1/4 финал Холандия-Бразилия

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
Дидо
Мнения: 1354
Регистриран на: 27 ное 2009 14:36

Re: 1/4 финал Холандия-Бразилия

Мнениеот Дидо » 02 юли 2010 19:00

Neron написа:За следващото световно Жардел ще ги измъкне от кризата не се притеснявайте.

Като треньор ли? :mrgreen:
Хванал се човека за патката и си помислил,че лети

Awesome
Мнения: 3144
Регистриран на: 06 дек 2009 22:56
Местоположение: Ashburton Grove
Контакти:

Re: 1/4 финал Холандия-Бразилия

Мнениеот Awesome » 02 юли 2010 19:01

megan fox, покажи се специалисте! Лесно отписваше холандците, а какво стана :twisted: :lol:
And it's Arsenal,
Arsenal FC,
We're by far the greatest team,
The world has ever seen!

Потребителски аватар
Sagittarius
Мнения: 1905
Регистриран на: 05 апр 2009 00:47

Re: 1/4 финал Холандия-Бразилия

Мнениеот Sagittarius » 02 юли 2010 19:03

Ваййййй,Дунгаааааа,ах Дунгааааааа :!: .Прагматик,но видя ли как твоите кариоки не могат да вържат 1 сносен пас?И това е така цял шампионат,просто игра със слаби отбори.Къде са ти разиграващите?У дома,в Бразилия,нали?Може ли да оставиш изън отбора играч като Роналдиньо?Или поне да беше взел Диего да връзва играта.Вместо това взе дърводелеца Фелипе Мело,който видяхме как се справи и Кака,който е в най-лошата си спортна форма.Може ли да не вземеш Пато бе Дунгаааааа???Ей жалко за това поколение на Селесао,те можеха да вземат втора титла след 2002,но абсолютно несретни треньорски решения го провалиха.Липса на плеймейкър,на мозък ги провали тотално,най-вече - Роналдиньо на терена,или Диего.Честито на холандците,направо ги попиляха след почивката с неудържимите Робен и Снайдер.
Репортерка на ПРО БГ към Илиан Илиев " Но ти си левскар"....Илиан Илиев: "Нееее,аз съм от Черно Море"

..ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ обичаме теее...

Потребителски аватар
merdanski
Мнения: 620
Регистриран на: 11 юни 2010 19:38
Skype: merdanski
Местоположение: Сливен
Контакти:

Re: 1/4 финал Холандия-Бразилия

Мнениеот merdanski » 02 юли 2010 19:03

merdanski написа:...
Холандия нямаха срещу кого да покажат силна или не е защитата им,но само 2 допуснати гола и то от дузпи,говори засега достатъчно като че ли.Нападението,въпреки имената,показва слаба резултатност,но висока ефективност...
Бразилия превъзхожда по всички постове,но Холандия излизат за отмъщение.
Много битка,малко голове... и...Хoландия финалист ;)

:!: Това аз ли съм го писал :shock: :shock: :shock: .Не е за вярване направо :mrgreen: :!:
Изображение Съмтаймс уин,съмтаймс люн!

Потребителски аватар
buffon
Мнения: 886
Регистриран на: 07 май 2008 13:19
Контакти:

Re: 1/4 финал Холандия-Бразилия

Мнениеот buffon » 02 юли 2010 19:04

Awesome написа:megan fox, покажи се специалисте! Лесно отписваше холандците, а какво стана :twisted: :lol:

Той не ги отписва,а го е страх че Холандия ще сритат задника на неговата любима Испания на финала(ако Испания стигне дотам)

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: 1/4 финал Холандия-Бразилия

Мнениеот acmilan » 02 юли 2010 19:06

Дунга е малоумен,не може да излизаш със 7 дефанзивни полеви играчи и да си треньор на Бразилия.Не може да разчиташ на футболисти като Луиш Фабиано и резерва да му е Нилмар,като имаш Роналдиньо и Пато и не ги викаш.Радвам се,че Дунга се провали,не може такъв човек да води Бразилия.Фелипе Мело е обявен от италианските медии,които са едни от най-авторитетните в света за най-лошият трансфер на сезона и е титуляр на петкратните световни шампиони.Да не говорим пък за Жилберто Силва,който играе в Гърция :shock: Сбогом,Дунга :) Колкото до Холандия,не ми хареса особено играта им,особено Робен беше неузнаваемо слаб,но все пак Уесли Снайдер играе сезона на живота си,което беше достатъчно.Хубаво е,че единият финалист ще е сравнително изненадващ,надявам се това да е Уругвай ;)
Последна промяна от acmilan на 02 юли 2010 19:07, променено общо 1 път.
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: 1/4 финал Холандия-Бразилия

Мнениеот Madridist » 02 юли 2010 19:06

Холандия с начина си на игра, и целия си футболен облик е тим,който печели само адмирации и уважение от всички футболни фенове по света. Макар да симпатизирам на испанците от малък, лалетата винаги съм ги свързвал с романтичния и красив футбол, нация дала на света най-добрият централен нападател в този спорт-Ван Бастен. Много съм щастлив и според мен с тази победа холандците докосват финала в ЮАР. ;)
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: 1/4 финал Холандия-Бразилия

Мнениеот Madridist » 02 юли 2010 19:09

acmilan написа:Дунга е малоумен,не може да излизаш със 7 дефанзивни полеви играчи и да си треньор на Бразилия.Не може да разчиташ на футболисти като Луиш Фабиано и резерва да му е Нилмар,като имаш Роналдиньо и Пато и не ги викаш.Радвам се,че Дунга се провали,не може такъв човек да води Бразилия.Фелипе Мело е обявен от италианските медии,които са едни от най-авторитетните в света за най-лошият трансфер на сезона и е титуляр на петкратните световни шампиони.Да не говорим пък за Жилберто Силва,който играе в Гърция :shock: Сбогом,Дунга :) Колкото до Холандия,не ми хареса особено играта им,особено Робен беше неузнаваемо слаб,но все пак Уесли Снайдер играе сезона на живота си,което беше достатъчно.Хубаво е,че единият финалист ще е сравнително изненадващ,надявам се това да е Уругвай ;)


Роналдиньо, Пато, Марсело и т.н. къде са :roll: Въпреки всичко, смятам, че Бразилия ще съсредоточи всичките си ресурси да спечели следващото първенство, на което ще бъде домакин и за мен лично ще са основния фаворит :?
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: 1/4 финал Холандия-Бразилия

Мнениеот Neron » 02 юли 2010 19:09

Дидо написа:
Neron написа:За следващото световно Жардел ще ги измъкне от кризата не се притеснявайте.

Като треньор ли? :mrgreen:

Ми те повечето бразилечета ще са пишлемета за родител да мине я дядо я баща чичо и така разбираш нали.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

Потребителски аватар
garfild8
Мнения: 3876
Регистриран на: 19 авг 2008 19:32
Контакти:

Re: 1/4 финал Холандия-Бразилия

Мнениеот garfild8 » 02 юли 2010 19:15

Дидо написа:
Neron написа:За следващото световно Жардел ще ги измъкне от кризата не се притеснявайте.

Като треньор ли? :mrgreen:

Не.На Тича ще му възродим кариерата. :)
Само Черно море.


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост