СП 2014 | 1/8 финал | Аржентина - Швейцария - 1:0 ET

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Federer91
Мнения: 1060
Регистриран на: 10 мар 2009 15:32
Местоположение: Винаги от печелившата страна
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/8 финал | Аржентина - Швейцария | 01.07 | 19:00

Мнениеот Federer91 » 01 юли 2014 21:48

Баси тези осминафинали без една кьорава изненада. И то все в последните 5 минути се разваля всичко. Чили, Мексико, Алжир, сега и Швейцария. А таман се бях настроил отново за дузпи, както и снощи. :x

Потребителски аватар
stoper
Мнения: 135
Регистриран на: 05 юни 2008 12:38
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/8 финал | Аржентина - Швейцария | 01.07 | 19:00

Мнениеот stoper » 01 юли 2014 21:48

Eleril написа:Може ли толкова жалък отбор да продължи напред,а такъв здрав и дисциплинаран - да отпадне!!!!!!!!!

Хайде стига сега, т'ва да ти не е военен парад, дисциплинирани били. Да бяха показали нещо в атака. След първите 20тина мин, една контра не направиха като хората.
Тоя рамадан ги преби...
Последна промяна от stoper на 01 юли 2014 21:50, променено общо 1 път.

THE G.A.M.E
Мнения: 50046
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: СП 2014 | 1/8 финал | Аржентина - Швейцария | 01.07 | 19:00

Мнениеот THE G.A.M.E » 01 юли 2014 21:49

CSKA69 написа:Ти за ГАРИНЧА - РАДОСТТА НА НАРОДА чувал ли си? Я бързо разрови и виж какъв играч е този и ми кажи после, че е артист, а не ГЕНИЙ ;)

Гледал съм мачове на Гаринча.

Не ми пука к'ъв е бил.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

THE G.A.M.E
Мнения: 50046
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: СП 2014 | 1/8 финал | Аржентина - Швейцария | 01.07 | 19:00

Мнениеот THE G.A.M.E » 01 юли 2014 21:52

edmon_dantes написа:
Eleril написа:Може ли толкова жалък отбор да продължи напред,а такъв здрав и дисциплинаран - да отпадне!!!!!!!!!
Нищо - те латинодивите ще срещнат Холандия (ако въобще успеят да минат през Щатите или Белгия) и тогава жална им родителка....С тая игра,единствения добър южноамерикански отбор е Колумбия.Бразилия и Аржентина не ги виждам......освен ако съдията не се намеси.

Колега, с какво днес съдията е помогнал на Аржентина?
Жалкия отбор днес бяха футболистите с червени фланелки. В по-голямата част играха антифутбол. Този ли отбор заслужава да продължи? С такава игра?

До 20-тата мин. "швейцарците" бяха извършили 15-на нарушения, някои от които, доста неспортсменски.
При един адекватен рефер, поне 3-ма "швейцареца" щяха да виснат с жълти картони.

P.S.

Кавичките за "швейцарци" са уместни.
Няма нищо швейцарско в тея дебилски мутри.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/8 финал | Аржентина - Швейцария | 01.07 | 19:00

Мнениеот Sardukar » 01 юли 2014 21:54

пф, всичките отбори, към които имах симпатии отпаднаха. Много ме е яд за Швейцария. Грешка на Лихта при гола, много голяма тъпня :( Качествен отбор са, но не им достигна малко, за да развенчаят фаворизираните гаучоси. Наистина много жалко. Браво на ХицФелд! Мачът беше проведен перфектно тактически!
Нека победи най-добрия! Сигурен съм, че това няма да са Аржентина :)
Image
Image
Image

Eleril
Мнения: 135
Регистриран на: 11 май 2014 16:24
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/8 финал | Аржентина - Швейцария | 01.07 | 19:00

Мнениеот Eleril » 01 юли 2014 21:57

edmon_dantes написа:
Eleril написа:Може ли толкова жалък отбор да продължи напред,а такъв здрав и дисциплинаран - да отпадне!!!!!!!!!
Нищо - те латинодивите ще срещнат Холандия (ако въобще успеят да минат през Щатите или Белгия) и тогава жална им родителка....С тая игра,единствения добър южноамерикански отбор е Колумбия.Бразилия и Аржентина не ги виждам......освен ако съдията не се намеси.

Колега, с какво днес съдията е помогнал на Аржентина?
Жалкия отбор днес бяха футболистите с червени фланелки. В по-голямата част играха антифутбол. Този ли отбор заслужава да продължи? С такава игра?



Тъй като говорех едновременно за Аржентина и Бразилия май не се изразих добре - закачката за съдията се отнася за домакините.Макар че и днес,както отбелязах по-рано,за всяко падане на гаучос,имаше фал.Най-показателно беше в продълженията,когато едно аржентинче се блъсна в един швейцарец,падна и съдията даде фал.Смешна работа.
Като цяло - да,Аржентина имаха много повече положения,но швейцарците се справиха прекрасно и единственото,което им липсваше беше някой като Фрай,за да набутат някой друг гол на тоя слаб вратар.

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17411
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/8 финал | Аржентина - Швейцария | 01.07 | 19:00

Мнениеот slash1912 » 01 юли 2014 21:59

Sardukar написа:пф, всичките отбори, към които имах симпатии отпаднаха. Много ме е яд за Швейцария. Грешка на Лихта при гола, много голяма тъпня :( Качествен отбор са, но не им достигна малко, за да развенчаят фаворизираните гаучоси. Наистина много жалко. Браво на ХицФелд! Мачът беше проведен перфектно тактически!
Нека победи най-добрия! Сигурен съм, че това няма да са Аржентина :)

Този от аватара ти в кой отбор играе? :lol:
Image

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/8 финал | Аржентина - Швейцария | 01.07 | 19:00

Мнениеот Sardukar » 01 юли 2014 22:01

slash1912 написа:
Sardukar написа:пф, всичките отбори, към които имах симпатии отпаднаха. Много ме е яд за Швейцария. Грешка на Лихта при гола, много голяма тъпня :( Качествен отбор са, но не им достигна малко, за да развенчаят фаворизираните гаучоси. Наистина много жалко. Браво на ХицФелд! Мачът беше проведен перфектно тактически!
Нека победи най-добрия! Сигурен съм, че това няма да са Аржентина :)

Този от аватара ти в кой отбор играе? :lol:

загубил съм бас.... но знам, че ти си пловдивското Къци :)
Image
Image
Image

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18135
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/8 финал | Аржентина - Швейцария | 01.07 | 19:00

Мнениеот kingofpop » 01 юли 2014 22:02

Браво на Лео и Ди Мария, напълниха ми душата накрая, много се изкефих :oops:

Ди Мария винаги ме е кефил много, въпреки, че е Мадридист, ебати ква воля има и как винаги играе до полседно, вярно прави мръсни номера понякога, но кой голям играч не ги е правил....

Лео пак повърна преди 2 то продължение и намери сили да довърши мача и да асистира, чудно Ибиршимов дали изобщо забеляза тоя момент :?

Много силен мач на Масчерано и Фернандез, Рохо също игра доста здраво, безгрешен в защита и доста тормоз върху Лихщайнер в атака, куцат му центриранията, но има време да се усъвършенства, жалко че ще липсва на 1/4 финала....днеска гледам слухове за Барса и Ливърпул, дано се преборим за подписа му, много ме кефи, а и Алба отдавна ми е изгубил доверието(лично мнение)

Иначе определено в 120 тата минута съдбата се намеси про 2та пропуска на Джемайли, отдавна си мисля, че е решено Лео да вдигне купата на Бразилска земя и ставам все по-сигурен в това, въпроса е Бразилич или европейски отбор ще е съперника на финала, Холандия все някък ще бъде излъгана :!:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

THE G.A.M.E
Мнения: 50046
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: СП 2014 | 1/8 финал | Аржентина - Швейцария | 01.07 | 19:00

Мнениеот THE G.A.M.E » 01 юли 2014 22:08

Повечето плюят по-Аржентина, очевидно мислейки си, че трябваше да бият с 5-6 гола разлика.

Действително геният на Хицфелд нулира разликата в класите.
Не бива да подценяваме играта на алпийците, още по-малко пък тази на Аржентина, които буквално задушиха перфектните "швейцарци", от 45-тата мин. до края.
Липсваха само головите положения за "Гаучосите", но при така добре играещи в защита съперници, това не е толкова изненадващо.
Швейцария се отвориха един път сериозно... И получиха гол.

Аржентина на няколко пъти увисна в отбрана, но европейците се схванаха.
Т'ва е положението.

Много по-качественият отбор, с по-добрите играчи - продължава.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image


Върни се в “World Cup 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта