СП: България - Бразилия 0:3

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

dido1302
Мнения: 662
Регистриран на: 07 юни 2011 19:53
Контакти:

Re: СП: България - Бразилия

Мнениеот dido1302 » 10 сеп 2014 19:29

Факт а и няма смисъл изобщо да си дават зор защото вече си опекоха работата.


Sandi, ти искаш ли българите да се представят добре на първенството. Кажи ми честно ?

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19114
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: СП: България - Бразилия

Мнениеот TodorT » 10 сеп 2014 19:34

TodorT написа:Бразилците имат добра защита и стоят много добре на блокада. Не правят много блокади, но омекотяват много топки и ги спасяват на метър зад сервис линията.... затова и по-трудно се прави сайд аут срещу тях. Трябва да сме пределно концентрирани, ХИТРИ в много моменти, търпеливи и готови за дълги разигравания.


За съжаление загубихме от Бразилия точно заради блокадата и защитата им! Но и играта ни не беше на необходимото ниво ! Цецо Соколов с 14% в атака през първата част.... ЕДНА успешна атака от седем! възможности! Не може да си позволиш да играеш толкова слабо срещу "селесао" и да се надяваш на нещо. Ники Пенчев също с четири атаки до средата на втория гейм и мисля, че само две завърши. Липсва ни класа при посрещачите, но няма какво да направим. Тошко Алексиев само за блокада да влиза, но да не разчитаме на атаката му, която това лято е ... покъртително слаба :oops: Трудно правим сайд аут и това ни изяде главата днес, а си мисля, че ще имаме затруднения и с кубинците, защото те играят добре в защита също. Днес и посрещането ни не беше на ниво, а флот сервисите не затрудняваха бразилците. Бруно и Сааткамп правят каквото си поискат през центъра :shock: Ниска топка на четврътия метър Бруно я вдигна ПЕРФЕКТНО зад глава .... не е случайно, че много специалисти го смятат за най-добрия в света на този пост. Тройният ни блок днес сигурно е с 10% успеваемост.... много слаб мач. Гоним задължителни победи срещу другите отбори и се борим до последно.

Потребителски аватар
redhooligan
Мнения: 1160
Регистриран на: 11 апр 2013 18:37
Skype: Какво е това животно?
Местоположение: София
Контакти:

Re: СП: България - Бразилия

Мнениеот redhooligan » 10 сеп 2014 19:35

dido1302 написа:
Друго си е да влезне Тошко Алексиев да ни дозакопа още по бързо. Просто не мога да разбера политиката в този национален отбор. По добре да се махнат половината от тези играчи да се пуснат млади момчета и да прежалиме 1-2 години в обиграване вместо 3-4 години да гледаме едни и същи мъки.


Ако си гледал и един мач на която и да е от младежките възрасти след поколението на Пенчев трябва да ти е ясно, че тепърва ще гледаме големите мъки. Това е последното ни читаво поколение. Ако сега гледаш мъки като играят Чернокожев и компания за националния ще ревеш за Тошко Алексиев и Градинаров, а пък Соколов ще ти се струва като Господ на волея. Хората радвайте се, че изобщо сме сред силите на този спорт в момента, че след години тази фаза ще бъде приятен спомен. Вярвайте ми не говоря празни приказки.


Ами не съм им гледал,но нали за това трябва да се обиграват.Градинаров не е ли от поколението на Пенчев? А Соколов никога не е бил бог и никога няма да ми се струва такъв. Имахме си 1 бог ама и той избяга защото видя на къде отиват нещата. Както беше писал тука някой след мой коментар каквата ни държавата такъв ни и спорта. Бяхме от най силните. Като погледна класирането на държавите преди няколко години бяхме между 3-5 място сега сме на 8-мо и нищо чудно да идем на 9-10 място за жалост.
ОЩЕ ОТ ДЕТЕ ЗАПАЛИ МОЕТО СЪРЦЕ, ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ВЕРЕН, АЗ ОБИЧАМ ЦСКА!

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12800
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: СП: България - Бразилия

Мнениеот Eminem » 10 сеп 2014 19:37

Както и допусках, много слаба атака. Защитата и блокадата на Бразилия бяха страхотни. Категорично ни надиграха. Така или иначе другите мачове са важни. Не знам защо Соколов не беше сменен, не мога да повярвам, че Алексиев влиза да заздрави посрещането. Или ще го хванат на блокада или няма да посрещне. Някой ми беше казал, че Соколов има добра успеваемост на сервис. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Последна промяна от Eminem на 10 сеп 2014 19:43, променено общо 1 път.

Тик-Так1892
Мнения: 1021
Регистриран на: 15 юли 2014 22:58
Skype: ................
Контакти:

Re: СП: България - Бразилия

Мнениеот Тик-Так1892 » 10 сеп 2014 19:39

Аз пък си мисля,че днес нашите не си даваха никакъв зор,а целта е да съхранят сили за мачовете с Германия,Куба и Финландия.На всички беше ясно,че не сме на нивото на Бразилия и да шансовете да спечелим дори да бяхме играли много по-добре от това пак щяха да са сравнително малки.Преди мача бях казал,че Бразилия е по-силна от Русия,като качество,но определено днес дори в този мач се видяха слабостите им и начина и причината заради която в последно време Русия ги бие.Руснаците имат убийствено силен сервиз,като правят страшно малко грешки,което затруднява бразилците,а Бруно когато не разполага с опция център,а в краищата Бразилия далеч не е толкова силна.За мен е много възможно съперника на Русия на финала да не е Бразилия,а да речем Франция или Полша.А защо не и Русия да бъде извън финала,определено е интересно и благоприятно за волейбола,но не и за нас,че много други отбори отбелязват сериозен прогрес.

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19114
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: СП: България - Бразилия

Мнениеот TodorT » 10 сеп 2014 19:41

Eminem написа: Някой ми беше казал, че Соколов има добра успаваемост на сервис. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Интересното при Соколов е, че си развали сервиса от миналото лято. Преди имаше стабилен сервис, правеше често и асове. Мисля, че в Кунео след Олимпиадата му бяха показвали как да бие по-ефективен сервис и оттогава тръгна на зле .... :oops: Някакви такива информации ми се въртят в главата. :?

Потребителски аватар
MagicMoments
Мнения: 5900
Регистриран на: 08 яну 2011 16:09
Местоположение: Sofia Town
Контакти:

Re: СП: България - Бразилия

Мнениеот MagicMoments » 10 сеп 2014 19:43

И без това си беше ясно,че ще падаме,можеше да видим Дани Милушев вместо Соколов,който пак от 10 сервиса вкара 2,и това + факта че половина от шестицата изпълняват флот,си беше ясно,че ще падаме,бразилците имат невероятен състав,щом хора като Висото и Рафаел са резерви,не бием ли утре Германия за мен шансовете за шестицата се изпаряват.
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ любимия си отбор ,когато ГУБИ,не го ПОДКРЕПЯЙ ,когато ПОБЕЖДАВА.
[wrapimg=]http://www.img-share.eu/f/images/267/Rusev-champagneJPGm8YSXUt.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12800
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: СП: България - Бразилия

Мнениеот Eminem » 10 сеп 2014 19:44

TodorT написа:
Eminem написа: Някой ми беше казал, че Соколов има добра успаваемост на сервис. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Интересното при Соколов е, че си развали сервиса от миналото лято. Преди имаше стабилен сервис, правеше често и асове. Мисля, че в Кунео след Олимпиадата му бяха показвали как да бие по-ефективен сервис и оттогава тръгна на зле .... :oops: Някакви такива информации ми се въртят в главата. :?

Да, май го бяха накарали да си го промени и оттогава се обърка.

dido1302
Мнения: 662
Регистриран на: 07 юни 2011 19:53
Контакти:

Re: СП: България - Бразилия

Мнениеот dido1302 » 10 сеп 2014 19:51

Ами не съм им гледал,но нали за това трябва да се обиграват.Градинаров не е ли от поколението на Пенчев? А Соколов никога не е бил бог и никога няма да ми се струва такъв. Имахме си 1 бог ама и той избяга защото видя на къде отиват нещата. Както беше писал тука някой след мой коментар каквата ни държавата такъв ни и спорта. Бяхме от най силните. Като погледна класирането на държавите преди няколко години бяхме между 3-5 място сега сме на 8-мо и нищо чудно да идем на 9-10 място за жалост.


Пенчев и Добри са единствените в отбора от тяхното поколение. Градинаров е по-голям и е от поколението на Соколов, Йосифов и тн... Само погледнете Сърбия, която в момента гази във волея с почти изцяло отбор съставен от поколението на Пенчев, а ние едва двама и то единия я влезе за някой мач, я не. Къде са Рагин, Трифонов, Каракашев, Жани Желязков, Иван Иванов, капитана Величков, Борислав Георгиев, Златан Йорданов ? Това са вече мъже, не деца, по всички стандарти на спорта по света, а още никакви ги няма. Ако бяха надеждни дали нямаше да ги вика Пламен вместо да кара Владо Николов от мениджър пак да облича фланелката. Очаквам скоро и Гайдарски и Христо Цветанов пак да бъдат повикани да играят, защото младите са пълна скръб. Защо сърбите могат да извадят Атанасиевич, Урош Ковачевич, Йовович, Лисинац и всичките да бъдат гръбнак на силната Сърбия, а ние едвам-едвам успяваме да наложим някого ? Истината е, че школите не работят както ни се иска, но държавата ни е по-умряла от самата смърт, а вие искате да бием Бразилия и Русия на волейбол.

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: СП: България - Бразилия

Мнениеот siniq_fen » 10 сеп 2014 19:55

Eminem написа:
TodorT написа:
Eminem написа: Някой ми беше казал, че Соколов има добра успаваемост на сервис. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Интересното при Соколов е, че си развали сервиса от миналото лято. Преди имаше стабилен сервис, правеше често и асове. Мисля, че в Кунео след Олимпиадата му бяха показвали как да бие по-ефективен сервис и оттогава тръгна на зле .... :oops: Някакви такива информации ми се въртят в главата. :?

Да, май го бяха накарали да си го промени и оттогава се обърка.

Оттогава си е*а майката, меко казано :lol:
Само Левски!


Върни се в “Световно първенство по волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта