Нужда от модераторска помощ, тук!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5148
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот ogrizko » 26 май 2023 19:06

здравейте, модератори :) понеже постоянно ми изчезват коментарите в темата на Левски дето пускам - при положение, че не целя заяждане, провокация и не се заяждам с никого, а просто си изразявам мнението - защо се трият и кой ги трие? поне да пише на лично да ми даде някакво обяснение?! иначе ако има забрана феновете да пишат в други подфоруми освен на техните собствени отбори, моля да се каже и да се знае?!?!
Изображение

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32254
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот 1914.1902 » 27 май 2023 09:15

Има тема за мача, но не виждам някой да ти е изтрил мненията.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5148
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот ogrizko » 27 май 2023 11:31

1914.1902 написа:Има тема за мача, но не виждам някой да ти е изтрил мненията.

мда, и аз съм чак изненадан, че стоят :) но всъщност на първа страница трябваше да има мой коментар, който беше изтрит за има няма 5 мин... там просто благодарих на ловендпийс за обективността за разлика от други фенове дето пишат някакви неща водени сякаш повече от омраза - визирайки теб май :) но не съм обиждал никого или нещо... факт е, че малко крайно ти беше мнението на първа страница :)

освен това още няколко пъти ми се случва супер бързо да ми трият мнението във вашия форум и то без да целя заяждане, а просто си изказвам моето мнение
Изображение

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5148
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот ogrizko » 09 ное 2023 14:54

Не знам от модераторите ли зависи, от администраторите ли зависи! Ама защо не го пооправите малко тоя форум?

За какво ми виси най-горе форум World Cup 2022 ??? Според мен там трябва да стои форум Национален отбор :idea: А не някакъв минал вече турнир....

Освен това има куп форуми дето изобщо не се пише и чиито отбори отдавна ги няма в А група!!! Верея, Видима, Вихрен, Мездра и разни подобни според мен трябва да отиват към Архива или някъде другаде темита, а форумите да се махат.

Също може да се направи някакъв форум: Архив Световни Форуми ....и съответно там да се местят всички отминали Европейски, Световни и Олимпийски първенства.

Малко дали не е време да го реорганизирате тоя форум като цяло, че станаха много безсмислените форуми и трябва много скролване докато стигнеш до нещо по-смислено. И моля, нека Националният отбор да бъде сложен на мястото на World Cup 2022 където смятам, че е редно да му бъде мястото, защото така стои много надолу и никой не го поглежда :idea:
Изображение

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43774
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот rhaegar » 09 ное 2023 15:44

ogrizko написа:Не знам от модераторите ли зависи, от администраторите ли зависи! Ама защо не го пооправите малко тоя форум?

За какво ми виси най-горе форум World Cup 2022 ??? Според мен там трябва да стои форум Национален отбор :idea: А не някакъв минал вече турнир....

Освен това има куп форуми дето изобщо не се пише и чиито отбори отдавна ги няма в А група!!! Верея, Видима, Вихрен, Мездра и разни подобни според мен трябва да отиват към Архива или някъде другаде темита, а форумите да се махат.

Също може да се направи някакъв форум: Архив Световни Форуми ....и съответно там да се местят всички отминали Европейски, Световни и Олимпийски първенства.

Малко дали не е време да го реорганизирате тоя форум като цяло, че станаха много безсмислените форуми и трябва много скролване докато стигнеш до нещо по-смислено. И моля, нека Националният отбор да бъде сложен на мястото на World Cup 2022 където смятам, че е редно да му бъде мястото, защото така стои много надолу и никой не го поглежда :idea:


Хората, от които зависят подобни неща, не влизат тук. Мисля че изобщо са забравили за тоя форум. Така че не си хаби времето за глупости.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5148
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот ogrizko » 09 ное 2023 22:11

rhaegar написа:Хората, от които зависят подобни неща, не влизат тук. Мисля че изобщо са забравили за тоя форум. Така че не си хаби времето за глупости.

абе, като се измрънка малко може и да се появи някой и да пробва да промени нещо :) малко преструктуриране на форума няма да отнеме чак толкова време... пък и щом има World Cup 22 значи са влизали преди по-малко от година :lol: :lol: но е важно да се мрънка да може да се сетят, иначе като гледам нищо подобно не им идва на акъла като гледам как е организиран форума към момента :oops: :oops:
Изображение

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5148
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот ogrizko » 10 ное 2023 09:49

Добре, щом толкова рядко влизат администраторите, ще се опитам направо да кажа как мисля би следвало да изглеждат разделите и да е организиран форума като цяло, за да има малко повече смисъл. Очевидно активността е спаднала покрай всичките фейсбуци и кой знае още какви платформи. Така че има смисъл да се редуцират нещата до малко по-базисни :)

В най-долната част на разделите като отделени трябва да има 2 раздела:
- Архив Световни Форуми (вътре се местят приключилите вече раздели, създадени покрай европейски и световни първенства и олимпийски игри)
- Архив Български Футбол (вътре се местят българските отбори, за които са създадени раздели ама вече тия отбори са изпаднали от А група) - в момента там трябва да се пратят Монтана, Дунав, Нефтохимик, Локо Горна, Верея, Литекс, Беласица, Черноморец, Марек, Видима, Спартак Вн, Вихрен, Локо Мездра, Сливен, Любимец, Миньор, Спортист, Калиакра, Академик, Светкацица, Гоце Делчев ..........тия отбори могат да си създадат теми тип "Всекидневна за Спортист/Калиакра/Марек...." в раздел Български Футбол, когато не са в А група и нямат собствен раздел :) Когато влезнат в А група пак им се отваря раздел.

След това, разделите на отборите в Европа също не са особено активни повечето. Вместо да има раздел Барселона, Реал М, Ювентус, Интер и прочие....... предлагам вместо това да се направят 5 раздела според топ 5 първенствата в Европа:
- Английски Футбол
- Испански Футбол
- Немски Футбол
- Италиански Футбол
- Френски футбол
..........като в тия раздели се отварят всекидневни теми на любимия отбор, от типа "Всекидневна на Манчестър Юнайтед/Реал Мадрид..." .....не че не може да си отворят тема и за конкретни мачове, но просто в повечето чуждестранни отборни раздели това не се прави заради ниска активност или и аз не знам какво :roll: Но пък така като има раздел за конкретна държава, вътре може да се направят всекидневни теми и на други любими отбори като ПСЖ, Нюкасъл, Дортмунд и прочие.... т.е. така се дава възможност и фенове на други отбори лесно да си имат тема на любимия отбор :roll:


Подраздела със Спорт, Разни, Футбол, Спортно Шоу Гонг може да си остане... въпреки че като се направят горните промени, ще се освободи достатъчно място Темите дето са в раздел Спорт да бъдат извадени в Главния Форум евентуално.... ама както се прецени.

Иначе вече казах, темата за Националния Отбор според мен трябва да отиде на първо място, над Левски и ЦСКА.... там дето сега е World Cup 22, което е доста странно този раздел да стои на първо място в момента :shock:

Дано някой власт-имащ във форума прочете и реши да се съобрази с нещата дето съм написал, за да има форума малко по-голям смисъл към днешна дата :oops: :oops:
Изображение

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5148
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот ogrizko » 16 яну 2024 11:38

Все още си държа на предното мнение :!:

Иначе, гледам някой е ровичкал из форума и е създаден нов форум Евро 2024 .....в тоя смисъл можеше и другите промени да се направят или поне да се обърне някакво внимание :roll:

Гледам и че вече не се вижда кой модератор действа в конкретен форум?!?!

Малко странни промени.... по-добре да бяхте действали набързо по предложенията ми от предното мнение май :lol: :lol: :lol:
Изображение

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43774
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот rhaegar » 16 яну 2024 13:31

ogrizko написа:Все още си държа на предното мнение :!:

Иначе, гледам някой е ровичкал из форума и е създаден нов форум Евро 2024 .....в тоя смисъл можеше и другите промени да се направят или поне да се обърне някакво внимание :roll:

Гледам и че вече не се вижда кой модератор действа в конкретен форум?!?!

Малко странни промени.... по-добре да бяхте действали набързо по предложенията ми от предното мнение май :lol: :lol: :lol:


Ти обаче упорито си мислиш, че някой от админите на форума чете тази тема и му пука за предложения на потребители.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

El_Capitano_Puyol
Мнения: 1594
Регистриран на: 21 ное 2023 21:01

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот El_Capitano_Puyol » 16 яну 2024 18:54

Кой плаща хоста впрочем ? Гледам се поддържа сайта с новините, но форума е заебан, и ако продължават нещата така, отива към закриване. Да не стане като с дата.бг ? Там като махнем форума, който беше отново главно заяждания и разпри между феновете като тук, все пак имаше ценни работи в софтуерния раздел - програми, приложения и др. полезни неща за теглене. Тук не виждам нещо подобно.
Ето и сега пак се бъгнаха емотиконите. Изобщо има ли кой да оправи този проблем ? Преди година и нещо някой успя да го оправи, но сега дали същия човек е налице ?
Барса и Лудогорец але, алеее...


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта