1/8 финал Испания-Португалия (29.06, 21:30)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Linkydj
Мнения: 207
Регистриран на: 02 авг 2009 01:56
Контакти:

Re: 1/8 финал Испания-Португалия (29.06, 21:30)

Мнениеот Linkydj » 30 юни 2010 02:17

Botevist_1912 написа:
Linkydj написа:Графиката на бултрасчето според мен може би секунда преди самия пас към вила , както се вижда топката е още в краката на испанския футболист преди той още да я е ударил с пета към Вила, но това далеч не е единствената спорна ситуация - главата на Фернандо Илоренте , 1 от атаките на Португалия,където без запис бих спорил дали имаше всъщнсот засаада или не , няколкото фаула срещу Роналдо , спестени картони , не съществуващ такъв, съдийството за мен беше под всякаква критика , но и това не е най-важното на всеки се случва да бърка и го приемам това , но фифа са идиоти и вместо да се стремят да си оправят грешките/съдийте те се стремят да ни замажат очите и ние след това да търсиме качествени снимки от ал джазира да гледаме по 5 пъти клипчета в Ютуб да чертаем линий , за да видим , че съдията е сбъркал.... идеално..


Съгласен съм, само не мисля, че ФИФА са идиоти, а че го правят нарочно.
А да и оня удар с глава на Илоренте също имаше засада! Според мен ФИФА не бърка случайно. Целта е дадени отбори да стигнат колкото се може по напред :!:
Защото след отпадането на Италия и на Франция не трябва да отпада друг фаворит за титлата, защото печалбите от билети и от туристи, телевизионни права, реклами, гледаемост на първенството в РЮА ще намалеят страшно много :!:

Принципно не съм фен на такива конспираций , но това вече идва в повече - Първо Аржентина в 3 от 4 мача ги подкрепят след това Испания в 2 от 4 мача ги подкрепят по един или друг начин, най-логичното е да си кажа: Съдията е човек и той греши!Но как така стана тенденция винеги да греши в полза на едни и същи отбори?Просто и аз почвам да се замислям над такива варианти...защо не даваха такива неша за Чили,Португалия,Нигерия,Кореа,Мексико?

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: 1/8 финал Испания-Португалия (29.06, 21:30)

Мнениеот Tommi » 30 юни 2010 02:18

Засадата е точно 22 см. ;) Вижте какво клипче има в другата тема :lol:
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: 1/8 финал Испания-Португалия (29.06, 21:30)

Мнениеот MORSKI » 30 юни 2010 02:29

Tommi написа:Засадата е точно 22 см. ;) Вижте какво клипче има в другата тема :lol:


И как го изчилси... С линийката ли мери...
ДО гуша ми дойде от тъпотии и идотщини в този форум :!: :arrow:

Linkydj
Мнения: 207
Регистриран на: 02 авг 2009 01:56
Контакти:

Re: 1/8 финал Испания-Португалия (29.06, 21:30)

Мнениеот Linkydj » 30 юни 2010 02:30

Tommi написа:Засадата е точно 22 см. ;) Вижте какво клипче има в другата тема :lol:

Коя тема , кой клип? :lol:
@Morski - мисля че той се шегува .

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: 1/8 финал Испания-Португалия (29.06, 21:30)

Мнениеот MORSKI » 30 юни 2010 02:33

Linkydj написа:
Tommi написа:Засадата е точно 22 см. ;) Вижте какво клипче има в другата тема :lol:

Коя тема , кой клип? :lol:
@Morski - мисля че той се шегува .


Да се надявам, че се шегува- иначе нямам думи- освен да кажа, че това е най-голямата идиотия която може да нашише някой...

Linkydj
Мнения: 207
Регистриран на: 02 авг 2009 01:56
Контакти:

Re: 1/8 финал Испания-Португалия (29.06, 21:30)

Мнениеот Linkydj » 30 юни 2010 02:33

И на мен ми е интересно , очаквам някоя голяма тъпния (в добрия смисъл на думата и смешния й ) :lol:

Потребителски аватар
Botevist_1912
Мнения: 902
Регистриран на: 01 окт 2009 23:12
Контакти:

Re: 1/8 финал Испания-Португалия (29.06, 21:30)

Мнениеот Botevist_1912 » 30 юни 2010 02:36

Надявам се в другите мачове на Испания съдиите да не помагат на банда симуланти като испанците, но силно се съмнявам да се случи. Дано съдиите да обърнат внимание какви симуланти са испанците и да го отчетат в следващите им мачове, за да не ставаме свидетели на измислени червени картони :!:
Както вече казах, Испания не е отбор, това са банда симуланти.
БОТЕВ ПЛОВДИВ Е НАЙ–СТАРИЯТ ФУТБОЛЕН КЛУБ В БЪЛГАРИЯ. БОТЕВ ПЛОВДИВ Е НАЙ–ВЕЛИКИЯТ ОТБОР.

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: 1/8 финал Испания-Португалия (29.06, 21:30)

Мнениеот MORSKI » 30 юни 2010 02:40

Botevist_1912 написа:Надявам се в другите мачове на Испания съдиите да не помагат на банда симуланти като испанците, но силно се съмнявам да се случи. Дано съдиите да обърнат внимание какви симуланти са испанците и да го отчетат в следващите им мачове, за да не ставаме свидетели на измислени червени картони :!:
Както вече казах, Испания не е отбор, това са банда симуланти.


Какви симуланти те гонят бе?
Вие май сте гледлаи друг мач или сте заблудени фенове на Германия и Англия..
Испания си смаза Португалия!

Потребителски аватар
Botevist_1912
Мнения: 902
Регистриран на: 01 окт 2009 23:12
Контакти:

Re: 1/8 финал Испания-Португалия (29.06, 21:30)

Мнениеот Botevist_1912 » 30 юни 2010 02:43

MORSKI написа:
Botevist_1912 написа:Надявам се в другите мачове на Испания съдиите да не помагат на банда симуланти като испанците, но силно се съмнявам да се случи. Дано съдиите да обърнат внимание какви симуланти са испанците и да го отчетат в следващите им мачове, за да не ставаме свидетели на измислени червени картони :!:
Както вече казах, Испания не е отбор, това са банда симуланти.


Какви симуланти те гонят бе?
Вие май сте гледлаи друг мач или сте заблудени фенове на Германия и Англия..
Испания си смаза Португалия!


Според теб имаше ли червен картон за Рикардо Коща :?:
Според мен испанците тренират падане на тренировки. Спокойно може да ги вземат в някой театър да играят.
Аз не съм фен на никой отбор на световното, но не харесвам нечестната игра на Испания :!:
БОТЕВ ПЛОВДИВ Е НАЙ–СТАРИЯТ ФУТБОЛЕН КЛУБ В БЪЛГАРИЯ. БОТЕВ ПЛОВДИВ Е НАЙ–ВЕЛИКИЯТ ОТБОР.

Linkydj
Мнения: 207
Регистриран на: 02 авг 2009 01:56
Контакти:

Re: 1/8 финал Испания-Португалия (29.06, 21:30)

Мнениеот Linkydj » 30 юни 2010 02:45

MORSKI написа:
Botevist_1912 написа:Надявам се в другите мачове на Испания съдиите да не помагат на банда симуланти като испанците, но силно се съмнявам да се случи. Дано съдиите да обърнат внимание какви симуланти са испанците и да го отчетат в следващите им мачове, за да не ставаме свидетели на измислени червени картони :!:
Както вече казах, Испания не е отбор, това са банда симуланти.


Какви симуланти те гонят бе?
Вие май сте гледлаи друг мач или сте заблудени фенове на Германия и Англия..
Испания си смаза Португалия!

1.Торес - http://www.youtube.com/watch?v=J-IcvwsY ... HSwYcDl6DM В мача с Португалия мога да извадя още 2 идентични ситуаций.
2.Капдевила http://www.youtube.com/watch?v=-iHmsL2H ... 2s3yV0T35I - класа
3. Бускетс http://www.youtube.com/watch?v=co_EyXjJ ... Me9zP7EIlo
Класика в жанра , естествено в мача си с Португалия той не иневери на стила си .

Е хайде сега... от мача срещу Португалия мога да ти извадя как тези 3мата се мятат като обрани еврей за по 20 стотинки на земята - впрочем единия даже го има на видеото;).
Испания си смаза Португалия - играха по-добре, но никой не говори за това.


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост