Мондиал 2014 Полша

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6330
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: Мондиал 2014 Полша

Мнениеот mistreated » 29 авг 2014 10:23

TodorT написа:
Eminem написа:За съжаление, Ники Николов пропуска световното.

И на всичкото отгоре вика Сеганов за негов заместник :shock: Сеганов мисля, че изобщо не прави подготовка с националите за СП, а сега е в състава (или аз бъркам) :roll: . Май решението да остави Гошко Братоев извън състава не са само спортно-технически. Не виждам логика да взима трети разпределител, който не е правил подготовка за сметка на Братоевите примерно ... или Владо Николов :roll:


Много си прав в разсъжденията си! Аз също недоумявам защо се взима Сеганов. Дори няма да отворя дума за отстраняването на Братоеви, защото за мен е ясно, че нещата нямат нищо общо със спортно-техническата част. Въпросът е защо взимаме трети разпределител, а оставаме само с трима центъра...
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19116
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Мондиал 2014 Полша

Мнениеот TodorT » 29 авг 2014 20:19

mistreated написа: Въпросът е защо взимаме трети разпределител, а оставаме само с трима центъра...

Само Пламен знае. Да си признаем честно имаше спад в играта на Гошко Братоев, но пък спад в играта имаше на всички и затова записахме такива резултати. Някак си ми се струва странно да не вземеш в състава си най-добрият разпределител на Олимпиадата и най-добрият разпределител от Световната Лига преди 2 години. Станало е нещо 100%. Националите проведоха тежък лагер, а Сеганов не беше част от него.... не знам в какво състояние ще е сега. Пак казвам, само Пламен знае защо го вика и с какво го е впечатлил :shock:

Гошко Братоев във Фейсбук:
PREDLAGAM edin pistolet na horata koito v BG kazvat istinata i samo istinata i nakraq kirlivite im rizi izlizat na qve.


Жоре, дай в прав текст какво искаш да кажеш, че така май само ти си разбираш този статус.



Гошко Братоев:
като виждаш как човек на когото вярваш и харесваш те лъже изплувст такива мисли но не визирам никого ;)))



Случайно да има някаква връзка с викането на Сеганов в националния?



Гошко Братоев:
Сегановв? хахаха омг това не го бях видял

kaspur
Мнения: 31
Регистриран на: 29 авг 2014 13:12
Контакти:

Re: Мондиал 2014 Полша

Мнениеот kaspur » 31 авг 2014 16:30

Иран надиграха жабарите във всички показатели и логично си взеха мача с 3-1.Световното започва доста интересно.

пп:Младежите взеха първият гейм на европейското на жабарите.Дано успеят да вземат и победата

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22672
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Мондиал 2014 Полша

Мнениеот NOMER14 » 31 авг 2014 16:43

Жабетата не можаха да преодолеят блокадата на иранчетата. Тоя път регламентът на турнира е яко срещу тях. :mrgreen:

Потребителски аватар
Agueroo
Мнения: 1384
Регистриран на: 16 юли 2010 00:21
Местоположение: Blagoevgrad
Контакти:

Re: Мондиал 2014 Полша

Мнениеот Agueroo » 31 авг 2014 17:28

Иранците са доста солиден отбор,първенството започва доста интересно :!:

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19116
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Мондиал 2014 Полша

Мнениеот TodorT » 31 авг 2014 18:31

Даа, готино начало :) С иранците трябва да се внимава! В групата на Световната Лига победиха и бразилците на два пъти като гости. Изобщо не трябва да бъдат подценявани!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Мондиал 2014 Полша

Мнениеот 1982 » 31 авг 2014 19:00

Интересното е, че треньор им е сърбинът Слободан Ковач, който миналият сезон изведе Перуджа до финал за титлата в Италия, а сега прави чудеса и с Иран - първо в Световната лига, където ги изведе до 1/2-финал, а сега и на самото световно.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19116
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Мондиал 2014 Полша

Мнениеот TodorT » 31 авг 2014 21:59

Шампионите от Лигата също тръгват трудно след 3-2 над Белгия. В следващия си мач играят с Иран и ще е голяма битка. Засега всички отбори играят силно. Ние също трябва да внимаваме утре и да не подценяваме противника

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16765
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Мондиал 2014 Полша

Мнениеот Udoji90 » 31 авг 2014 22:35

Много радват Иран - огромен възход в последно време. Искрено съм благодарен, че не сме в група с тях. :mrgreen:
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6330
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: Мондиал 2014 Полша

Мнениеот mistreated » 01 сеп 2014 10:31

Udoji90 написа:Много радват Иран - огромен възход в последно време. Искрено съм благодарен, че не сме в група с тях. :mrgreen:


Реално израстването им започна с Веласко, а сега Ковач го доусъвършенства. Не пестят пари за специалисти и качествени играчи в местното първенство и ето, че това дава резултат.
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...


Върни се в “Световно първенство по волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта