Мач №5: Англия - САЩ

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Мач №5, СП 2010 РЮА: Англия - САЩ

Мнениеот Tommi » 13 юни 2010 00:18

При спасяването ударът беше силен и нямаше какво друго да направи, а ми се стори, че направи и крачка напред (по посока на центъра). Пак казвам, че за гола просто не прецени отскока на топката, най-вероятно той е виновен, но може да е заради топката или заради терена. От една такава грешка не може да се определя дали вратарят е добър или не.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Мач №5, СП 2010 РЮА: Англия - САЩ

Мнениеот MORSKI » 13 юни 2010 00:33

dunbar написа:
MORSKI написа:
kambata написа:Ивайло Ангелов така вика за Англия както няма да вика за България и още 100 живота да има. Жалко е.


той и за Америка вика... Стига сте преинчавали нещата както ви е удобно...

ХАХАХАХА...КОЙ МАЧ ГЛЕДАШ?

Въпроса е вие кой мач гледате....
Понеже аз си чувам добре и Ангелов вика като съдран и за двата отбора като има атака..
Деруг е въпроса, че вие не спирате да плюете всичко живо...
Последна промяна от MORSKI на 13 юни 2010 00:37, променено общо 1 път.

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Мач №5, СП 2010 РЮА: Англия - САЩ

Мнениеот MORSKI » 13 юни 2010 00:34

Blue_Girl написа:
MORSKI написа:
kambata написа:Ивайло Ангелов така вика за Англия както няма да вика за България и още 100 живота да има. Жалко е.


той и за Америка вика... Стига сте преинчавали нещата както ви е удобно...

Няма значение, за кой отбор вика повече.
Обаче фенските му пристрастия са на лице.

Значи като не вика коменттаора- щели сте да запсите и нямало интрига и живец...
Като вика- защо бил викал и той бил пристрастен и не знам си какъв още...
Ей значи - няма угодия на българина!

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Мач №5, СП 2010 РЮА: Англия - САЩ

Мнениеот защо » 13 юни 2010 00:56

С Капело е така - извежда 11 футболисти на терена, те понякога бият, понякога не могат, а накрая винаги губят на финала. :lol:

merdanski написа:Брей,от Еврофутбол може да ми пратят мутри вече :P :P :P - от 5 мача досега само единица на Уругвай-Франция ми избяга!

Аз тоя мач го хванах на точен резултат! Абе ученото си е учено! :geek: :P
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Мач №5, СП 2010 РЮА: Англия - САЩ

Мнениеот megan fox » 13 юни 2010 01:00

Tommi написа:
megan fox написа:Нещо големите "разбирачи" и фенове на Англия много бързо се покриха и не обелват нито дума... чудно защо ли? :lol: :lol: :lol:

Не съм фен на Англия, но ще ти кажа, че англичаните взеха точка, която ги класира първи в групата ;)


Колкото и да не ми се иска... ясно е, че Англия ще излезе от групата си... Дали ще са първи англичаните времето ще покаже, но това не е много важно. По-важното е, че с тази игра, която показаха конкретно срещу САЩ... Англия не ги виждам как ще преминат 1/8 финалите.

Стана вече 2 седмици все напомням как преди всяко световно Англия я считат за суперфаворит и как тя се дъни макс на 1/4 финал! Е на това СП няма да се случи нищо по-различно, а после ще слушаме обичайните клишета за световната конспирация, за калпавите рефери, кофтите терени, шумните вувузели, африканският въздух и какво ли още не, само не и да признаят, че са бездарно слаби и че Англия не може да спечели световната титла по футбол по ЧЕСТЕН начин!


П.П. Не мислите ли, че рефера пощади Джейми Карагър в 60-тата минута на мача с този жълт картон, който му показа?! Нарушението на Карагър бе толкова грубо, че си бе за директен червен картон!
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: Мач №5, СП 2010 РЮА: Англия - САЩ

Мнениеот Viktor4o_Rs » 13 юни 2010 01:07

Megan Fox , изцяло съм съгласен с теб :) Колкото и да са ми антипатични англичаните , все пак не вярвам да се издънят с Алжир и Словения , ако го направят , наистина могат да претендират за идиоти на хилядолетието :lol: :lol: :lol: Но на 1/8 финала ми се струва , че ще паднат независимо дали от Германия или Сърбия ;) Просто те са си безспорни малоумници , и ако днес грешката на Грийн едва ли ще е фатална , то следващия им гаф при елиминациите ще ги изхвърли от световното 8-)
Изображение

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Мач №5, СП 2010 РЮА: Англия - САЩ

Мнениеот Madridist » 13 юни 2010 01:18

megan fox написа:
П.П. Не мислите ли, че рефера пощади Джейми Карагър в 60-тата минута на мача с този жълт картон, който му показа?! Нарушението на Карагър бе толкова грубо, че си бе за директен червен картон!


Според мен го пожали, чист червен картон, но съдията поне показа еднакъв критерий, малко преди края за подобно нарушение срещу Джерард рефера показа пак жълтия цвят :|
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Mourinio
Мнения: 3234
Регистриран на: 01 апр 2010 14:34
Контакти:

Re: Мач №5, СП 2010 РЮА: Англия - САЩ

Мнениеот Mourinio » 13 юни 2010 01:22

Англия направи хикс със САЩ и вече край, не ставали, да си стягали багажа, едвам минават групата със сигурно отпадане на 1/8 финал :mrgreen: аве вие да не мислите, че САЩ е някой случаен отбор като нашият национален отбор в момента :lol: спомнените си за купата на Конфедерациите как отстраниха Испания, а на финала поведоха с 2:0 на Бразилия, но не си повярваха и допуснаха обрат, а миналото Световно смачкаха бъдещия световен шампион Италия в груповата фаза, ще видите, че нито Бразилия, нито Испания ще впечатлят в първите си мачове, рано е да си правите заключение кой кога щял да отпадне след 1 изигран мач
Последна промяна от Mourinio на 13 юни 2010 01:23, променено общо 1 път.
---------------------------------------
ПФК ЧЕРНО МОРЕ ВАРНА 1913


Пловдивският мишок - Чечито Генов - ВЪН ОТ ''ТИЧА''

AnalBreaker
Мнения: 29102
Регистриран на: 08 дек 2009 17:48
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Мач №5, СП 2010 РЮА: Англия - САЩ

Мнениеот AnalBreaker » 13 юни 2010 01:22

Мачът не опровега очакванията. Аз лично съм доста разочарован. Райт Филипс не се включи добре. Най-добър според мен бе Аарън Ленън
Един ИСТИНСКИ българин !

[offtopic][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9FWuhfA9Hls[/youtube][/offtopic]

Потребителски аватар
valdi
Мнения: 500
Регистриран на: 01 апр 2009 21:26
Контакти:

Re: Мач №5, СП 2010 РЮА: Англия - САЩ

Мнениеот valdi » 13 юни 2010 01:24

големи сте разбирачи,ей.. :lol:


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост