СП: България - Бразилия 0:3

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

slavchoshumanov
Мнения: 227
Регистриран на: 11 авг 2013 20:54
Контакти:

Re: СП: България - Бразилия

Мнениеот slavchoshumanov » 09 сеп 2014 14:32

ЗАГУБА ЗА БЪЛГАРИЯ !!!!!

el_tigre
Мнения: 123
Регистриран на: 13 окт 2012 01:00
Контакти:

Re: СП: България - Бразилия

Мнениеот el_tigre » 09 сеп 2014 16:45

mistreated написа:
el_tigre написа:Аз също съм на мнение че Селесао са по-силен отбор от Русия в момента.Руснаците,въпреки че имат 2-3 равностойни състава,са без Максим Михайлов , Волков, Тет'хин се отказа преди време,а им е най-добрия посрещач,Вербов либерото отсъства.На кариоките ако не им затрудним посрещането,Бруно ще си прави каквото си иска и ще ни разбият.Хубаво ще е да ни подценят малко и да ги поставим под напрежение.Не съм оптимист и с оглед на това че те играят отлично в защита , а нашата атака не е убедителна и трудно завършваме от първи опит атаките.Ако не изкараме Сааткамп от играта е много вероятно да се получи същата картинка както с Мусерский.С Бруно Резенде си взаймодействат със затворени очи.
Имаме по-важни мачове,така че всеки спечелен гейм срещу Бразилия трябва да се брои за успех !


Волков, Тетюхин и Михайлов какво изобщо ги броите? Те не играят от сума време, ама това не пречеше на Русия да станат европейски и олимпийски шампион, както и да спечелят Световната лига.

Чак пък от сума време..Михайлов игра на на олимпиадата и на европейското , Тетюхин ги изведе до олимпийските медали,посрещачи с Бережко,който също оттогава не играе за националния.Волков също беше титуляр.Откъдето и да го погледнеш си е повече от половин отбор.Бразилците ,колко хора са подменили оттогава?Няма го Жиба,но изскочи Лукарели.Както и вместо Рикардиньо се утвърди Бруно.Другите са същите.

Потребителски аватар
plovdiv_chernobql
Мнения: 173
Регистриран на: 08 сеп 2008 17:15
Контакти:

Re: СП: България - Бразилия

Мнениеот plovdiv_chernobql » 09 сеп 2014 17:41

Какво става с излъчването на мача? По Диема преди малко почна някакъв филм.. Тия се дънят всеки път...
Син съм на земя прекрасна
Син съм на юнашко племе

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: СП: България - Бразилия

Мнениеот siniq_fen » 09 сеп 2014 17:42

plovdiv_chernobql написа:Какво става с излъчването на мача? По Диема преди малко почна някакъв филм.. Тия се дънят всеки път...

Мачът е утре
Само Левски!

Потребителски аватар
plovdiv_chernobql
Мнения: 173
Регистриран на: 08 сеп 2008 17:15
Контакти:

Re: СП: България - Бразилия

Мнениеот plovdiv_chernobql » 09 сеп 2014 17:43

siniq_fen написа:
plovdiv_chernobql написа:Какво става с излъчването на мача? По Диема преди малко почна някакъв филм.. Тия се дънят всеки път...

Мачът е утре

Мерси много! Нещо съм се объркал явно.
Син съм на земя прекрасна
Син съм на юнашко племе

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: СП: България - Бразилия

Мнениеот siniq_fen » 09 сеп 2014 17:46

plovdiv_chernobql написа:
siniq_fen написа:
plovdiv_chernobql написа:Какво става с излъчването на мача? По Диема преди малко почна някакъв филм.. Тия се дънят всеки път...

Мачът е утре

Мерси много! Нещо съм се объркал явно.

Моля :)
Само Левски!


Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12802
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: СП: България - Бразилия

Мнениеот Eminem » 09 сеп 2014 21:11

Дано на Бразилия да не им върви сервиса така, както на Русия. Не съм гледал бразилците на това световно, но те по принцип имат много добра защита, а нашето нападение в момента не е от най - безкомпромисното. Може от там да ни дойде проблема.

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6330
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: СП: България - Бразилия

Мнениеот mistreated » 09 сеп 2014 22:25

el_tigre написа:Чак пък от сума време..Михайлов игра на на олимпиадата и на европейското , Тетюхин ги изведе до олимпийските медали,посрещачи с Бережко,който също оттогава не играе за националния.Волков също беше титуляр.Откъдето и да го погледнеш си е повече от половин отбор.Бразилците ,колко хора са подменили оттогава?Няма го Жиба,но изскочи Лукарели.Както и вместо Рикардиньо се утвърди Бруно.Другите са същите.


Михайлов на европейското беше твърда резерва на Павлов, така че е доста пресилено да кажеш, че липсва. Волков просто се пенсионира, както и Тетюхин. Да кажеш, че са титуляри и не играят в момента е пълна глупост. Все едно аз да ти кажа, че ни липсва Константинов, като титуляр. Въобще Русия и Бразилия имат играчи за по 3 равностойни отбора, така че айде нека не омаловажаваме качествата на тези, които играят в момента.
В Бразилия го няма и Родригао, един великолепен център. Но както казах, това няма как да им се отрази на играта, просто защото в Бразилия имат 1 млн.! волейболисти.
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6330
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: СП: България - Бразилия

Мнениеот mistreated » 09 сеп 2014 22:27

Eminem написа:Дано на Бразилия да не им върви сервиса така, както на Русия. Не съм гледал бразилците на това световно, но те по принцип имат много добра защита, а нашето нападение в момента не е от най - безкомпромисното. Може от там да ни дойде проблема.


Аз ги погледах с Финландия, определено не изглеждат кой знае колко плашещо. Но те са отбор, който се мобилизира страшно за важните мачове, така че винаги могат да заиграят фантастично.
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...


Върни се в “Световно първенство по волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта