Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот шивача » 25 май 2020 22:26

bubka написа:
шивача написа:
Martinez1948 написа:
peliforewer написа:Това че си се писал мартинес не значи че си от мъжки пол,а мислех че сте двама ,но щом потвърждаваш че си един с два профила кой съм аз да противореча :) .Да питам ли пак за най-големия спонсор в българския спорт или ще изчезнеш с двата си профила.

Аз съм с няколко профила.... най-тъпият ми е делянски47, даже мисля да го закривам. Понеже с него съм известен като припознавач номер 1 на форума, а е ясно, че тази година големците ще правят нова врътка и не е готино с един и същ профил да обръщам палачинката :)
С профила ми ivo55 се правя на аутист, и то доста упешно..... всичките мнения са нелогични и без аргументи ... все едно някой северно македонец защитава тезата за македонската нация :twisted: :twisted:
Но честно най-якия ми профил е peliforewer с него се правя на човек, който с носталгия си спомня за времената към култа на личността за това нонстоп пиша с голямо уважение за ГОСПОДИН ГРИША ГАНЧЕВ....
такаче спри да ме питаш за спонсори на този профил ..... питай другия ми профил Цецо числото той е по-компетентен..... :mrgreen:

[offtopic]а с този си профил се правиш на психично болен олигофрен и го правиш доста успешно :lol: Вероятно си отхвърлен от собствените си родители и припознат от чужди, затова си толкова озлобен/а ! Поне ставаш да се гаврят с теб, което е добре за аудиторията :mrgreen:[/offtopic]


[offtopic]На мен Мартинез/а.к.а. Тцетцочислото ми прилича повече на 15-16 годишен джендър/малолетно гейче, което си търси тук мъжко внимание, тъй като в реалния живот никой не иска да го е*е.[/offtopic]
[offtopic]с подчертаното не съм съгласен -бая мераклии има и е въпрос на време да бъде оплоден :!:[/offtopic]
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот шивача » 25 май 2020 22:28

delqnski47 написа:Тоя утрепляк верно ли са го били пред Румънското :lol: :lol: :lol: :lol:

мартинката ли?
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот delqnski47 » 25 май 2020 22:28

шивача написа:
delqnski47 написа:Тоя утрепляк верно ли са го били пред Румънското :lol: :lol: :lol: :lol:

мартинката ли?

Не бе не Мартинката.Оня къв беше.....Гьонов. :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот шивача » 25 май 2020 22:32

delqnski47 написа:
шивача написа:
delqnski47 написа:Тоя утрепляк верно ли са го били пред Румънското :lol: :lol: :lol: :lol:

мартинката ли?

Не бе не Мартинката.Оня къв беше.....Гьонов. :lol:

Нищо не съм чул....а и ако са го били той ще зареве като Тити-сълзата, вероятно е станало като Българския филм "Кит" :?
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот delqnski47 » 25 май 2020 22:36

шивача написа:
delqnski47 написа:
шивача написа:
delqnski47 написа:Тоя утрепляк верно ли са го били пред Румънското :lol: :lol: :lol: :lol:

мартинката ли?

Не бе не Мартинката.Оня къв беше.....Гьонов. :lol:

Нищо не съм чул....а и ако са го били той ще зареве като Тити-сълзата, вероятно е станало като Българския филм "Кит" :?

Аха.Значи по-скоро са го ебали.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот шивача » 25 май 2020 22:48

delqnski47 написа:
шивача написа:
delqnski47 написа:
шивача написа:
delqnski47 написа:Тоя утрепляк верно ли са го били пред Румънското :lol: :lol: :lol: :lol:

мартинката ли?

Не бе не Мартинката.Оня къв беше.....Гьонов. :lol:

Нищо не съм чул....а и ако са го били той ще зареве като Тити-сълзата, вероятно е станало като Българския филм "Кит" :?

Аха.Значи по-скоро са го ебали.

:lol: :lol: :lol:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Martinez1948
Мнения: 1376
Регистриран на: 24 дек 2018 16:48
Местоположение: Букурещ
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Martinez1948 » 25 май 2020 23:14

шивача написа:
bubka написа:
шивача написа:
Martinez1948 написа:
peliforewer написа:.

Бреййй, живи свидетели на септемврийското въстание, палачинки и анално податливи човечета коментират...... какво е общото между тях ? Освен любовтта им към оранжевото......
Следващият път като ходите на дървеното може да попитате Бокса, Каспара, Феникса, Ченцо, Васко дори и Лъки бау-бауто за Марто Офанзивата от Надежда..... Всички ме познават дори с част от тях държа контакт. За мен не е проблем да дойда на някой ваш мач, а преди това да се видим лично :roll:
Който бан подклажда другиму, сам изяжда него
“Bunch of slack-jawed faggots around here. This stuff’ll make you a goddamn sexual tyrannosaurus, just like me….”

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот шивача » 25 май 2020 23:34

Martinez1948 написа:
шивача написа:
bubka написа:
шивача написа:
Martinez1948 написа:
peliforewer написа:.

Бреййй, живи свидетели на септемврийското въстание, палачинки и анално податливи човечета коментират...... какво е общото между тях ? Освен любовтта им към оранжевото......
Следващият път като ходите на дървеното може да попитате Бокса, Каспара, Феникса, Ченцо, Васко дори и Лъки бау-бауто за Марто Офанзивата от Надежда..... Всички ме познават дори с част от тях държа контакт. За мен не е проблем да дойда на някой ваш мач, а преди това да се видим лично :roll:

Пръдльо, като имаш път към Пловдив и време, пиши, ще се запознаем.
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
nicromanser
Мнения: 962
Регистриран на: 27 юни 2013 08:31
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот nicromanser » 25 май 2020 23:51

сори но всяко джиросване на акциите ще е незаконно! собственика на левски е издирван и дължи пари на хазната. това е все едно да обера банка и докато полицията ме издирва аз ЗАКОННО да подарявам и завещавам откраднатите пачки на братчеди и всякакви други! по закон имуществото се изема в полза на държавата и се разпродава на търг.. за справка питайте тези дето си загубиха апартаментите заради кредити! много съжалявам но такъв е закона, а че ви лъжат и мамят вервайте им. след джиросването напълно с основание всеки съд би го приел за невалидно!
жалко за българския футбол. жалко за левски и другите отбори
[center]ЕДИН ГОСПОД БОГ И СИНА МУ ИСУС ХРИСТОС
ЕДНА РЕЛИГИЯ-ПРАВОСЛАВИЕ
ЕДНА МИЛА СТРАНА-БЪЛГАРИЯ
ЕДИН НАРОД-БЪЛГАРСКИ
ЕДИН ОТБОР
ЦСКА НИЩО ДРУГО НЯМА ЗНАЧЕНИЕ
[/center]

goshev
Мнения: 1567
Регистриран на: 04 май 2019 11:34
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот goshev » 26 май 2020 00:00

Red_Neck написа:
peliforewer написа:
Red_Neck написа:Ко ста'а, Тити Сълзата ходи ли да рови на БАЦЕ в кошчето да търси скъсаното писмо? :)

Интересно как Сашо Диков обиди цялата левскарска общественост защото не се отнесъл с нужното уважение към акциите на Левски,а Томислав,Стефан,Тити,Борето не се обидиха на Борисов че щял да скъса писмото от ФК Левски и да го хвърли в кошчето.Да им се чуди човек колко са се навели пред управляващите,а Сашо даже ги носеше акциите с ръкавици :) .

Баце може да им къса писмата, публично да ги изпитва на Буквара, да им дърпа ушите, стига да им води спонсори под строй и да ръга с големия шиш "дарители" за каузата :)
После се пишат Дисиденти, сами срещу всички, отбора на народа,.... и канят Бока да празнуват 10 години пълна суша :)

Не забравяй и апостол Пеевски!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 160 госта