Какво трябва да е наказанието на "Канибала"

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

iliyan
Мнения: 4237
Регистриран на: 03 юни 2012 19:36
Местоположение: София

Re: Какво трябва да е наказанието на "Канибала"

Мнениеот iliyan » 25 юни 2014 11:52

russia написа:
Der Schmarotzer написа: С какво италианеца ще докаже, че белега е от ухапването от Суарес, а не от бурна любовна игра предната нощ?

Това е най-лесно доказуемо - как, с какво, от кого и кога е причинено нарушаването на целостта на кожата! ;)
Особено за времето на извършване. По един начин изглежда раната причинена преди 12 часа/примерно/ и по съвсем друг ако е "прясна"!

Вече е късно , ако не са направили нужното след мача :lol: :lol: :lol: :lol:
[wrapimg=left]http://img819.imageshack.us/img819/3282/53oo.gif[/wrapimg]
"УМНИЯТ винаги отстъпва. Каква велика мисъл. Това обяснява господството на ГЛУПОСТТА в света" - Баронеса Мария фон Ебнер-Ешенбах
"Количеството на глупаците намалява, но качеството им нараства" - Михаил Генин

Потребителски аватар
Unforgiven_M
Мнения: 885
Регистриран на: 15 ное 2008 19:33
Контакти:

Re: Какво трябва да е наказанието на "Канибала"

Мнениеот Unforgiven_M » 25 юни 2014 12:03

iliyan написа:Футбола е контактен спорт ,но това което направи Маркизио е недопустимо ! Беше си опит да счупи крака на противника и нямаше никаква игра за топка.
Според теб кое е по опасно за здравето на един играч - да бъде ухапан или да бъде осакатен ?! Поне аз смятам , че всеки такъв опит като на Маркизио трябва да свършва с забрана за практикуване на спорт за доста дълъг период ,а не някакви са 3 мача щото съдията му бил показал ЧК.
Я ми кажи каква е разлика според от теб от това което направи Суарез и това което направи Зидан преди години а ?!


Темата все пак е за поведението на Суарес, а не на Маркизио или който и да е друг извършил груб фаул. Така че престани във всеки свой пост да казваш че имало и по-лошо от това, което прави Суарес. Да - има! Това обаче не оневинява Суарес и неговото патологично неадекватно поведение по терените.
Разлика от морална гледна точка между това което прави Суарес и това което направи Зидан няма, разликата е че при Суарес е рецидив, а при Зидан е еднократно. Рецидивистите трябва да се наказват всеки следващ път все по-сериозно. За това се обсъжда голямо наказание за Суарес, а не защото като захапе някой и ще го осакати. Ясно ли е, или трябват още обяснения?

rebel
Мнения: 1807
Регистриран на: 25 май 2012 16:32
Контакти:

Re: Какво трябва да е наказанието на "Канибала"

Мнениеот rebel » 25 юни 2014 12:05

Raid написа:
Червени_шампиони написа:Голям страх ви тресе всички от тоя Суарез и Ливърпул ей. Нещо много се притесниха някои хора, че ще им се объркат сметките на отборчетата.

1. Ливърпул да не би да играе на Световното, че някой да се страхува? Освен това ще го продавате на Барса, тъй че не би трябвало да се притеснявате.
2. Не вярвам, че някой тук се притеснява, че Суарес ще обърка сметките на Колумбия. Не че не може, ама дай-хард фенове на Колумбия нещо не съм забелязал тук.
3. Канибалът да ходи дегустатор в кланица. Двегодишен бан е ОК. Не че не трябва да е доживотен, ама май не може.

Те 5-6 безтитлениците от Ливърпул играха за Англия, ама резила го видяха всички. Кво да очакваш от играчите на тоя клуб? Те там не ги хранят затова вече минаха на човешко. Иначе Суарез трябва да отнесе сериозно наказание. :evil:

Потребителски аватар
Ботевъ Пловдивски
Мнения: 6156
Регистриран на: 10 юли 2013 21:10
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Какво трябва да е наказанието на "Канибала"

Мнениеот Ботевъ Пловдивски » 25 юни 2014 12:27

Точат му ножа за едни 2 години, разбрах...

„В съответствие с чл. 77 на Дисциплинарния кодекс на ФИФА, Дисциплинарната комисия на ФИФА може да санкционира футболисти за тежки нарушения, които са убегнали от вниманието на съдиите по време на срещата“, се казва още в становището на централата.

„Освен това съгласно член 86 на Дисциплинарния кодекс на ФИФА, всякакъв вид доказателства могат да бъдат взети предвид и по-специално са допустими докладите на реферите, декларации от страна на различните страни и свидетелите, веществени доказателства, аудио или видео записи“, се посочва още в позицията на ФИФА.

Съгласно дисциплинарния правилник на ФИФА максималното наказание в такива случаи е 24 мача или две години лишаване от състезателни права.

http://worldcup2014.gong.bg/fifa-zapoch ... res-284874
Изображение Изображение

Потребителски аватар
qnko_diviq
Мнения: 85
Регистриран на: 18 фев 2014 22:35
Контакти:

Да те ухапят по време на мач.

Мнениеот qnko_diviq » 25 юни 2014 12:37

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Какво ви е мнението за канибалите във футбола, дали ще се размножат ? :roll:
Янко Дивия и четата му ще накажат всички врагове на България !

Потребителски аватар
Централен
Мнения: 610
Регистриран на: 16 авг 2013 17:37

Re: Да те ухапят по време на мач.

Мнениеот Централен » 25 юни 2014 12:56

„Човек заради едното име красно живей"
Рачко Пръдлето



" валидол за теб на 07 Окт 2013 19:32 :
Да и некрофил съм. "

Потребителски аватар
MoNteSo
Мнения: 2276
Регистриран на: 25 мар 2008 17:45
Местоположение: Перник
Контакти:

Re: Да те ухапят по време на мач.

Мнениеот MoNteSo » 25 юни 2014 13:00

Не знам какво спокойствие трябва да имаш, та като те ухапе някой противник да си претраеш. Ако мен ме ухапе някой, точно докато е наведен директно му торпилирам главата, та не да ме гонят, а ако ще и доживот да ме накажат..

Потребителски аватар
sirius123
Мнения: 3230
Регистриран на: 05 юни 2008 13:12

Re: Какво трябва да е наказанието на "Канибала"

Мнениеот sirius123 » 25 юни 2014 13:04

Къде щеше да се мести , в Барца или Реал. Да приготвят пачките на мошенника Блатер , Платини § сие.

Потребителски аватар
russia
Мнения: 4309
Регистриран на: 21 фев 2011 08:50

Re: Какво трябва да е наказанието на "Канибала"

Мнениеот russia » 25 юни 2014 13:09

http://worldcup.sportal.bg/news/shtastl ... .1918.html
Някои са гушнали мангизи от цялата работа! :)
"Норвежецът, спечелил 915 долара за залог, че Луис Суарес ще ухапе съперников футболист по време на световното първенство, възнамерява да купи фланелка на уругвайския нападател като подарък за своята приятелка. Томас Сиверсен се прочу в медиите по цял свят, след като "уцели" коефициент от 175.00 в залога."
THE G.A.M.E написа:...не се изказвай по исторически въпроси, когато по-същите, си компетентен колкото чукча, по-квантова физика.

ivkoni_1
Мнения: 285
Регистриран на: 26 авг 2009 02:18
Контакти:

Re: Какво трябва да е наказанието на "Канибала"

Мнениеот ivkoni_1 » 25 юни 2014 13:09

Да му извадят зъбаците до един!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Върни се в “World Cup 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта