Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32254
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот 1914.1902 » 15 май 2021 22:59

Dust написа:Съдията днес има само ЕДНА грешка, първото свири края точно на 45:00, а Локо бяха подели хубава атака.


Тотален смешник е тоя. Изнерви цялата обстановка с отсъжданията си през първото полувреме, масово пропускаше картони за ЦСКА-София.

Bernaleo
Мнения: 4568
Регистриран на: 26 апр 2016 21:22
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот Bernaleo » 15 май 2021 23:43

С 30 милиона бюджет и да завършиш трети.. неслучайно Гришата ви напуска.

krumeto
Мнения: 3600
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот krumeto » 15 май 2021 23:46

1914.1902 написа:
Dust написа:Съдията днес има само ЕДНА грешка, първото свири края точно на 45:00, а Локо бяха подели хубава атака.


Тотален смешник е тоя. Изнерви цялата обстановка с отсъжданията си през първото полувреме, масово пропускаше картони за ЦСКА-София.

Поправи ми настроението, когато червеният (оранжев) избута оня и си вкара автогол, а смешника свири фал на локомотивеца!
Смяяяях!
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14084
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 15 май 2021 23:58

bubka написа:
damyanov1963 написа:96-та година бях на мача на Армията ЦСКА - Левски, когато ни поведоха с 2:0, а после ги обърнахме до 4:2.Тоя мач до колкото си спомням беше от сериала 9 поредни победи, който се оказа втори сезон на 7-те поредни победи, а имахме и няколко обръщали от Ей чуй ЦСКА, два на нула три на два - така се пееше от сектор Б, докато сектор Г се изнизваше по търлъци от стадиона, ама тогава стигнахме и до 4(Четири).Та на този мач нищо че бяхме гости, публиката беше 2/3 левскари, както обикновено. Аз бях в сектор А до сектор Б. Между нас имаше и няколко чорбарчета, а след края на мача единия се разрева - Да му ева мамата, с колко трЕбва да им поведеме на говедата за да ги биеме бе?!
Понеже ставаше дума за комплекси, та за туй го споменавам, инак нищо лично.


Не, ти изобщо не си комплексиран, не.. :lol: :lol: :lol:

Някоя история от 50-те години например няма ли да ни разкажеш :lol: .

Е, тогава не съм бил роден. Но за твое успокоение ще ти разкажа за първия мач м/у Левски и ЦСКА на който бях. Беше през 74-та на финала за КСА, бихте ни с 2:1 след продължения. Бяхме с брат ми в сектор А, нямаше разделение на феновете, то тогава нямаше и фенове, а привърженици, не знам защо и аз започнах да употребявам тая чуждица, сигурно щото по-лесно се изговаря. Та тогава си викахме всеки за своя отбор без да има ексцесии. До нас седеше един левскар, а зад него един военен цесекар.Обаче се познаваха и се бъзик аха при головете. След последния сигнал военния перна левскаря с един вестник навит на руло по главата лекичко и му се изсмя - Нещо да кажеш, а?! А левскаря само се усмихна мълчаливо.
В интерес на истината тогава стадиона беше наполовина пълен, но беше през август и повечето хора го гледаха от морето по телевизорите в почивните станции.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот Непринуден » 16 май 2021 01:25

damyanov1963 написа:Факта е, че откакто го няма М. Балев не сте играли напролет в Европа, ти дай логично то обяснение, а 84-а нямаше как да станете шампиони, защото ние бяхме най-добрите, биехме ви когато ви хванем, направихме ви 7 поредни победи, отстранихме шампиона на Германия, в последния кръг ви бихме с германски съдия, имахме на-добрите играчи в България, следващата година пак станахме шампиони, но М. Балев ни отне титлата и наказа на-добрите ни футболисти. Другите ти глупости даже и не ги четох.


Това е съединяване на две отделни събития. Няма връзка и логика. Ти си си левскар, така си си решил.

Със същия успех ти показах, че можеш да свържеш неучастието на ЦСКА напролет насетне с независимостта на Намибия или третото поколение на трета серия БМВ. Те стават по същото време. Защо те да не са причината? Защото си левскар и си си наумил, че едва ли не БКП освен политическата дейност развива и футболна и си има отбор. Нямам нищо против мнението ти, но е несериозно и не може да издържи в съд или някъде където има логика. Мен ако питаш пък трябва да разгледаме педераските движения в света в различните години, за да имам представа за коментар на различните състояния на Левски. Така както ти си решил, че ЦСКА и Балев са в симбиоза, така и аз като теб мисляа, че споменатите две неща вървят ръка за ръка и гейовете също са си направили отбор от меки китки, който нищо чудно, че го ебат разни селянчета от ралични точки на континента.

Твоята теза издиша и по много други линии. 67-а, а и предишни добри участия как ще обясним като го е нямало Балев?
Освен това Балев по твоите думи е вездесъщ и няма спирачки да ни дотика където поиска и така няма обяснение случилото се 84-та. Няма как да успеете през Балев колкото и да сте добри.

85-та е малко по друга история, но ти естествено си гледал през сини очила и крайно необективно.

Обиждаш, но за пореден път ще се въздържа да те ксоментирам. Аз си имам мнанеие за умствения ти капацитет, но нека другите да преценят умник ли си, глупак ли си. Мисля, че не е никак трудно в твоя случай.
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот Warped » 16 май 2021 07:58

Беше ебати бутането за ЦСКА, и пак се провалиха
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот Непринуден » 16 май 2021 09:19

Абе на вас за всичко на тоя свят ви се върти в главата ЦСКА. Чак толкова ли са ви навредили успехите му, че направо сте със сбъркано мислене несъвместимо със социума и заобикялащата среда?
Как не се е досетил до сега някой син умник, че супер лигата на 12-те е била създадена от някой от внуците на Балев с разбираемата цел да ги скара с УЕФА и да понесат наказания, за да може ЦСКА отново да пробие напролет в добре познатия му турнир на най-силните в Европа. Просто времената са други и в крак с модата и стратегията е друга. Едно време сме използвали целия партиен потенциал и възможностите на СИВ, Варшавския договор и КПСС, но сега когато комунизма вече си отиде наследниците на онези величия са измислили други ходове, за да помогнат на любимия си, партиен, комунистически ЦСКА, който разбира се не съществува (Тристан ще ви обясни) и всъщност бившия партиен елит по погрешка помага на някакви селяни от Етрополе, Ловеч или и аз не знам вече откъде щото се обърках (някой идиот да обясни там синята легенда какво гласи).
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.

Bernaleo
Мнения: 4568
Регистриран на: 26 апр 2016 21:22
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот Bernaleo » 16 май 2021 12:42

https://youtu.be/bCagcd2Hrb0?t=99 - никито изпусна душичка след вчерашната загуба.. :lol:


Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14933
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот miro_rz » 16 май 2021 14:01

Bernaleo написа:Изображение

И в този ден се зачена "-" София! :mrgreen:
Изображение


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 46 госта