Най-добрите треньори на Световното

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
Yanev
Мнения: 1089
Регистриран на: 15 дек 2009 19:23
Местоположение: село София
Контакти:

Re: Най-добрите треньори на Световното

Мнениеот Yanev » 04 юли 2010 23:07

Райевац е номер 1 ! За първи път води национален и то африкански и сплоти момчетата по невероятен начин.ЕВАЛА му правя :!:
Това е чувството,което в нас гори ..
Изображение

Трън
Мнения: 187
Регистриран на: 02 сеп 2008 11:27
Контакти:

Re: Най-добрите треньори на Световното

Мнениеот Трън » 04 юли 2010 23:15

Могилката написа:Моето мнение е, че това подобно на големите покер турнири си е чист късмет и лотария.
Да вярно големите отбори и добрите покер играчи играя в тази лотария с по няколко билета, но все пак всичко е до късмет.
Сигурен съм, че ако Словакия играе 50 мача с Италия резултата ще е 40 загуби, 8 равни и 2 победи с клизма.
Това важи и за треньорите, не мисля, че имат кой знае какво значение при положение, че съставите са избистрени и схемите са ясни. Когато получи някой контузия влиза друг. Тук идва и момента с големите отбори, като Аржентина и Бразилия, там има много възможности за грешка в сравнение примерно с отбора на Япония.
Дон Диего не взе една камара топ футболисти, за сметка на други такива. Дунга направи същото. Сега е ясно, че са сбъркали, но след дъжд качулка. Интересно, каква е била дилемата пред селекционера на Словакия, Гана, Урусите, Парагвай .... Те просто няма как да сбъркат ...


По твоята логика не би трябвало да има дилема и пред аншия национален за това кой да бъде викан в отбора, но както виждаш сигурно имаме повече мнения кой да бъде извикан от играещи реално футболисти. Предпобатам че същото е и при Словакия, Уругвай и т.н. С една дума, колкото и мала държава да си с малък набоп футболисти, винаги има как да сбъркаш и виаги има как с гениарлни ходове да обърнеш голеите отбори.

emico
Мнения: 110
Регистриран на: 18 окт 2009 21:30
Контакти:

Re: Най-добрите треньори на Световното

Мнениеот emico » 04 юли 2010 23:37

Мъри ще е треньорът на следващото световно.

Потребителски аватар
unist_gp
Мнения: 4293
Регистриран на: 14 юни 2008 21:50
Skype: unist_gp
Местоположение: ONA
Контакти:

Re: Най-добрите треньори на Световното

Мнениеот unist_gp » 04 юли 2010 23:44

emico написа:Мъри ще е треньорът на следващото световно.


на европейското ;)
може, Мъри е много добър треньор, колкото и да го плюят ;)

Потребителски аватар
ebaef
Мнения: 551
Регистриран на: 22 окт 2008 01:57
Контакти:

Re: Най-добрите треньори на Световното

Мнениеот ebaef » 05 юли 2010 01:44

защо написа:Определено Льов е човекът, който освен всичко друго, е водещата личност в отбора си. Аз съм фен на Табарес, той е дал повече свобода на играчите си и е успял да ги мотивира, но при Льов всичко е предварително изработено и моделирано. Е, едното е южноамериканският подход към работата, другото - европейският, един от двамата е най-добрият, а другият - колкото него.
:lol:


:) :) чичо Митко ...ти си..признай си...поне на моменти....

Потребителски аватар
track.and.field
Мнения: 686
Регистриран на: 18 юли 2009 15:40
Skype: sleidera
Контакти:

Re: Най-добрите треньори на Световното

Мнениеот track.and.field » 05 юли 2010 08:14

Абе , не разбрахте ли , че Мъри Стоилов е най-добрия от най-добрите ? Какъв Йоаким Льов, какъв Моуриньо ... а , и да не забравя величието в нашия футобл, НАСКО СИРАКОВ!!! ЕВРО 2012, не ни чакай !!!
Los_Ches:Незнам дали има такава тема но все пак...Каде са Вело алейте.Работя на 5 километра от работа и всеки ден рискувам да бъда бласнат докато карам колело.Няма една вело алеяНо за съжаление имаме какви лине глупости в тоя са излишни

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Най-добрите треньори на Световното

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 05 юли 2010 09:53

По темата: Смятам, че най-добър на световното е Йоахим Льов. За сравнително кратко време е успял да сглоби отбор от млади момчета, които освен с физическа сила и издръжливост (нормално за възрастта им), превъзхождат съперниците и тактически. :) Дори да не стане шампион, с този отбор Германия я чака светло бъдеще. :)
Извън темата: И сега се намериха "специалисти", които не пропускат по навик да се изходят по темата "Мъри Стоилов". :evil: Казвал съм и преди, ще потвърдя отново: Мъри е много добър специалист, постигнал с отбора на "Левски" едно от най-големите постижения в историята на българския клубен футбол. :) А що се отнася до лигльовците, които разхождат националната фланелка (слава Богу, един от тях се махна :lol: ), ако ще треньорски триумвират Льов - Райевац - Табарес да застане начело на "трикольорите", резултатът ще е плачевен. :evil:
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
steve12
Мнения: 66
Регистриран на: 31 мар 2008 16:11
Контакти:

Re: Най-добрите треньори на Световното

Мнениеот steve12 » 05 юли 2010 14:50

Най добрият треньор е Доменек ха ха ха :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

violator
Мнения: 205
Регистриран на: 07 дек 2009 20:31
Контакти:

Re: Най-добрите треньори на Световното

Мнениеот violator » 05 юли 2010 16:08

unist_gp написа:
violator написа:Eстествено че треньора на Парагвай е най-добрия! Няма такава преса и такава грамотна игра каквато демонстрираха Парагвай.
А най-слабия определено е оня аржентински наркоман....с такива играчи и да допуснеш резил който аз лично не си спомням друг път да е преживявала Аржентина на световно първенство. :evil:


какво му е доброто бе пич. да ми държи Бариос на пейката... ако беше бил той дузпата, ЛаФурия да са пътници...

Това с дузпите е толкова относително, освен това нещо споделям тезата на Петела че дузпа не трябва да се изпълнява от потърпевшия. ;)
И ако това е грешка какво да кажем за решението Асомоа Гиян да изпълни онази прослувута дузпа... :roll:

Потребителски аватар
JohnnieWalker
Мнения: 3373
Регистриран на: 11 сеп 2008 07:42
Контакти:

Re: Най-добрите треньори на Световното

Мнениеот JohnnieWalker » 05 юли 2010 22:28

Колкото и да не обичам Реал Мадрид, за мен най-добрия треньор е тяхна легенда - Висенте дел Боске известен още като Мустака :!:


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост