Финал на Евро 2012: Испания - Италия - 4:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
grasiani
Мнения: 2105
Регистриран на: 08 авг 2009 20:58
Контакти:

Re: Финал на Евро 2012: Испания - Италия - 4:0 FT

Мнениеот grasiani » 02 юли 2012 00:50

A/N/C написа:Италия винаги така са печелили титлите си - грозно без да са в сметките . Какъв отбора са тия , винаги уреждат мачове . Днес станаха за смях .

Глупости на квадрат -през 1982 година Италия спечелиха титлата преминавайки през Бразилия,Аржентина,Германия,(единствения отбор с който не се срещнаха това е невероятния отбор на Франция) и то с много добра игра като за мен това е най силното световно което съм гледал,а този отбор на Италия поне за мен е най великия световен шампион защото 6-7 отбора играеха страхотен футбол и всеки от тях заслужаваше да играе финал.На това европейско де факто Испания нямаха сериозна конкуренция и не срещнаха отбор който да ги затрудни.

Потребителски аватар
durex
Мнения: 11609
Регистриран на: 12 апр 2009 17:58
Контакти:

Re: Финал на Евро 2012: Испания - Италия - 4:0 FT

Мнениеот durex » 02 юли 2012 00:51

Дел Боске е най-добрия треньор на 21 век!

Потребителски аватар
L_Messi
Мнения: 2649
Регистриран на: 29 мар 2009 11:50
Контакти:

Re: Финал на Евро 2012: Испания - Италия - 4:0 FT

Мнениеот L_Messi » 02 юли 2012 00:54

Честито на всички, които бяха за Испания! Най-добрите играчи, най-добрият треньор, най-добрият отбор!

Потребителски аватар
alexpk
Мнения: 253
Регистриран на: 03 юли 2008 19:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Финал на Евро 2012: Испания - Италия - 4:0 FT

Мнениеот alexpk » 02 юли 2012 00:55

doktora25 написа:Много ме е яд, бесен съм, след този мач мразя Испания още повече! :evil: Това не трябваше да се случва! :evil: Може би ще кажете че греша и че не трябва да коментирам тези неща при положение че аз лично никога не съм играл футбол професионално, но за всичко обвинявам Мота. Не защото се контузи, а защото не искаше да преодолее болката и да доиграе мача - така както направи Гонзо, донасяйки последната титла на Левски. Мота предаде отбора си, страната си, с оставането си на терена той щеше да зарази с духа си отбора, да им даде крила и да започне обрата, но той предпочете личните си интереси. Такъв мач все пак е веднъж в живота, а едно отсъствие от терените до Нова година би било нищожна цена за спечелване на титлата.

Феновете на немският футбол са освободени от физическо.
Баткоff вън

Потребителски аватар
Santiago Munezz
Мнения: 7990
Регистриран на: 25 окт 2010 22:02
Контакти:

Re: Финал на Евро 2012: Испания - Италия - 4:0 FT

Мнениеот Santiago Munezz » 02 юли 2012 01:19

Честито на Испания и симпатизантите им в България.Наистина са невероятен отбор,който показва невероятен футбол...а на последнте 2 европейски първенства имат само ....2 допуснати гола.Просто след всеки мач чупят рекорд след рекорд,мачкат традициите и пренаписват историята.Невероятни постижения,невероятни футболисти,заслужаващи само уважение....поправете ме ако греша,но Дел Боске май е печелил всичко на клубно и на национално ниво?

А за любимата Скуадра какво да кажа,разочарован съм от този мач,но като цяло съм много доволен от отбор и от футбола,който показваха на Европейското.Можеби малко подценени преди началото на надпреварата,но опровергаха доста специалисти.Прандели ме поучуди със смените си и с някой други решения,но човека има голям принос за доброто представяне като цяло на италианците и няма как да го критикувам.Слаб мач за почти целия отбор на Скуадрата с малки изключения,имаха и невероятни малшанс с контузиите,но това е футбола.Явно не им върви на тези европейски п-ва на адзурите,за жалост на нас техните симпатизанти,но сега в квалификациите им пожелавам да са 2-ри зад България разбира се!
[center][wrapimg=]http://media3.acmilan.com/uploads/dwh/multimedia/654-6.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcScaR27gCBKUGF931MqeFZLUIPsQ2DeXwEYHZQTrYrlfS4FIrTI6IXvl7ZGeQ[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Финал на Евро 2012: Испания - Италия - 4:0 FT

Мнениеот dreben23 » 02 юли 2012 01:24

Първо, честито на Испания! Може би си спомняте, че споменах, че няма кой да ги спре! Искаше ми се вътрешно, но желание и реалност са две коренно различни неща, а и двубоят се разви по крайно тъжен и нещастен начин за Италия, но дори и с пълен състав нямаше как да направят каквото и да е! Щеше да е абсурдно! Испания, освен че игра безупречно във всеки един момент от мача, ако трябва да съм честен, а аз винаги съм, имаше и две чисти дузпи, не една! Съдията просто тотално се обърка и реши да се смили над италианците и донякъде го оправдавам. Щеше да стане обаче нещо страшно, ако по някакъв странен начин италианцоте бяха успели да изравнят, все пак добре, че не стана, категорично не го заслужавахме! Може дори да се каже, че Италия игра с двама души по-малко, тъй като според мен Балотели беше абсолютен фигурант на терена и доказа и моите думи, че той си едно недоразумение! Въпреки това, Италия заслужава да бъде поздравена за стореното на това европейско, защото всички знаем през какви скандали преминаха, преди да започне шампионата! Все пак за мое най-голямо съжаление не успяха да защитят по никакъв начин честта си във финала, защото на терена беше най-великият отбор в света! Но пък малшансът бе подгонил италианците в тоя мач от самото начало и нямаше как да се измъкнат!
За жалост, идват световни квалификации и италианците щетрябва да си изкарат гнева върху нас и пак ще ни се наложи да отпишем поредни квалификации! Всъщност не виждам кой ще бием, чехи и датчани също ни превъзхождат значително, но това е другата тема на разговор!
Пздравления за този отбор на Ипания- просто са отчайващо добри, или пък днес просто си бяха взели дозата! Знае ли човек! ;)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Финал на Евро 2012: Испания - Италия - 4:0 FT

Мнениеот ralka_levskarka » 02 юли 2012 01:26

Честита Златна обувка на Торес !!!
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Финал на Евро 2012: Испания - Италия - 4:0 FT

Мнениеот blue avalanche » 02 юли 2012 01:28

ralka_levskarka написа:Честита Златна обувка на Торес !!!

Добре,де...Разбрахме!Торес та Торес!!!Брат ти да беше толкоз нямаше да му се радваш.
Той,човекът,вече забрави,че е играл мач,вие още го дъвчете тука...
Последна промяна от blue avalanche на 02 юли 2012 01:29, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
athom
Мнения: 766
Регистриран на: 03 юни 2008 18:35
Skype: athomic
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Финал на Евро 2012: Испания - Италия - 4:0 FT

Мнениеот athom » 02 юли 2012 01:29

Vamos LA Furiaaaaaa!


Нищо друго няма да пиша.
slavia_forever написа:При 2:2 за немците не играе толкова психологическия фактор.



Изображение

Потребителски аватар
sl321
Мнения: 2807
Регистриран на: 21 апр 2008 15:17

Re: Финал на Евро 2012: Испания - Италия - 4:0 FT

Мнениеот sl321 » 02 юли 2012 01:29

nqkvo cskarche написа:пийте,яжте аз черпя :lol:


Ееее успокоих се!........че като си видях сметката ме е страх да викна сервитьора....
http://www.eridubet.com
Доста блогове с типстъри на едно място.


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта