СП: България - Китай - 3:0

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: СП: България - Китай

Мнениеот siniq_fen » 05 сеп 2014 16:31

mistreated написа:В интерес на истината, аз лично очаквам Китай да създадат проблеми и на Канада, но не знам дали ще успеят да им вземат някакви точки.

Аз мисля, че и Египет могат да ги озорят... канадците ми се виждат точно като някакъв асансьор - могат да поднесат суперизненада, или да катастрофират. Едва ли ще се случи второто точно днес, но мечтите са безплатни :)
По-лошото е, че даже и да стане факт, Египет едва ли ще се класират и тоав няма да има никакво значение :lol:
Само Левски!

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12820
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: СП: България - Китай

Мнениеот Eminem » 05 сеп 2014 16:33

siniq_fen написа:Всеки мач ще е като финал, колкото и клиширано да звучи. Задължителни победи срещу всички освен Русия и Бразилия (по възможност чисти) и ако вземем някакви точки от тях може и да поправим стореното... а колко по-добре щеше да е да имаме 9 точки, а канадците 0...

Така е, нямаме право на грешки и трябва да се надяваме Канада да сгреши. Оф писна ми все да чакаме другите да сгрешат.
Всичко беше в нашите ръце и типично, издънихме се.
mistreated написа:Нямаме достатъчно качество за победа срещу Русия и Бразилия... Дано греша, ама надали.

Поне два гейма да вземем.
Към този момент, по-скоро планетата ще се взриви до няколко часа, отколкото да вземем точка от тях.

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: СП: България - Китай

Мнениеот siniq_fen » 05 сеп 2014 16:35

Eminem написа:Така е, нямаме право на грешки и трябва да се надяваме Канада да сгреши. Оф писна ми все да чакаме другите да сгрешат.
Всичко беше в нашите ръце и типично, издънихме се.

Реално погледнато пак държим всичко в ръцете си, ако си вземем всички мачове. Ясно е, че тези срещу Бразилия и Русия ще са като бонуси, но дори и да ги загубим на 0 при чисти победи в другите мачове шансовете ни за класиране на финална шестица са много големи.
Само Левски!

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: СП: България - Китай

Мнениеот siniq_fen » 05 сеп 2014 16:45

Между другото трябва да отчетем страхотната игра на Скримов, аз лично недоумявам как продължава да търка пейката за сметка най-вече на Тошко Алексиев. Също така и безобразно слабото представяне на Соколов, който играе когато си иска. Щеше ми се Владо да е на пейката, защото Милушев няма да издържи срещу по-добрите съперници...
Само Левски!

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12820
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: СП: България - Китай

Мнениеот Eminem » 05 сеп 2014 16:46

Ман Сити написа:Хей Еминемче вярвай в отбора. Наистина след мача с Канада разочорованието беше голямo. Но волейболистите са ни истински пример за професионалисти за разлика от чалгализираните ни футболистчета.
Ясно е че не сме в такава форма за да искаме медали или Топ 4. Но даже и да направим здрави мачове в Втория етап, трябва да сме доволни, защото волейболистите са ни носили достатъчно радост, няма смисъл да им скачаме. Аз се наслаждавам на всеки мач на тези големи професионалисти.
Българи юнаци!

Вярвам. :) Излизаме и мачкаме руснаците.
Просто казвам това, което е реално към момента. Не ги плюя и не им скачам, нито пък ще спра да ги подкрепям. Аз пиша за играта, НЕ съм седнал да пиша как не стават, че са слаби волейболисти и т.н.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12820
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: СП: България - Китай

Мнениеот Eminem » 05 сеп 2014 16:49

siniq_fen написа:Реално погледнато пак държим всичко в ръцете си, ако си вземем всички мачове. Ясно е, че тези срещу Бразилия и Русия ще са като бонуси, но дори и да ги загубим на 0 при чисти победи в другите мачове шансовете ни за класиране на финална шестица са много големи.

Все пак трябва да чакаме грешки на Канада.
Иначе и аз не мога да разбера защо Скримов е резерва. В много по-добра форма е от Алексиев.

Ман Сити
Мнения: 93
Регистриран на: 25 авг 2014 23:33

Re: СП: България - Китай

Мнениеот Ман Сити » 05 сеп 2014 16:50

Eminem написа:
Ман Сити написа:Хей Еминемче вярвай в отбора. Наистина след мача с Канада разочорованието беше голямo. Но волейболистите са ни истински пример за професионалисти за разлика от чалгализираните ни футболистчета.
Ясно е че не сме в такава форма за да искаме медали или Топ 4. Но даже и да направим здрави мачове в Втория етап, трябва да сме доволни, защото волейболистите са ни носили достатъчно радост, няма смисъл да им скачаме. Аз се наслаждавам на всеки мач на тези големи професионалисти.
Българи юнаци!

Вярвам. :) Излизаме и мачкаме руснаците.
Просто казвам това, което е реално към момента. Не ги плюя и не им скачам, нито пък ще спра да ги подкрепям. Аз пиша за играта, НЕ съм седнал да пиша как не стават, че са слаби волейболисти и т.н.


Да, така е. Май свикнахме с успехите и станахме критични. Затова аз въпреки слабата игра съм доволен че бихме Китай. Трябва да се наслаждаваме на мачовете;). Утре смешните ни футболистчета като бият аматьорите от Азербайджан ще ги хвалят и ще се мислят за играчи и после пак мощно осиране.
Аз съм се настроил, даже че може да отпаднем във втората фаза, но какво от това, те поддържаха доста години високо ниво и няма защо да им се сърдим. Дано все пак имаме късмет и стигнем финалната шестица, където си ни е мястото по принцип към момента. Едно 5,6-то място би бил идеалния завършек на моментната форма на отбора.
Българи юнаци!

Ман Сити
Мнения: 93
Регистриран на: 25 авг 2014 23:33

Re: СП: България - Китай

Мнениеот Ман Сити » 05 сеп 2014 16:51

Eminem написа:
siniq_fen написа:Реално погледнато пак държим всичко в ръцете си, ако си вземем всички мачове. Ясно е, че тези срещу Бразилия и Русия ще са като бонуси, но дори и да ги загубим на 0 при чисти победи в другите мачове шансовете ни за класиране на финална шестица са много големи.

Все пак трябва да чакаме грешки на Канада.
Иначе и аз не мога да разбера защо Скримов е резерва. В много по-добра форма е от Алексиев.


На мястото на Пенчев според мен трябва да играе Тошко Скримов, а другите да не се бутат. Пенчев може и да има добро посрещане, но напред не помага много.

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: СП: България - Китай

Мнениеот siniq_fen » 05 сеп 2014 16:53

И Градинаров още не сме го видели. Спомням си преди 5-6 години Ананиев избухна срещу Русия, може би сега е ред на друг малко очакван играч ?! :)
Само Левски!

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12820
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: СП: България - Китай

Мнениеот Eminem » 05 сеп 2014 17:00

Ман Сити написа:Да, така е. Май свикнахме с успехите и станахме критични. Затова аз въпреки слабата игра съм доволен че бихме Китай. Трябва да се наслаждаваме на мачовете;). Утре смешните ни футболистчета като бият аматьорите от Азербайджан ще ги хвалят и ще се мислят за играчи и после пак мощно осиране.
Аз съм се настроил, даже че може да отпаднем във втората фаза, но какво от това, те поддържаха доста години високо ниво и няма защо да им се сърдим. Дано все пак имаме късмет и стигнем финалната шестица, където си ни е мястото по принцип към момента. Едно 5,6-то място би бил идеалния завършек на моментната форма на отбора.
Българи юнаци!

Няма проблем ако критиката като цяло е градивна.
Няма да им се сърдя, знам какви са условията в България и какви са в другите волейболни страни, нашите надскачат нивото ни. Само ще ме е много яд, защото двете фази, които ни се паднаха са много хубави предвид това, че все пак сме на Световно.
Футболистчетата са ясни, затова там дори не се и ядосвам.
Последна промяна от Eminem на 05 сеп 2014 17:03, променено общо 1 път.


Върни се в “Световно първенство по волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта