СП: България - Русия - 2:3

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: СП: България - Русия

Мнениеот siniq_fen » 07 сеп 2014 12:04

MagicMoments написа:Ако пак Пламен пусне Алексиев титуляр не смятам да гледам как ни разгромяват за пореден път.Очаквам резонната загуба и отпадане от втората фаза,Куба и Финландия са доста по-добри от Египет,Китай и Канада.

Само гледай дали точно Куба и Финландия са по-добри от Канада. А може би и от Китай.
Само Левски!

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: СП: България - Русия

Мнениеот siniq_fen » 07 сеп 2014 12:07

Нормално е да се очаква да загубим категорично, но аз се надявам да измъкнем нещо.
Само Левски!

Ludogorets__forever
Мнения: 66
Регистриран на: 07 сеп 2014 07:29

Re: СП: България - Русия

Мнениеот Ludogorets__forever » 07 сеп 2014 12:23

Хубаво е България да победи или да вземе поне точка, така ще има по-лек опонент в следващата фаза.
Българи, дръжте се 8-)


Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: СП: България - Русия

Мнениеот k_oleto » 07 сеп 2014 12:26

и понеже сме царе на сметките, когато сме слаби, аз се моля за следния развой:
Русия - България 3:2
Южна Корея - Германия 3:2

по този начин в следващата фаза:
1. Бразилия
2. Русия
3. България 5 точки
4. Германия 4 точки

по-този начин ще ни трябва каквато и да било победа над Германия, ако приемем, че останалите мачове ги вземем чисти /срещу Куба, Финландия и Ю. Корея евентуално/

2/ същото е и ако загубим с 0:3 от Русия разбира се! Тогава ще имаме по 4 точки, заедно с Германия

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: СП: България - Русия

Мнениеот sin4ec » 07 сеп 2014 13:14

Имаме ли реален шанс да ги бием, с оглед играта на двата отбора? И има ли някаква стратегическа врътка, която да кара Русия да не се впряга много, примерно да падне с 2-3?
Не съм гледал руснаците, но нашите не ми вдъхват много вяра...
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

THE G.A.M.E
Мнения: 49958
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: СП: България - Русия

Мнениеот THE G.A.M.E » 07 сеп 2014 13:44

sin4ec написа:Имаме ли реален шанс да ги бием, с оглед играта на двата отбора? И има ли някаква стратегическа врътка, която да кара Русия да не се впряга много, примерно да падне с 2-3?
Не съм гледал руснаците, но нашите не ми вдъхват много вяра...

За Русия няма полза от това, да ни даде точка, или 2.
Макар че, те в момента имат солиден актив и в другата фаза им трябва само една "чиста" победа с 3-0 или 3-1 от 4-те двубоя и ще се класират за 1/4 финалните групи.
Тоест, няма и да им е особена пречка, ако мачът тази вечер завърши 3-2 за някой.

За нас ще има голяма полза, дори и да вземем само точка, то е ясно. :lol:
Всъщност, ако руснаците преценят, че от другата група има някой, който е по-силен от нас, като нищо ще ни полегнат, за да може ние да се класираме, щото после в 1/4 финалните групи може отново да се паднем заедно и тогава да си ни опухат без проблем.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19108
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: СП: България - Русия

Мнениеот TodorT » 07 сеп 2014 13:48

Middlesbrough написа:Руснаците нали имаха един Максим Михайлов :roll: къде е изчезнал :Д
Иначе наще са мн слаби до сега : (

Максим Михайлов е контузен и отпадна от състава. А миналата година беше резерва на Павлов ! В момента Павлов кърти през диагонала... за руснаците не е проблем, че няма да рачитат на Михайлов, защото имат поне трима равностойни национали на този пост.

sin4ec написа:Имаме ли реален шанс да ги бием, с оглед играта на двата отбора? И има ли някаква стратегическа врътка, която да кара Русия да не се впряга много, примерно да падне с 2-3?<br abp="659"> Не съм гледал руснаците, но нашите не ми вдъхват много вяра...

Адски трудно можем да победим! С играта ни до момента не очаквам нищо различно от 3-0 с пет точки разлика във всеки гейм! Е, може руснаците да си дадат почивка в някои моменти и да се възползваме от това, но не очаквам да ни легнат. Трябва да вдигнем процентът на посрещането си и да се опитаме да ги затрудним със сервис, за да извадим Мусерский от атаката през центъра..... и дори тогава пак няма да е леко. Много труден мач за нас, дано момчетата покажат по-добра игра и ...защо не да победим с 3-2... ще се надяваме, пък да видим :)

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: СП: България - Русия

Мнениеот matador1 » 07 сеп 2014 13:49

Закономерна рутинна и лесна победа на руснаците с 0:3. Всичко друго ще ме изненада.

pomiqr180
Мнения: 44
Регистриран на: 07 сеп 2014 11:58

Re: СП: България - Русия

Мнениеот pomiqr180 » 07 сеп 2014 13:50

Мач без значение в организация с най-измислените правила на олимпийски, световни и европейски първенства.


Върни се в “Световно първенство по волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта