Финал на Евро 2012: Испания - Италия - 4:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Финал на Евро 2012: Испания - Италия - 4:0 FT

Мнениеот sandi74 » 02 юли 2012 00:21

durex написа:
sandi74 написа:
durex написа:Jamala, фенове на Ювентус до последно говореха,как това е едва ли не е самия Ювентус на терена ;)

И каква стана тя,Юве са виновни за резила тази вечер. ;)

Ми нали така натяквахте при всяка удобна възможност? Сега нещо се дърпате :D

Тази вечер Италия приличаше на всичко друго но не и на отбор.

Потребителски аватар
T.Henry14
Мнения: 716
Регистриран на: 29 авг 2009 20:14
Контакти:

Re: Финал на Евро 2012: Испания - Италия - 4:0 FT

Мнениеот T.Henry14 » 02 юли 2012 00:22

И изведнъж късмета на Италия отмина......
ЛОКОМОТИВ 1926 ПЛОВДИВ

A/N/C
Мнения: 524
Регистриран на: 29 май 2011 19:06
Контакти:

Re: Финал на Евро 2012: Испания - Италия - 4:0 FT

Мнениеот A/N/C » 02 юли 2012 00:22

Италия винаги така са печелили титлите си - грозно без да са в сметките . Какъв отбора са тия , винаги уреждат мачове . Днес станаха за смях .

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Финал на Евро 2012: Испания - Италия - 4:0 FT

Мнениеот ralka_levskarka » 02 юли 2012 00:23

Торес можеше да стане голмайстор на Европейското, но в момента, в който подаде към Мата, за да вкара, Фернандо показа, че играе за отбора, само заради това той е Голям!
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Jamala
Мнения: 358
Регистриран на: 28 юли 2009 23:09
Контакти:

Re: Финал на Евро 2012: Испания - Италия - 4:0 FT

Мнениеот Jamala » 02 юли 2012 00:24

A/N/C написа:Италия винаги така са печелили титлите си - грозно без да са в сметките . Какъв отбора са тия , винаги уреждат мачове . Днес станаха за смях .


Престани да се излагаш

Потребителски аватар
venelin1984
Мнения: 142
Регистриран на: 24 мар 2012 09:53
Skype: 58M74PUR
Контакти:

Re: Финал на Евро 2012: Испания - Италия - 4:0 FT

Мнениеот venelin1984 » 02 юли 2012 00:27

doktora25 написа:Много ме е яд, бесен съм, след този мач мразя Испания още повече! :evil: Това не трябваше да се случва! :evil: Може би ще кажете че греша и че не трябва да коментирам тези неща при положение че аз лично никога не съм играл футбол професионално, но за всичко обвинявам Мота. Не защото се контузи, а защото не искаше да преодолее болката и да доиграе мача - така както направи Гонзо, донасяйки последната титла на Левски. Мота предаде отбора си, страната си, с оставането си на терена той щеше да зарази с духа си отбора, да им даде крила и да започне обрата, но той предпочете личните си интереси. Такъв мач все пак е веднъж в живота, а едно отсъствие от терените до Нова година би било нищожна цена за спечелване на титлата.
абе пич с Мота без Мота все тая,и как мислиш че ще играе с тая контузия. Това да не е да ти потече кръв от носа и да продължиш.С тая контузия ,той прав не може да стои ,камо ли да играе.

Потребителски аватар
durex
Мнения: 11609
Регистриран на: 12 апр 2009 17:58
Контакти:

Re: Финал на Евро 2012: Испания - Италия - 4:0 FT

Мнениеот durex » 02 юли 2012 00:29

venelin1984 написа:
doktora25 написа:Много ме е яд, бесен съм, след този мач мразя Испания още повече! :evil: Това не трябваше да се случва! :evil: Може би ще кажете че греша и че не трябва да коментирам тези неща при положение че аз лично никога не съм играл футбол професионално, но за всичко обвинявам Мота. Не защото се контузи, а защото не искаше да преодолее болката и да доиграе мача - така както направи Гонзо, донасяйки последната титла на Левски. Мота предаде отбора си, страната си, с оставането си на терена той щеше да зарази с духа си отбора, да им даде крила и да започне обрата, но той предпочете личните си интереси. Такъв мач все пак е веднъж в живота, а едно отсъствие от терените до Нова година би било нищожна цена за спечелване на титлата.
абе пич с Мота без Мота все тая,и как мислиш че ще играе с тая контузия. Това да не е да ти потече кръв от носа и да продължиш.С тая контузия ,той прав не може да стои ,камо ли да играе.

На такива изобщо трябва да не им отговаряш,защото смисълът е нулев ;)

Потребителски аватар
HoUs4oOL
Мнения: 12425
Регистриран на: 03 окт 2010 18:27
Skype: ??

Re: Финал на Евро 2012: Испания - Италия - 4:0 FT

Мнениеот HoUs4oOL » 02 юли 2012 00:29

Jamala написа:
A/N/C написа:Италия винаги така са печелили титлите си - грозно без да са в сметките . Какъв отбора са тия , винаги уреждат мачове . Днес станаха за смях .


Престани да се излагаш

Съгласен съм със всичко без това за уреждането :mrgreen:
Жабарите само развалиха финала......
[center][wrapimg=]https://media.giphy.com/media/YSC4XfUOp4LclYppml/giphy.gif[/wrapimg][/center]

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Финал на Евро 2012: Испания - Италия - 4:0 FT

Мнениеот sandi74 » 02 юли 2012 00:30

doktora25 написа:Много ме е яд, бесен съм, след този мач мразя Испания още повече! :evil: Това не трябваше да се случва! :evil: Може би ще кажете че греша и че не трябва да коментирам тези неща при положение че аз лично никога не съм играл футбол професионално, но за всичко обвинявам Мота. Не защото се контузи, а защото не искаше да преодолее болката и да доиграе мача - така както направи Гонзо, донасяйки последната титла на Левски. Мота предаде отбора си, страната си, с оставането си на терена той щеше да зарази с духа си отбора, да им даде крила и да започне обрата, но той предпочете личните си интереси. Такъв мач все пак е веднъж в живота, а едно отсъствие от терените до Нова година би било нищожна цена за спечелване на титлата.

Евала,капацитет. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Аман от лаици.

Потребителски аватар
venelin1984
Мнения: 142
Регистриран на: 24 мар 2012 09:53
Skype: 58M74PUR
Контакти:

Re: Финал на Евро 2012: Испания - Италия - 4:0 FT

Мнениеот venelin1984 » 02 юли 2012 00:30

Торес печели приза Голмайстор на първенството. 3 гола и 1 асистенция ,и с най -малко минути на терена .Честито на печелившите! ;)


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта