ЕВРО 2012:1/4 Финал: Германия - Гърция - 4:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16765
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - 1/4 Финал: Германия - Гърция

Мнениеот Udoji90 » 22 юни 2012 13:22

Очаквам класически успех за Бундестима и на полуфинал ще имаме 2 сериозни дербита.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
HoUs4oOL
Мнения: 12425
Регистриран на: 03 окт 2010 18:27
Skype: ??

Re: ЕВРО 2012 - 1/4 Финал: Германия - Гърция

Мнениеот HoUs4oOL » 22 юни 2012 13:48

Германците печелят с гол на Швайни :twisted:
[center][wrapimg=]https://media.giphy.com/media/YSC4XfUOp4LclYppml/giphy.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: ЕВРО 2012 - 1/4 Финал: Германия - Гърция

Мнениеот PFC Litex » 22 юни 2012 13:54

1/4 финал на Евро 2012: Германия - Гърция.
Отборът на Гърция се появява с фланелки с надпис "Deutschland".
Съдията ги гледа учудено и ги пита защо са се облекли така.
- Е как! Това ни е спонсорът!
Изображение



LIMASSOL
Мнения: 2284
Регистриран на: 07 сеп 2008 17:08
Местоположение: CY
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - 1/4 Финал: Германия - Гърция

Мнениеот LIMASSOL » 22 юни 2012 15:36

Изображение
Нещо повече от един мач,един отбор ще играе за целия си народ.
Паме Елада,боруме - автобуси,тирове,каменовози 0-1

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - 1/4 Финал: Германия - Гърция

Мнениеот Viktor4o_Rs » 22 юни 2012 16:00

А Германия ще играе за извънземните и за народа на Тибет предполагам, голяма логика :lol: :lol: :lol: Който се кефи на малоумните гърци, които разиграват цяла Европа с лакомията и нахалството си, спешно има нужда от лоботомия ;) Немецът (а и не само той, скандинавците например също) бачка като куче по цял ден, за да може мързеливата гръцка сган да ходи по таверни, да си раздава 13-та и 14-та заплата и да взема бонуси за миене на ръце. Обаче видиш ли, жертвата били гърците, а германците палача, е откъде-накъде ?
Още по-гнусни са тъпите Ганьовци, защитаващи маляките, които винаги са смятали нас българите за хора втора ръка и са ни се подигравали и са злорадствали.
Изображение

LIMASSOL
Мнения: 2284
Регистриран на: 07 сеп 2008 17:08
Местоположение: CY
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - 1/4 Финал: Германия - Гърция

Мнениеот LIMASSOL » 22 юни 2012 16:33

Навсякъде раздават 13-та и 14-та,навсякъде раздават бонуси,а и това за таверните е тъпо.
Живял съм в Гърция,сега съм при братовчедите им и мога да то кажа че ако си точен и честен са много дружелюбни.Това че ни мислят за втора ръка хора може би е така,но това е защото има мн циганета по чужбина и от тяхните глупости страда имиджа на страната ни като цяло.Да не мислиш че и в другите държави не е така.Има българи и българи,така и от чужденците има различни хора.Всеки има предпочитания за кой ще вика,ти като си за Германия ок,сега и аз ли трябва да припомням как заради тях сме понесли толкова мн последици след войните,за Хитлер и т.н. с тия глупости.Радвай се на мачовете,нека по-заслужилия да побеждава и недей да даваш такива заключения като гнусни,ганьовци ;) Дакси бельо?

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - 1/4 Финал: Германия - Гърция

Мнениеот Viktor4o_Rs » 22 юни 2012 16:45

Аз не съм визирал конкретно теб. В други държави със сигурност има бонуси и допълнителни заплати, но такова като гръцкото разхищение надали се среща ... Каквото и да си говорим, не е правилно да се смесват политиката и спорта, но е факт, че това става. Просто ми е много интересно друго нещо - колко гърци са се намерили да ни симпатизират и съжаляват, докато сме изпуквали от глад през 90-те ? Или май по-скоро злорадстваха и ни се подиграваха. Теб те разбирам защо им симпатизираш, и аз да имах роднини там, и аз щях. Но други хора не мога да ги разбера.
Изображение

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - 1/4 Финал: Германия - Гърция

Мнениеот doktora25 » 22 юни 2012 17:05

В интерес на истината много стисках палци гърците да заемат второто място в групата си и да играят срещу Германия (е, предвиждах първото да е за руснаците ;) ), защото ги считах за най-удобен противник. Само че начинът по който се класираха, цялото това политическо напрежение, заканите, малко изравняват силите. Все пак считам, че Германия ще победи с минимална победа (1:0 / 2:1), нищо чудно и до продължения да се стигне. Гърците много ги уважавам като народ, отборът им много радост ми донесе 2004 г. с титлата и ако стане така че продължат, ще им стискам палци по-нататък. Германия обаче си остава основен фаворит за спечелване на европейското, тези футболисти заслужават да печелят международни трофеи и вярвам, че на 1ви юли ще триумфират с купата.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта