Звезди или медийни балони

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

samobotev
Мнения: 2247
Регистриран на: 20 май 2008 00:44
Контакти:

Re: Звезди или медийни балони

Мнениеот samobotev » 28 юни 2010 01:13

Балони бяха Французи, Италиянци и Англичани и трите отбора дойдоха с много звезди големи торби и си тръгнаха след безобразно слаба игра на прехвалените си звезди.
Всички други отбори с изкючение може би на Испания дойдоха с по малки торбички и като гледам как вървят нещата не само ще си ги напълнят ами ще трябва да си вземат по още една торбичка :) :) .

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23290
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Звезди или медийни балони

Мнениеот W84me » 28 юни 2010 02:27

levskarinvt написа:
Fichango написа:Определено Меси е прехвален. От мачовете с Интер е ясно, че с персонално пазене е нищо и половина.

А това не важи ли по принцип за всеки футболист?Колкото и да си добър не можеш сам да се надиграваш с трима човека,които са готови да ти счупят краката само и само да не ти дадат да играеш футбол(горе-долу такава беше ситуацията в мача с Интер).Все пак футбола е ОТБОРНА игра и това поне до момента ясно се вижда и на Световното първенство,което е много по-добре.Така,че за какви балони,за какви дирижабли си говорим?


Целта на Интер не беше да му счупят краката.Барселона бяха далеч по-грубият отбор...
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
Mourinio
Мнения: 3234
Регистриран на: 01 апр 2010 14:34
Контакти:

Re: Звезди или медийни балони

Мнениеот Mourinio » 28 юни 2010 02:48

Според мен причината е в умората, някой от звездите на тва Световно, които се представиха зле са играли по над 70 мача, а тия наще тука в България от 30 мача се оплакват :lol: въпреки, че зимната ни пауза е 3 месеца и половина, а лятната 2 месеца и половина
---------------------------------------
ПФК ЧЕРНО МОРЕ ВАРНА 1913


Пловдивският мишок - Чечито Генов - ВЪН ОТ ''ТИЧА''

Linkydj
Мнения: 207
Регистриран на: 02 авг 2009 01:56
Контакти:

Re: Звезди или медийни балони

Мнениеот Linkydj » 28 юни 2010 03:37

levskarinvt написа:
Fichango написа:Определено Меси е прехвален. От мачовете с Интер е ясно, че с персонално пазене е нищо и половина.

А това не важи ли по принцип за всеки футболист?Колкото и да си добър не можеш сам да се надиграваш с трима човека,които са готови да ти счупят краката само и само да не ти дадат да играеш футбол(горе-долу такава беше ситуацията в мача с Интер).Все пак футбола е ОТБОРНА игра и това поне до момента ясно се вижда и на Световното първенство,което е много по-добре.Така,че за какви балони,за какви дирижабли си говорим?

Пълни глупости, футболистите на Интер вобще не играха грубо в тези мачове, аз не знам какво си гледал ти... :shock:

Потребителски аватар
JohnnieWalker
Мнения: 3373
Регистриран на: 11 сеп 2008 07:42
Контакти:

Re: Звезди или медийни балони

Мнениеот JohnnieWalker » 28 юни 2010 07:40

santiliana написа:Не знам според Вас, но според мен на това световно първенство се потвърди факта, че провъзгласяваните в световните медии за "мега звезди" играчи, се оказаха само медийни балони. Имам впредвид прехваления Лео Меси, който едва ли не е приет за по- добър от великия Диего Марадона (но поне засега му е още рано), "машината" за голове- Уейн Рууни, "великите" играчи от Англия- Лампард, Джерард, Тери и пр., многомилионните супер, мега, хипер и не знам си какви още звезди от Италия и Франция... Според мен това СП показа истината за състоянието на футбола в световен мащаб, за неговото развитие по отношение на това, че тази игра е преди всичко колективна и отдавна е минало времето на "човека- отбор". Такива, каквито бяха през годините Платини, Зико, Марадона, Роналдо и Зидан... Просто вече всичко е подчинено на колектива, а всеки опит за някаква солова акция и опит за своеобразно самоизтъкване от горепосочените "звезди" беше ликвидиран още в самия му зародиш...От друга страна пред очите ми се откриха потенциални играчи от световна класа като тези на Гана, на Словакия, Уругвай и т.н. Които и без осигурения медиен и рекламен комфорт, показаха, че по нищо не отстъпват на уж най- добрите...



Ето къде се бил скрил Къци Въпцаров :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Trueplayer
Мнения: 417
Регистриран на: 03 апр 2009 00:07
Местоположение: София
Контакти:

Re: Звезди или медийни балони

Мнениеот Trueplayer » 28 юни 2010 09:54

Прехваленият Лео Меси ??? Супер смешен си,предполагам,че си фен на Реал М след като си от Левски....не ме питай как познах.... такива като теб се познават от далече ;)
Не се прави на репортер ... просто е смешно,единствените прехвалени и то не за първи път за англичаните.

Потребителски аватар
levskarinvt
Мнения: 568
Регистриран на: 28 юли 2009 14:48
Контакти:

Re: Звезди или медийни балони

Мнениеот levskarinvt » 28 юни 2010 10:51

Linkydj написа:
levskarinvt написа:
Fichango написа:Определено Меси е прехвален. От мачовете с Интер е ясно, че с персонално пазене е нищо и половина.

А това не важи ли по принцип за всеки футболист?Колкото и да си добър не можеш сам да се надиграваш с трима човека,които са готови да ти счупят краката само и само да не ти дадат да играеш футбол(горе-долу такава беше ситуацията в мача с Интер).Все пак футбола е ОТБОРНА игра и това поне до момента ясно се вижда и на Световното първенство,което е много по-добре.Така,че за какви балони,за какви дирижабли си говорим?

Пълни глупости, футболистите на Интер вобще не играха грубо в тези мачове, аз не знам какво си гледал ти... :shock:

Значи това го написах образно казано. ;)Мисълта ми беше,че срещу него непрекъснато имаше поне трима,които очевадно не му даваха да играе футбол.Така че каквото и да ми кажеш и ти и аз знаем каква е играта на ''светицата'' Лусио по принцип.А и такива мисли от рода на ""Той в този мач не игра нищо,значи не става" са меко казано смешни.

Потребителски аватар
Love_
Мнения: 730
Регистриран на: 24 фев 2010 17:04
Контакти:

Re: Звезди или медийни балони

Мнениеот Love_ » 28 юни 2010 11:18

Имало трима, не ме разсмивай основно Снайдер спираше 3/4 от атаките и то по мега смешния начин. Ясно е че Меси е прехвален. Просто халфовата линия на Барса е най-добрата в света. Треньора им за нищо не става ... Жозе им показа колко са смешни 65 минути да не направиш нищо. Защо Баерн М не бяха така срещу Юнайтед, като пак Юнайтед игра с 10 човека отзад ?
Boogeyman looks under his bed for Chuck Norris,Chuck Norris looks under the bed for Fedor !
Support only your local team !

THE G.A.M.E
Мнения: 50016
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Звезди или медийни балони

Мнениеот THE G.A.M.E » 28 юни 2010 11:44

Донякъде съм съгласен с автора на темата .... сещам се, какво има напредвид !
Но, някои от посочените "УЖ" за разочарование играчи, си играха добре !
Но, повечето ..... че и цели отбори, наистина бяха набедени за "голяма работа" !
Като цяло, доста от знаковите футболисти ( маркетинговите, прехвалените ) .... играха под нивото си !
Но .... те целите им отбори играха ганкиното ..... :lol:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Btovfan80
Мнения: 901
Регистриран на: 14 дек 2009 16:53

Re: Звезди или медийни балони

Мнениеот Btovfan80 » 28 юни 2010 12:13

Феновете на Меси не дават лоша дума да се каже по негов адрес, но това е самата истина, а и авторът на темата не споменава само името на вашият идол! И какво е това оправдание, че играел на различна позиция - още по-зле, защото в момента го водят нападател...къде са му головете? :? Много правилна констатация, тука не говориме за звездите на световния футбол, а за мега-звездите, носители на златната топка! Един вкаран гол от К.Роналдо не мисля, че оправдава очакванията към тях!?
Капката дълбае камъка не със сила, а с постоянство!

Nightfate написа:
"Късмета е част от футбола ! Късмет мъсмет,аванти,маванти,фантоми мантоми какво значение има?"


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта