Финал на Евро 2012: Испания - Италия - 4:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

A/N/C
Мнения: 524
Регистриран на: 29 май 2011 19:06
Контакти:

Re: Финал на Евро 2012: Испания - Италия - 4:0 FT

Мнениеот A/N/C » 02 юли 2012 00:16

Тия Жабари освен с Калчополи, сополи трудно бият :lol: много са зле , Германия трябваше да са на финал как ги биха идея си нямам . Балотели маймуната беше най-слабият им играч .

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13858
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Финал на Евро 2012: Испания - Италия - 4:0 FT

Мнениеот Pichichi » 02 юли 2012 00:17

Италия играха много добро европейско, все пак не забравяйте че само 1 отбор може да е на 1-во място !!!
Прандели за мен показа че е страхотен треньор, той може и да е сбъркал нещо в този мач но това не е най-важното.
По важното е че Италия под негово ръководство беше на финал и направи едни от най-добрите мачове на турнира .

Потребителски аватар
durex
Мнения: 11609
Регистриран на: 12 апр 2009 17:58
Контакти:

Re: Финал на Евро 2012: Испания - Италия - 4:0 FT

Мнениеот durex » 02 юли 2012 00:17

sandi74 написа:
durex написа:Jamala, фенове на Ювентус до последно говореха,как това е едва ли не е самия Ювентус на терена ;)

И каква стана тя,Юве са виновни за резила тази вечер. ;)

Ми нали така натяквахте при всяка удобна възможност? Сега нещо се дърпате :D

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Финал на Евро 2012: Испания - Италия - 4:0 FT

Мнениеот Groucho » 02 юли 2012 00:17

doktora25 написа:Много ме е яд, бесен съм, след този мач мразя Испания още повече! :evil: Това не трябваше да се случва! :evil: Може би ще кажете че греша и че не трябва да коментирам тези неща при положение че аз лично никога не съм играл футбол професионално, но за всичко обвинявам Мота. Не защото се контузи, а защото не искаше да преодолее болката и да доиграе мача - така както направи Гонзо, донасяйки последната титла на Левски. Мота предаде отбора си, страната си, с оставането си на терена той щеше да зарази с духа си отбора, да им даде крила и да започне обрата, но той предпочете личните си интереси. Такъв мач все пак е веднъж в живота, а едно отсъствие от терените до Нова година би било нищожна цена за спечелване на титлата.


:shock: :shock: :shock: :shock:

Потребителски аватар
Jamala
Мнения: 358
Регистриран на: 28 юли 2009 23:09
Контакти:

Re: Финал на Евро 2012: Испания - Италия - 4:0 FT

Мнениеот Jamala » 02 юли 2012 00:18

durex написа:Jamala, фенове на Ювентус до последно говореха,как това е едва ли не е самия Ювентус на терена ;)


Да аз също говорех и мислех това :) ,но днес си признавам защитата беше под всякаква критика.Първият гол беше грешка на Киелини,Бонучи и Балдзари в повечето време не знаеха къде се намират.Както впрочем и целият отбор,лошото е че най-слабият мач им беше на финала.След като феновете на Юве се тупахме по гърдите и казвахме че това което постига Италия това е благодарение на нашите играчи,сега трябва да признаем че загубихме благодарение на грешките на нашите играчи в защита :(

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Финал на Евро 2012: Испания - Италия - 4:0 FT

Мнениеот sandi74 » 02 юли 2012 00:18

A/N/C написа:Тия Жабари освен с Калчополи, сополи трудно бият :lol: много са зле , Германия трябваше да са на финал как ги биха идея си нямам . Балотели маймуната беше най-слабият им играч .

Германия на финал :) :) :) .

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: Финал на Евро 2012: Испания - Италия - 4:0 FT

Мнениеот t0bl3ro_bg » 02 юли 2012 00:20

sandi74 написа:
A/N/C написа:Тия Жабари освен с Калчополи, сополи трудно бият :lol: много са зле , Германия трябваше да са на финал как ги биха идея си нямам . Балотели маймуната беше най-слабият им играч .

Германия на финал :) :) :) .


Батка лесно е, след като всичко е решено..

Потребителски аватар
russia
Мнения: 4309
Регистриран на: 21 фев 2011 08:50

Re: Финал на Евро 2012: Испания - Италия

Мнениеот russia » 02 юли 2012 00:20

Без име написа:Италия изиграха най-слабият си мач на първенството, точно когато не трябваше. Въпреки това поздравления за Пирло и Буфон. Поздравления и за явно многото фенове на Испания в България. Надявам се повечето да не са станали такива, едва когато Испания започна да печели първенства.
Ще се радвам на световното, Бразилия да покаже кой е господарят ! 8-) Няма да е лошо и младият немски тим, който ще бъде узрял за успехи, да затвърди позицията си на най-силен европейски отбор с 4 световни и 3 европейски титли !
Още веднъж поздравления и довиждане до следващото голямо първенство :) !


Не това, другото напиши, че който бие Германия после става шампион ;) ! Тука май не сработи! Първо срещу Франция бе нарушена "традицията", сега и срещу Италия!
Испания винаги са имали добър отбор със силни изпълнители, още от времето на Сантиляна (аз поне от тогава ги гледам), но все нещо им липсваше на големите форуми! Е, сега на последните 3 първенства си заслужиха правото да бъдат признати за един от най-силните отбори в Европа и света! И то напълно заслужено! С този си успех запушват и устите на тези разбирковци, които умаловажаваха успехите на Барселона твърдейки, че са само и единствено след съдийска помощ! Късметът и съдиите могат да те покриват в един, два или три мача, но не и няколко години, в които си побеждавал знайни и незнайни съперници с игра и най-важното - с голове!
Пожелавам на Испания финал на световното първенство през 2014г. срещу...Бразилия, пък да бие който иска - аз все ще съм доволен! :)
Последна промяна от russia на 02 юли 2012 00:22, променено общо 1 път.
THE G.A.M.E написа:...не се изказвай по исторически въпроси, когато по-същите, си компетентен колкото чукча, по-квантова физика.

Потребителски аватар
za nas e toj religiq
Мнения: 3981
Регистриран на: 28 окт 2009 13:08
Контакти:

Re: Финал на Евро 2012: Испания - Италия - 4:0 FT

Мнениеот za nas e toj religiq » 02 юли 2012 00:20

Честито на испанците , честно казано нямах претенции кой ще бие и все пак като че ли малко повече ми се искаше да бият италианците! Но Лафурия показаха че на този етап няма отбор който да се мери с тях ! Иначе на чакащите печалби , да им кажа че ще си получат залога , нито стотинка повече :)

Потребителски аватар
durex
Мнения: 11609
Регистриран на: 12 апр 2009 17:58
Контакти:

Re: Финал на Евро 2012: Испания - Италия - 4:0 FT

Мнениеот durex » 02 юли 2012 00:21

Според мен,това ако беше Световно, Италия си взимаше мача,както се казва дори и на магия,но на Европейско просто нямат никакъв късмет. Ама нищо,дано сега им разпорим гъзовете на есен в квалификацията :D
Последна промяна от durex на 02 юли 2012 00:22, променено общо 1 път.


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта