ВУВУЗЕЛИ

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

nikogapak
Мнения: 165
Регистриран на: 02 май 2009 00:45
Контакти:

ВУВУЗЕЛИ

Мнениеот nikogapak » 12 юни 2010 01:10

Каква е идеята на този "тромпет"? Къде е публиката, къде са скандиранията???? Това да не е световно по надсвирване?? Мисля че веднага трябва да се забранят!!!

Потребителски аватар
Nevertheless
Мнения: 286
Регистриран на: 08 юли 2008 22:49
Контакти:

Re: ВУВУЗЕЛИ

Мнениеот Nevertheless » 12 юни 2010 01:36

Бях на работа и не успях да гледам първите два мача. От прочетеното в една друга тема разбрах, че стадионите са яко "навувузелчени" . Хората споделят, че шумът, създаван от тези "музикални инструменти", бил много изнервящ.
Решението на проблема е:
- или мачовете се излъчват с коментар от студиото в София /тогава коментаторите, изпратени в Африка да отразяват срещите, ще намажат една безплатна ексукрзия - ще останат без ангажименти/
- всички чичковци и лели да не носят вувузели , в обратен случай марш от стадионите - да ги подложат на щателна проверка преди да ги пускат на мачовете ..

Очаквам с интерес днешните двубои за да видя и аз за какво иде реч ..

Потребителски аватар
emarkon
Мнения: 2081
Регистриран на: 02 юни 2008 18:07
Skype: floyd_money_mayweather
Контакти:

Re: ВУВУЗЕЛИ

Мнениеот emarkon » 12 юни 2010 01:39

Вувузели ще има до финала,не разбрахте ли че фифа не ги забранява,защото били част от културата на онея сажди.

nikogapak
Мнения: 165
Регистриран на: 02 май 2009 00:45
Контакти:

Re: ВУВУЗЕЛИ

Мнениеот nikogapak » 12 юни 2010 01:43

Не е нормално това!! Няма атмосфера, няма нищо....едно НЕПРЕСТАННО БУЧЕНЕ.... Надявам се англичани и германци :) да направят нещо. Ще имат най-много публика, гръмогласни са, а може и поступат някой и друг "тромпетист" :) :) :) ;)

Потребителски аватар
Nevertheless
Мнения: 286
Регистриран на: 08 юли 2008 22:49
Контакти:

Re: ВУВУЗЕЛИ

Мнениеот Nevertheless » 12 юни 2010 01:44

Ще ме принудят да гледам мачовете без звук. Говорих с един приятел и той сподели, че яко изнервяли тези вувузелии..
Какво като им е национален инструмен и традиция да го надуват .. Трябва мощна антиввувузелска вълна да се надигне и ще и бият шута на традицията..



Потребителски аватар
Nevertheless
Мнения: 286
Регистриран на: 08 юли 2008 22:49
Контакти:

Re: ВУВУЗЕЛИ

Мнениеот Nevertheless » 12 юни 2010 01:51

Алекс, страницата във ФБ е идейна, дано само някой да и обърне внимание ..
Както каза колегата малко по-горе, трябва някои нации, на които гласът им се чува повече, да подемат антивувузелска кампания и тогава може нещо да с случи ..

Потребителски аватар
Corwin
Мнения: 2733
Регистриран на: 02 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: ВУВУЗЕЛИ

Мнениеот Corwin » 12 юни 2010 01:55

Аз съм ЗА вувузелите с 2 ръце и 4 крака!
Няма значение какъв е музикалният инструмент и дали дразни или не - те така правят и разбират атмосферата!

Потребителски аватар
merdanski
Мнения: 620
Регистриран на: 11 юни 2010 19:38
Skype: merdanski
Местоположение: Сливен
Контакти:

Re: ВУВУЗЕЛИ

Мнениеот merdanski » 12 юни 2010 02:08

Говорите измислени неща.Миналата година,при положение,че ЮАР играха за 3-то място на Купата на Конфедерациите,никой нищо не каза за тези вувузели...
Просто няма да ги забранят и това е-освен маркетинговата им стойност като фен-артикул,вие как си представяте да ти дойдат гости и да ти казват какво да правиш?!Същото е да ти наредят да ходиш на мач на любимият отбор,но единствено и само да люпиш семки.А ако толкова ви пречат тези тромпети,натиснете MUTЕ-то-няма да загубите от нескопосаните коментари на БНТ! :twisted: :twisted: :twisted:
Изображение Съмтаймс уин,съмтаймс люн!


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта