Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

gihuelo
Мнения: 5948
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот gihuelo » 23 май 2024 23:49

TristaNNN написа:Само на мен ли ми прави впечатление, че откакто господин Гриша Ганчев се пенсионира, противниците на Тирето започнаха да играят с гащи, изведнъж се научиха да си подават, да скачат нагоре, да тичат напред, да уцелват вратата, а съдиите внезапно си припомниха някои основни правила на играта футбол?
И в тоя ред на мисли хич няма да се изненадам, ако Арда се озове на седмото място в понеделник и изгемерчи ментака на баража. Ако ви прави впечатление, в годините кукловодите все някак набутват най-малко слабите ни отбори в ЕКТ и рядко нещо остава на случайността там, а микренската трупа определено би брала много срам навън, отново.


Ти да говориш за срам в Европа :) Безценно !

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14398
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 23 май 2024 23:55

peliforewer написа:Някои които цял сезон се борят да докопат баража и са играли 4 баража се мъчат да ни се подиграват, че ще играем първи бараж.

Не Пели, не ви се подиграваме, че ще играете първи бараж, а че все вървите по нашите стъпки, така се получава и в ЕКТ, ако можеш отречи го.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14398
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 24 май 2024 00:00

ElCapitana_Puyol написа:
damyanov1963 написа:
gihuelo написа:Баражите до момента :
2017-Левски-Верея - Левски бие след дузпи
2018-Левски- ЧМ 4:1
2019-Левски- Етър 1:0
2020- Славия - Ботев 2:1
2021-Арда - ЧМ 1:0
2022-Ботев-Берое 2:1
2023-Левски- Арда 2:1

По калъвки ни задминахте, сега тръгнахте да ни гоните и по баражи :)
Майтапа си е майтап, ама едно време спорехме кой е по-силен, сега - кой е по - слаб.
Мина времето на сини и червени, сега на мода е зеленото.
Да са живи и здрави и да ни отсрамват в Европата!

Ами то само Лудогорец отсрамва, като всяка година почти прескача групите в ЕКТ и достига елиминациите. Нали знаеш какъв щеше да е коефициента на България за евротурнирите ако не бяха геройските представяния на Лудогорец ? Изображение

Абе да ви е жив и здрав Домуса, къткайте си го, почетен гражданин го направете, паметник му издигнете, заслужава го човека, че след него кой знае...
Както се казва - Ни кокаин шмъркал, ни кокаин мирисал :)
Последна промяна от damyanov1963 на 24 май 2024 00:10, променено общо 2 пъти.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33333
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот 1914.1902 » 24 май 2024 00:03

Баражче утре и в другото вестниче:

Изображение

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33333
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот 1914.1902 » 24 май 2024 00:05

peliforewer написа:
1914.1902 написа:
peliforewer написа:
1914.1902 написа:
peliforewer написа:
NOMER14 написа:Кое е туй брадато дрисемджийско същество, което говори глупости, че всички българи искали Цесека да играе в Европа. Дилърите в СофЕто какво продават?

Поне християните го желаят, нали помниш, след християните най-много са левскарите :) ....


Това ли успя да измислиш за цяла вечер?

Това за християните си е от ваша декларация, може да я намериш, а нивото си го знаеш :) ....


Ваша? Нямам участие в нея, най-вероятно и нито един фен на ПФК Левски от този форум не я е писал.

Националният клуб на привържениците на „Левски” пусна специална декларация...И накрая да припомним, че след християните, в България най-много са левскарите....
Тодор Батков..Левскарите сме най-голямата общност след християните, които са 80% от българското население...


Прочетете целия материал на следния линк: https://www.actualno.com/cite/levskarit ... 16216.html © Actualno.com


Казвам ти, че не нося отговорност за написаното от тези хора, а ти пак го цитираш. Какъв е смисъла? :lol:

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12502
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 24 май 2024 00:09

gihuelo написа:
TristaNNN написа:Само на мен ли ми прави впечатление, че откакто господин Гриша Ганчев се пенсионира, противниците на Тирето започнаха да играят с гащи, изведнъж се научиха да си подават, да скачат нагоре, да тичат напред, да уцелват вратата, а съдиите внезапно си припомниха някои основни правила на играта футбол?
И в тоя ред на мисли хич няма да се изненадам, ако Арда се озове на седмото място в понеделник и изгемерчи ментака на баража. Ако ви прави впечатление, в годините кукловодите все някак набутват най-малко слабите ни отбори в ЕКТ и рядко нещо остава на случайността там, а микренската трупа определено би брала много срам навън, отново.


Ти да говориш за срам в Европа :) Безценно !

Аз наскоро говорих за Европа в контекста на... оная неприлична дума..., въведена от шефовете на припоците, и то па европейците в Нион взеха, че ви размахаха пръст.
Признавам, че очаквах да ви дернат по-смело и веднага, но поантата е, че не е много добре да си правиш такива шегички под моите коментари. Както виждаш, стратегическите ми прогнози за бъдещето на Тирето се сбъдват и не си ти този, който се смее последен. ;)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22996
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот NOMER14 » 24 май 2024 00:28

1914.1902 написа:Баражче утре и в другото вестниче:

Изображение

Цитираш Парцал, който долу написал грешно името на празника. Много некадърни журналя има в СофЕто.

gihuelo
Мнения: 5948
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот gihuelo » 24 май 2024 00:34

TristaNNN написа:
gihuelo написа:
TristaNNN написа:Само на мен ли ми прави впечатление, че откакто господин Гриша Ганчев се пенсионира, противниците на Тирето започнаха да играят с гащи, изведнъж се научиха да си подават, да скачат нагоре, да тичат напред, да уцелват вратата, а съдиите внезапно си припомниха някои основни правила на играта футбол?
И в тоя ред на мисли хич няма да се изненадам, ако Арда се озове на седмото място в понеделник и изгемерчи ментака на баража. Ако ви прави впечатление, в годините кукловодите все някак набутват най-малко слабите ни отбори в ЕКТ и рядко нещо остава на случайността там, а микренската трупа определено би брала много срам навън, отново.


Ти да говориш за срам в Европа :) Безценно !

Аз наскоро говорих за Европа в контекста на... оная неприлична дума..., въведена от шефовете на припоците, и то па европейците в Нион взеха, че ви размахаха пръст.
Признавам, че очаквах да ви дернат по-смело и веднага, но поантата е, че не е много добре да си правиш такива шегички под моите коментари. Както виждаш, стратегическите ми прогнози за бъдещето на Тирето се сбъдват и не си ти този, който се смее последен. ;)


Коя стратегическа прогноза ти се е сбъднала ? :)
Ти за твоя клуб нищо не можеш да познаеш камо ли за нашия.
Та за срам говорихме . Като споменаваш думата срам в Европа, трябва да ти е ясно кой бере редовно срам .
Гледам че си много тачен в във вашия форум, ако не ти е гот да те псуват там 50-60 човека говори с Делянски и мисля че няма проблем да тепрютим при нас.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22996
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот NOMER14 » 24 май 2024 00:35

gihuelo написа:
k20dan4o написа:Пусти му бараж, ся да не обърка плановете за лагера в Банско.
А имало ли е някоя година без двата софийски "гранда" в Европа?


Само веднъж ! През 1985/86 - Тракия, Локо СФ и Пирин

За КНК нямахме участник.

Dust
Мнения: 8456
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Dust » 24 май 2024 00:41

Реферите правят грешки, но не можем да кажем, че днес сме загубили заради съдийски грешки, просто не играхме добре, следващият мач ще дадем всичко от себе си", завърши бранителят на ЦСКА
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта