Мондиал 2014 - Бразилия

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
zlato1234
Мнения: 1286
Регистриран на: 21 май 2014 16:36
Контакти:

Re: "ХИМИЯТА" в КЛУБОВЕТЕ ПРАВИ ШЕГИ НА СП

Мнениеот zlato1234 » 23 юни 2014 22:09

В България не ползват такава химия! Само сиропи за кашлица и капки за нос... :mrgreen:
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/952/8092952a.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19123
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Мондиал 2014 - Бразилия

Мнениеот TodorT » 23 юни 2014 22:49

Има теми за почти всички мачове. Днес не се пусна за мача на Испания, но здраве да е. Иначе днес Ла Фурия показа, че може да играе футбол. За мен лично Дел Боске се провали с гръм и трясък! Голяма е неговата вина за отпадането на испанците. Заложи на опита за смекта на формата и пусна в средата на терена Шави и Иниеста, а в предни позиции направи обратното и пусна Коща. И в двата случая сгреши. Не знам защо остави Хуанфран на пейката. Защо не го пусна вдясно, а в ляво не заложи на Азпи, който направи страхотен сезон в Челси. Вместо това гледахме неубедителния Жорди Алба, който бе такъв и в Барселона. В средата на терена Шаби Алонсо добре, но защо до него не бе Коке, който беше страхотен цял сезон ? Шави издишаше в Барселона, оставаше често резерва, а ти залагаш въпреки всичко на него. Крила няма, Педро не става!!!! Защо не заложи на Силва и Мата по крилата, а в предни позции на Торес ?!? Играта на Испания е точно за Торес, но играта на Челси не пасва на Хлапето. Фернандо умее да се връща, да поема топката, да подава, а в най-важния момент да е на върха на атаката. На ЕП 2012 го критикуваха всички за формата му, но отново стана голмайстор на тима.... въпреки че често влизаше като резерва в мачовете. Странни решения на Дел Боске. Подведе се и разчиташе, че хората, които спечелиха три големи първенства ще го сторят и сега. Не, не и този път. Безлична Испания си тръгна рано-рано. Трябва подмладяване на отбора. Момчета като Хесе, Коке, Азпи и други чакат своя шанс!

Потребителски аватар
enguerino
Мнения: 13162
Регистриран на: 17 юни 2010 12:24
Контакти:

Re: Мондиал 2014 - Бразилия

Мнениеот enguerino » 24 юни 2014 21:08

Бразилия, Мексико, Чили, Колумбия, Коста Рика, Уругвай, Аржентина... Световно първенство или Копа Америка 8-)
Copa América Top Scorer: 1991
Serie A Top Scorer: 1995
Argentine Player of the Year: 1998
Fiorentina all-time Top Scorer
Argentina all-time Top Scorer
FIFA 100

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19123
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Мондиал 2014 - Бразилия

Мнениеот TodorT » 24 юни 2014 21:11

Мнението на повечето анализатори бе, че едва ли европейски отбор ще спечели Световното в Южна Америка.... Франция, Германия и Холандия ще бранят честа на стария континент до края на шампионата...

Потребителски аватар
GeN0
Мнения: 39
Регистриран на: 19 юни 2014 15:56
Контакти:

Re: Мондиал 2014 - Бразилия

Мнениеот GeN0 » 24 юни 2014 21:23

TodorT написа:Мнението на повечето анализатори бе, че едва ли европейски отбор ще спечели Световното в Южна Америка.... Франция, Германия и Холандия ще бранят честа на стария континент до края на шампионата...


Поне сега цяла Европа може да се обедини около четирите силни европейски отбора които останаха на Световното.
Според мен Холандия и Франция ще победят всички отбори в потоците си и ще се видят на финала.

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16938
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Мондиал 2014 - Бразилия

Мнениеот Udoji90 » 24 юни 2014 21:33

enguerino написа:Бразилия, Мексико, Чили, Колумбия, Коста Рика, Уругвай, Аржентина... Световно първенство или Копа Америка 8-)

Преди началото на турнира очаквах силно представяне на южноамерикаските отбори и явно наистина така се получава. Ако сега и Еквадор някак задминат Швейцария, ще направят 6 от 6. Лошото за тях е, че както е тръгнало, всички ще се срещнат в преки двубои още на 1/8-финал: Бразилия - Чили, най-вероятно Колумбия - Уругвай и евентуално Аржентина - Еквадор.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: Мондиал 2014 - Бразилия

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 24 юни 2014 21:42

Добре де, само на мен ли ми е супер преувеличено това? 2010 колко европейски отбора имаше на 1/8 финал? Холандия, Словакия, Германия, Англия, Испания, Португалия - 6. Сега: Холандия, Белгия и Франция със сигурност. Шансове имат Гърция и Португалия, но едва ли. И ако Русия, Германия и Швейцария минат, което очаквам стават пак 6. И дори Алжир да не падне от Русия - 5, което не е много различно. Демек само изхабената Испания прави разлика ;) Южноамериканците ще са вероятно 5/6, а на миналото бяха 3/5, което си е прогрес. Северна Америка си пази 2та отбора. Азия връща доста назад, защото имаше 2 на миналото. И Африка може би ще подобри от 1 на 2, а може би и 3.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16938
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Мондиал 2014 - Бразилия

Мнениеот Udoji90 » 24 юни 2014 21:58

YANTRA_FOREVER написа:Добре де, само на мен ли ми е супер преувеличено това? 2010 колко европейски отбора имаше на 1/8 финал? Холандия, Словакия, Германия, Англия, Испания, Португалия - 6. Сега: Холандия, Белгия и Франция със сигурност. Шансове имат Гърция и Португалия, но едва ли. И ако Русия, Германия и Швейцария минат, което очаквам стават пак 6. И дори Алжир да не падне от Русия - 5, което не е много различно. Демек само изхабената Испания прави разлика ;) Южноамериканците ще са вероятно 5/6, а на миналото бяха 3/5, което си е прогрес. Северна Америка си пази 2та отбора. Азия връща доста назад, защото имаше 2 на миналото. И Африка може би ще подобри от 1 на 2, а може би и 3.

Да, разбира се. И според мен прекалено се натъртва на европейските отбори. За южноамериканските можеше да се очаква - все пак са нещо като домакини (Бразилия - буквално) и може би точно заради това очаквах да се справят добре. Мен лично много ме радва мисълта, че Африка, които до момента успяват да класират само по 1 отбор за елиминациите (поправи ме, ако бъркам), сега са на път най-после да надхвърлят тази бройка. Сев. Америка също се представят добре - имат 2 сигурни тима, както казваш, но е доста вероятно да станат 3 със САЩ.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: Мондиал 2014 - Бразилия

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 24 юни 2014 22:02

Пуснах тема по въпроса да натяквам пред по-широка публика :lol: Иначе да, очертава се най-силното СП за Африка, но да не бързаме, че може да останат 0 :lol:
Изображение Изображение

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16938
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Мондиал 2014 - Бразилия

Мнениеот Udoji90 » 24 юни 2014 22:07

YANTRA_FOREVER написа:Пуснах тема по въпроса да натяквам пред по-широка публика :lol: Иначе да, очертава се най-силното СП за Африка, но да не бързаме, че може да останат 0 :lol:

Чак 0 трудно. Нигерия ще си минат според мен. ;) Дано не стане сакатлък с Кот д'Ивоар тази вечер - това просто ще бъде краят. :lol:
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...


Върни се в “World Cup 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта