Да отрежем езика на Пепи Василев

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
Boogeyman
Мнения: 103
Регистриран на: 06 апр 2009 02:04
Местоположение: in the basement
Контакти:

Re: Да отрежем езика на Пепи Василев

Мнениеот Boogeyman » 03 юли 2010 05:38

burchill написа:Футболът вече не е такъв какъвто бешеІПетър Василев-Петела откри нов пост във футбола известен само на неговия гений.На един от мачовете той нарече един защитник ''център-бег'' :).Предлагам да гласуваме ''Господари на ефира'' да му връчат златен скункс,белким се отървем от него,иначе още 5-6 СП все ще дразни!


There are four types of defender - centre back, sweeper, full back, and wing back. The centre back and the full back positions are essential in most modern formations. The sweeper and winger back roles are more specialized for certain formations.


други хора са го открили преди него маи :!:
Fool got a big advantage over educated man: he is always pleased with himself.

Потребителски аватар
marmi52
Мнения: 4349
Регистриран на: 24 май 2009 07:35
Контакти:

Re: Да отрежем езика на Пепи Василев

Мнениеот marmi52 » 03 юли 2010 06:30

8-)
Абсолютно не съм съгласен с автора !
На фона на момчетата от Диема и Нова спорт, които коментират мачове, Петър Василев е супер професионалист и разбира 100 пъти повече от футбол от тях !
Преди и аз не го харесвах, но в последните години се оправи и вече спокойно може да се каже, че след като Николай Колев - Мичмана си отиде от този свят, Петър Василев е №1 сред българските коментатори !
Петър Василев вижда играта и я разбира за разлика от споменатите псевдокоментатори ! Освен това той има един специфичен тембър и интонация на гласа, които го правят много подходящи за футболен коментатор. Точно такива имаше и Мичманa (Бог да го прости !), който си беше най-добрият навремето.
Що се отнася до това, че имал "бисери" и нестандартни фрази в коментарите си ..., ами нали точно в това е майсторлъка на добрия коментатор - да е индивидуален и неповторим и да се отличава от другите колеги ?!
Когато пуснеш телевизора Петър Василев няма как да го сбъркаш с друг. Той е постигнал собствен стил и индивидуалност в коментирането.
За мен, той е безспорният №1 сред коментаторите у нас ! 8-)
[center]Изображение[/center]

[center]"Настане вечер - месец изгрее,
звезди обсипят сводът небесен;
гора зашуми, вятър повее,
Балканът пее хайдушка песен !"
[/center]

kaliman
Мнения: 2
Регистриран на: 24 мар 2008 17:50
Контакти:

Re: Да отрежем езика на Пепи Василев

Мнениеот kaliman » 03 юли 2010 07:09

Аз вече до отрязах-с мутето

korso
Мнения: 2
Регистриран на: 01 ное 2008 10:25
Контакти:

Re: Да отрежем езика на Пепи Василев

Мнениеот korso » 03 юли 2010 08:41

Всички коментатори по телевизията са нагли и непоносими!Много обичат да се слушат.Събрали сме се четирима и гледаме мача,всички знаете-Специалисти.И тоя наглия комсомолец почва да ми преразказва какво сме видели.Какво е правилно и кое не е.Кое е добре и кое не е.Как трябвало да стане.Абе , тоя дър...як не го ли засърбявя. Това и майката и бабата и стринката. Уважавай поне роднините си!Започва да ми оформя о.. работа.Остави ни ние да решиме КВО СМЕ ВИДЕЛИ бе нагльо.Нали за това гледаме мача.Ти мене за малоумен ли ме имаш, та ще ми обясняваш .И не е необходимо да се КОЗИШ преди да се е случила ситуацията.И ние имаме футболна интуиция и то, може би, по добра от твоята. От тебе се иска да казваш името на кой е с топката и кой е срещу него.Когато не играят да правиш анални справки оночукунду...но и това е достатъчно.

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6779
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: Да отрежем езика на Пепи Василев

Мнениеот soilwork » 03 юли 2010 09:43

Мен Петела ме кефи,както спомена по-горе и Марми-втори като него няма! Всеки прави грешки-стига сте мрънкали! Вие все едно сте перфектни във вашата работа?

Потребителски аватар
Ki Cho
Мнения: 781
Регистриран на: 10 авг 2009 10:46
Контакти:

Re: Да отрежем езика на Пепи Василев

Мнениеот Ki Cho » 03 юли 2010 10:02

marmi52 написа:8-)
Абсолютно не съм съгласен с автора !
...........................
За мен, той е безспорният №1 сред коментаторите у нас ! 8-)


Ще се моля за спасението на обърканата ти душа!
Само като си помисля, че заплатата му идва и от моите данъци, ме свива стомаха. По-некадърен футболен ТВ коментатор не съм чувал. Заради него предпочитам да гледам световното по немските канали.
А папагалите са птиците с доказано най-силен клюн.

сиукс
Мнения: 24
Регистриран на: 28 юни 2010 19:15
Контакти:

Re: Да отрежем езика на Пепи Василев

Мнениеот сиукс » 03 юли 2010 10:10

След като данакоплатците му изкарват заплатата няма право да се държи като чорбаджия. Отврат е когато прекъсва Андрей Демирев "вероятно да не го засенчи"Болен от нарцисизъм! :lol:

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: Да отрежем езика на Пепи Василев

Мнениеот ehh » 03 юли 2010 10:17

Ако Петела излезе на свободния пазар, щом е такъв добър коментатор, дали ще си намери работа?
Питам тези, които го пишат за най-добрия наш коментатор.
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

bojiTHEmaster
Мнения: 298
Регистриран на: 10 окт 2008 15:58
Контакти:

Re: Да отрежем езика на Пепи Василев

Мнениеот bojiTHEmaster » 03 юли 2010 10:40

korso написа:Всички коментатори по телевизията са нагли и непоносими!Много обичат да се слушат.Събрали сме се четирима и гледаме мача,всички знаете-Специалисти.И тоя наглия комсомолец почва да ми преразказва какво сме видели.Какво е правилно и кое не е.Кое е добре и кое не е.Как трябвало да стане.Абе , тоя дър...як не го ли засърбявя. Това и майката и бабата и стринката. Уважавай поне роднините си!Започва да ми оформя о.. работа.Остави ни ние да решиме КВО СМЕ ВИДЕЛИ бе нагльо.Нали за това гледаме мача.Ти мене за малоумен ли ме имаш, та ще ми обясняваш .И не е необходимо да се КОЗИШ преди да се е случила ситуацията.И ние имаме футболна интуиция и то, може би, по добра от твоята. От тебе се иска да казваш името на кой е с топката и кой е срещу него.Когато не играят да правиш анални справки оночукунду...но и това е достатъчно.

Браво, супер си го написал!

Optimus
Мнения: 3
Регистриран на: 12 юни 2010 15:44
Контакти:

Re: Да отрежем езика на Пепи Василев

Мнениеот Optimus » 03 юли 2010 10:46

Живеете в ненормална държава. Наистина, в една бяла държава каква работа би си намерил Пешо Прасето (никакъв Петел!) освен евентуално чистач на рингове за бокс? Кой би го допуснал и на километър от микрофон? Гласът му е дразнещ до безкрайност, говори нон-стоп и то клишета и глупости. Не знае нищо за правилата на футбола, тактика, постове и т.н. За играчите и понятие си няма. Заради него сега гледам първенството на немски. Мъчи ни откогато се помня, навярно ще мъчи и децата ни. Но не само той е виновен. Виновна е системата на клики в БНТ която търпи подобни недоразумения на работа пред микрофон. И понеже Пешо няма сам да се сети въпреки многото апели (Пешо, четеш ли форумите или не ти дреме???), май накрая някой наистина ще грабне ножиците и кръц...


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта