ЕВРО 2012 - Англия

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Keyser Soze
Мнения: 934
Регистриран на: 13 апр 2011 17:36
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Англия

Мнениеот Keyser Soze » 03 юни 2012 17:58

Смешникът Уой Ходжсън трябва да си подаде моментално оставката, ако Англия отпадне в групата. Това е абсолютно скандално - шестима играчи на средняка Ливърпул да играят в националния отбор. Сигурно, ако се контузи да речем Уолкът, господин Бухала ще повика и онзи кечист Джонджо Шелви.
Как може да замениш Гари Кейхил с някакъв си Мартин Кели, когато имаш Майка Ричардс?!

Потребителски аватар
turbogena
Мнения: 13431
Регистриран на: 18 яну 2009 16:52
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Англия

Мнениеот turbogena » 03 юни 2012 18:04

Keyser Soze написа:Смешникът Уой Ходжсън трябва да си подаде моментално оставката, ако Англия отпадне в групата. Това е абсолютно скандално - шестима играчи на средняка Ливърпул да играят в националния отбор. Сигурно, ако се контузи да речем Уолкът, господин Бухала ще повика и онзи кечист Джонджо Шелви.
Как може да замениш Гари Кейхил с някакъв си Мартин Кели, когато имаш Майка Ричардс?!

Aбсолютно си прав! И аз се сетих за Майка Ричардс. Това си е безумие ,както и да го погледнеш. Дори феновете на Ливърпул трябва да се съгласят ,че не заслужават толкова национали...
[center]"Левски" София - една вековна, истинска, неподражаема и неповторима емоция.[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/AB/67/7390d557afe6ab67.png[/wrapimg][/center]
http://www.youtube.com/watch?v=N4MXFWcW7cE#at=64

debiles
Мнения: 63
Регистриран на: 03 юни 2012 16:18
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Англия

Мнениеот debiles » 03 юни 2012 18:08

turbogena написа:
Keyser Soze написа:Смешникът Уой Ходжсън трябва да си подаде моментално оставката, ако Англия отпадне в групата. Това е абсолютно скандално - шестима играчи на средняка Ливърпул да играят в националния отбор. Сигурно, ако се контузи да речем Уолкът, господин Бухала ще повика и онзи кечист Джонджо Шелви.
Как може да замениш Гари Кейхил с някакъв си Мартин Кели, когато имаш Майка Ричардс?!

Aбсолютно си прав! И аз се сетих за Майка Ричардс. Това си е безумие ,както и да го погледнеш. Дори феновете на Ливърпул трябва да се съгласят ,че не заслужават толкова национали...


Съгласен съм и с двама ви! Абе дори да не е Майка Ричардс,Раян Шоукрос да бе повикал макар и да си пада малко ренде пак е нещо по-добро в сравнение с Мартин Кели.

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Англия

Мнениеот Sardukar » 03 юни 2012 18:37

хаха тъп дядо! Леле МикА е животно, а той ми взима некво бездарно същество....
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Англия

Мнениеот Viktor4o_Rs » 03 юни 2012 18:43

The FA have confirmed that England are out of EURO 2012 and will be replaced by Liverpool. :lol: :lol: :lol:

Иначе за Майка Ричардс сте напълно прави, за мен е безумие защо не е в първоначално обявения състав, да оставим настрана, че и сега не е извикан ... Този дядка Рой ще го посрещат с домати и яйца на Хийтроу след 3-тия и последен мач на Англия в групата.
Изображение

Потребителски аватар
Paralel
Мнения: 567
Регистриран на: 16 окт 2010 15:04
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Англия

Мнениеот Paralel » 03 юни 2012 18:44

Изпитвах колебания дали да заложа за отпадане на Англия в групите при коефициент 2.3, но сега определено съм сигурен, че ще го направя :lol: Англия винаги е имала големи индивидуалности, но слаб колектив. Сега направо не ми се мисли, когато няма отборен дух, но и футболистите като единици не струват. В крайна сметка кои са класните англичани през този сезон - Рууни, който няма да играе първите два мача, Лампард, който няма да играе цялото първенство, Джон Тери и Джо Харт - всичко останалото е дървар или пенсионер! В дефензивен план и по крилата нещата не изглеждат чак толкова плачевни, но в атаката и центъра направо си е Шекспиров трагизъм! Нападатели - Дефо "Резервата в Тотнъм", Керъл "Пръчката на Волдемор"и Уелбек "Опита" :lol: , а онези в централната зона дори не заслужават и да им мисля прякори, защото са толкова безлични, че дори и от Диема Вижън не биха го отрекли - Даунинг, Паркър, Милнър, Хендерсън, та дори и Джерърд.

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Англия

Мнениеот Sardukar » 03 юни 2012 18:45

Viktor4o_Rs написа:The FA have confirmed that England are out of EURO 2012 and will be replaced by Liverpool. :lol: :lol: :lol:

Иначе за Майка Ричардс сте напълно прави, за мен е безумие защо не е в първоначално обявения състав, да оставим настрана, че и сега не е извикан ... Този дядка Рой ще го посрещат с домати и яйца на Хийтроу след 3-тия и последен мач на Англия в групата.

ами какво ще стане, ако Германия си остане в групите, а Англия излезе :roll:

ПП Можеше и Фърдинанд да вземе :(
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Англия

Мнениеот Viktor4o_Rs » 03 юни 2012 18:49

Sardukar написа:
Viktor4o_Rs написа:The FA have confirmed that England are out of EURO 2012 and will be replaced by Liverpool. :lol: :lol: :lol:

Иначе за Майка Ричардс сте напълно прави, за мен е безумие защо не е в първоначално обявения състав, да оставим настрана, че и сега не е извикан ... Този дядка Рой ще го посрещат с домати и яйца на Хийтроу след 3-тия и последен мач на Англия в групата.

ами какво ще стане, ако Германия си остане в групите, а Англия излезе :roll:

ПП Можеше и Фърдинанд да вземе :(


Няма нищо невъзможно във футбола, но крайно ме съмнява да се случи твоят вариант. А Рио не е взет заради Джон Тери.
Изображение

Потребителски аватар
soad
Мнения: 1917
Регистриран на: 06 яну 2010 22:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Англия

Мнениеот soad » 03 юни 2012 19:45

Абе къде, къде по-добри варианти имеше пред Мартин Кели. Не знам какви са причините Ходжсън да вземе толкова много хора от Ливърпул, може би пристрастия... Играчи като Ричардс, Рио, Шоукрос, а и куп други, биха се справили много, много по-добре от Кели. Даунинг?! Хендерсън?!... Малко смешно ми звучат, дори само като им чуя имената. Англия има твърде смешен състав. С такива футболисти повече от 1/4 финал няма как да играят. Цяло чудо ще е и от групата да излязат. Още повече след като и Руни няма да играе в началото.

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38916
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Англия

Мнениеот tevez » 03 юни 2012 21:51

„Защо, Рой? Поради какви причини?“, изрази гнева си в социалната мрежа Twitter защитникът на Манчестър Юнайтед Рио Фърдинанд. Опитният бранител на „червените дяволи“ отново бе пренебрегнат от селекционера Рой Ходжсън, след като титулярният защитникът Гари Кейхил отпадна от състава на „Трите лъва“ за предстоящото Евро 2012.

Бившият съотборник на Мартин Петров получи тежка травма в приятелския двубой с Белгия късно снощи, като последните медицински прегледи показаха, че Кейхил има двойно счупване на челюстта. Въпреки че пореден основен футболист отпада от селекцията на Ходжсън за форума в Полша и Украйна, бившият мениджър на Уест Бромич повика младия Мартин Кели за заместник на Кейхил.

Решението на новия селекционер на световния шампион от 1966 година е повече от скандално, като се има предвид, че Рио Фърдинанд е един от най-опитните национали, с цели 81 мача зад гърба си. Мартин Кели пък е абсолютен дебютант на голям форум, като има едва един мач с бялата фланелка – при гостуването на Норвегия в Осло, когато се появи като резерва в 87-та минута.


Припомняме ви, че ситуацията около Рио Фърдинанд и националния отбор на Англия е изключително деликатна. Преди време, заради скандала между Джон Тери и Уейн Бридж, бранителят на Челси се лиши от лидерските си функции за сметка на Фърдинанд, който стана капитан на островитяни. По-късно Тери бе амнистиран, но расистския скандал с брата на Рио - Антон Фърдинанд, накара ФА отново да го лиши от капитанските му функции. Решението на ръководните органи пък накара бившият селекционер Фабио Капело да си подаде оставката.


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта