Мондиал 2014 Полша

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

el_tigre
Мнения: 123
Регистриран на: 13 окт 2012 01:00
Контакти:

Re: Мондиал 2014 Полша

Мнениеот el_tigre » 25 авг 2014 10:02

Очаквам силно представяне от САЩ и Сърбия.Ние,колкото и да сме слаби,с тази лесна група и следващата която също е потенциално преодолима,можем спокойно да се добутаме до 1/4 финалите и оттам нататък всичко е възможно.Регламента наистина е смотан,но в случая е в наша полза.Както и късмета че попаднахме в най-лесната група от всички.Във всяка друга има поне по 3 отбора,които спокойно могат да ни бият.

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Мондиал 2014 Полша

Мнениеот THE G.A.M.E » 25 авг 2014 10:48

Шанс за 1/4 финалите, има.

Проблема е, че по-стара българска традиция, най-вероятно ще минем през "иглени уши" до тази фаза.
Иначе очаквам, че стигнем ли до там, ще създадем много трудности на съперниците.

Умерен оптимист съм за този форум.
Наистина момчетата не са във върхова форма, но изглеждат малко по-добре от Световната Лига.
Въпреки че контролите не са мерило ...

А може и да сме скрили нещо за Световното.
За мен това пренебрегване на атаките през центъра в досегашните контроли, бе умишлено.
Да не се окаже, че ще изненадаме много съперници с този компонент на Шампионата. :roll:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Мондиал 2014 Полша

Мнениеот THE G.A.M.E » 25 авг 2014 10:50

модерабе написа:Кой го интересува пък тия пропадняци вече.Изпокараха се като цигани за медна тел.Такива аз не подкрепям,боклуци.
Българин ли е стъпи му на врата за да знае кой командва,те всички са такива,чакат някой да го води.500 години са ви малко вижте как е при нас в Гърция.

[offtopic]Грък ли си ?

Препоръчвам ти да посетиш Върбишкият проход.
Много хубава дестинация за гРъците. ;)[/offtopic]
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Мондиал 2014 Полша

Мнениеот stefani » 25 авг 2014 10:55

Дано имаме успех :)
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22673
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Мондиал 2014 Полша

Мнениеот NOMER14 » 25 авг 2014 12:00

THE G.A.M.E написа:
модерабе написа:Кой го интересува пък тия пропадняци вече.Изпокараха се като цигани за медна тел.Такива аз не подкрепям,боклуци.
Българин ли е стъпи му на врата за да знае кой командва,те всички са такива,чакат някой да го води.500 години са ви малко вижте как е при нас в Гърция.

[offtopic]Грък ли си ?

Препоръчвам ти да посетиш Върбишкият проход.
Много хубава дестинация за гРъците. ;)[/offtopic]

Не било май във Върбишкия. Проф.Овчаров от десетина дена насам твърди, че е в Боаза (проход край Търговище)

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6330
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: Мондиал 2014 Полша

Мнениеот mistreated » 25 авг 2014 12:41

Вярвам, че ще стигнем до финалните групи, заедно с Бразилия и Русия. Там вече, каквото сабя покаже.
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12802
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Мондиал 2014 Полша

Мнениеот Eminem » 25 авг 2014 15:41

И със затворени очи да играем, тази първоначална група трябва да я преминем. Имаме всички шансове да стигнем финалните мачове.
Аз гледах мача с Бразилия и Жеков се опитваше да играе с центровете. Не смятам, че ще сме еднообразни и през центъра ще играем.
Нашите са по-добре от СЛ, не са във върхова форма, но Пламен каза, че иска да сме във форма във важния момент.
И всъщност е така. Не подценявам тази група, но важното е да сме във форма в следващия кръг.

Потребителски аватар
TRTH HRTZ
Мнения: 27
Регистриран на: 25 авг 2014 18:39

Re: Мондиал 2014 Полша

Мнениеот TRTH HRTZ » 25 авг 2014 19:26

Успех на българските лъвчета! С Пламен Константинов начело съм уверен във възможностите им. Да, до момента не показват особено добра игра, но на новия треньор му трябва време. Позволете му да разкрие възможностите си и да покаже, че отличните му спортни качества са се запазили и усъвършенствали.

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19116
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Мондиал 2014 Полша

Мнениеот TodorT » 25 авг 2014 21:59

Oчаквано Владо Николов отпадна от състава. Диагонали на Мондиала ще са Соколов и Милушев. Днес Полша падат 3-2 от отбора на Канада :?

Потребителски аватар
pafkata
Мнения: 499
Регистриран на: 04 авг 2014 17:00
Контакти:

Re: Мондиал 2014 Полша

Мнениеот pafkata » 26 авг 2014 01:27

Малко песимистично съм настроен за това световно. Дано да греша, но не очаквам да сме повече от 8-ми. Успех за нашите момчета !


Върни се в “Световно първенство по волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта