Фаворит ли е Холандия за световната титла?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
fr3ak_boy
Мнения: 9349
Регистриран на: 14 май 2009 19:59
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: Фаворит ли е Холандия за световната титла?

Мнениеот fr3ak_boy » 02 юли 2010 19:29

Имам чувството, че ще те триумфира отбора на Мюлер, само че този път няма да е Герд, а Томас. :mrgreen:
shumkar_44 написа:...Весел лаят е на Шаро,
весел е и неговият вид,
щом във с ветреца ювелирно
се прокарва мириса на сух бисквит.

Годините ще литнат бързо,
и децата ще напуснат каменния зид,
ала сърпа лунен, той ще помни вечно,
къкрещия, вкусен, сух бисквит.


Потребителски аватар
durex
Мнения: 11609
Регистриран на: 12 апр 2009 17:58
Контакти:

Re: Фаворит ли е Холандия за световната титла?

Мнениеот durex » 02 юли 2010 19:29

sixtynine написа:По-скоро бразилците бяха много зле.До 30-тата минута се държаха добре на терена и надиграваха Холандия.Ама се вижда, че бразилската доминация вече е към края си.Вече нямат онези суперзвезди като Кафу,Роналдо.Роналдиньо е на години и не го викат.А смятайте, че на това световно те са с най-висока средна възраст.В момента просто няма кой да отлича в техния отбор.Кака не показва нищо.Луиш Фабиано вкарва на по-слабите отбори, Робиньо си му личи, че може сам срещу вратаря да вкара, но само до там.Отзад е още по-лошо: Лусио - 32 години, Жуан - още повече, Майкон и той вече чукна 30, а този Бастос не прави кой знае кво забележително.Пред тях Жилберто Силва скоро сигурно ще спре с футбола, а този Мело, който ги закопа просто не знам с ква психика е.Интересното е и че "отдолу" не идват кой знае кви млади футболисти.Нилмар като влезна в игра беше незабележим, Тиаго Силва по мое мнение не е добър футболист.Само близнаците в Юнайтед вдъхват малко оптимизъм..

хахаха Майкон е на 28 години,ще прави 29..къде ги видя тия 30?

Потребителски аватар
sixtynine
Мнения: 767
Регистриран на: 01 апр 2009 23:11
Контакти:

Re: Фаворит ли е Холандия за световната титла?

Мнениеот sixtynine » 02 юли 2010 19:32

durex написа:
sixtynine написа:По-скоро бразилците бяха много зле.До 30-тата минута се държаха добре на терена и надиграваха Холандия.Ама се вижда, че бразилската доминация вече е към края си.Вече нямат онези суперзвезди като Кафу,Роналдо.Роналдиньо е на години и не го викат.А смятайте, че на това световно те са с най-висока средна възраст.В момента просто няма кой да отлича в техния отбор.Кака не показва нищо.Луиш Фабиано вкарва на по-слабите отбори, Робиньо си му личи, че може сам срещу вратаря да вкара, но само до там.Отзад е още по-лошо: Лусио - 32 години, Жуан - още повече, Майкон и той вече чукна 30, а този Бастос не прави кой знае кво забележително.Пред тях Жилберто Силва скоро сигурно ще спре с футбола, а този Мело, който ги закопа просто не знам с ква психика е.Интересното е и че "отдолу" не идват кой знае кви млади футболисти.Нилмар като влезна в игра беше незабележим, Тиаго Силва по мое мнение не е добър футболист.Само близнаците в Юнайтед вдъхват малко оптимизъм..

хахаха Майкон е на 28 години,ще прави 29..къде ги видя тия 30?


Спокойно! До следващото СП вече ще е доста над 30.Може и да е спрял с футбола даже! :lol:
Изображение

Потребителски аватар
Модератор ЛокоПД
Мнения: 4572
Регистриран на: 12 фев 2009 20:49
Местоположение: Лаута ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: Фаворит ли е Холандия за световната титла?

Мнениеот Модератор ЛокоПД » 02 юли 2010 19:35

durex написа:Аржентина победи ли утре Германия е почти световен шампион..Холандия и аз ги харесвам,но играта им се върти около Снайдер и Робен,Ван Перси е ужасяваш...една топка като хората неможе да спре да не говорим за Каут..


Аржентина ще е световен шампион. ;)
Преди създаването на "социалните мрежи" и интернет http://farm8.staticflickr.com/7095/7315 ... a79f_b.jpg

Потребителски аватар
kokic1986
Мнения: 3591
Регистриран на: 11 дек 2009 16:22
Местоположение: София/Смолян
Контакти:

Re: Фаворит ли е Холандия за световната титла?

Мнениеот kokic1986 » 02 юли 2010 19:42

Никога , ама НИКОГА не отписвайте немеца ...

Потребителски аватар
marmi52
Мнения: 4349
Регистриран на: 24 май 2009 07:35
Контакти:

Re: Фаворит ли е Холандия за световната титла?

Мнениеот marmi52 » 02 юли 2010 19:44

8-)

Холандия световен шампион ? Едва ли, въпреки, че са добър отбор.
Аз обаче се радвам, че Бразилия си тръгват. Въпреки, че харесвам латиноамериканските отбори, този отбор на Бразилия е най-противният, който някога съм гледал. Лично у мен не будеха никакви симпатии. Затова бях за холандците.
[center]Изображение[/center]

[center]"Настане вечер - месец изгрее,
звезди обсипят сводът небесен;
гора зашуми, вятър повее,
Балканът пее хайдушка песен !"
[/center]

Потребителски аватар
batty
Мнения: 454
Регистриран на: 29 авг 2008 17:33
Контакти:

Re: Фаворит ли е Холандия за световната титла?

Мнениеот batty » 02 юли 2010 19:45

МЕЦИ написа:Прекрасен футбол! Дали пък няма да позная ? ;) И естествено да спечеля;) Мисля,че няма кой да ги спре! Дано най-после дойде техният час!

Е те останаха 4 отбора до финала. Ако бяха 200 да че чуди човек дали са фаворите, ама те са 4. И всеки от тях е фаворит.
Иначе няма да е лошо да вземат купата. Били играели грозно. Колкото и грозно да играят, не могат да надминат Италия по този показател. А те са в момента все още световен шампион. :mrgreen:

Потребителски аватар
ilian12
Мнения: 1531
Регистриран на: 09 окт 2009 11:32
Местоположение: Брюксел
Контакти:

Re: Фаворит ли е Холандия за световната титла?

Мнениеот ilian12 » 02 юли 2010 19:49

Ако ще е европейски отбор предпочитам да са Испанците.
Германците са си търчи коне, Испанците играят много технично, а Холандците хем търчат (като Германците), хем има техника при тях (не колкото при Испанците, но на моменти изригват ...).
105 години / 4 поколения ботевисти!

Потребителски аватар
bufara
Мнения: 299
Регистриран на: 04 сеп 2009 11:19
Контакти:

Re: Фаворит ли е Холандия за световната титла?

Мнениеот bufara » 02 юли 2010 19:53

bqh siguren 4e brazilcite 6te otpadnat, kakto sym i siguren 4e utre nemskata ma6ina 6te pregazi nebalansiraniq otbor na maradona i messi.I sled tova mislq 4e pobeditelq ot ispaniq i germaniq 6te spe4eli na finala.holandiq 6te zagubqt 3 tiq si final na svetovno...


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта