Прокълната реклама

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
merdanski
Мнения: 620
Регистриран на: 11 юни 2010 19:38
Skype: merdanski
Местоположение: Сливен
Контакти:

Re: Прокълната реклама

Мнениеот merdanski » 28 юни 2010 02:20

Гледайте в понеделник продължението на номинираният за Оскар филм " Провалът на "ГОЛЕМИТЕ" "-със специалното участие на Кр.Роналдо.
В епизода ще видите-симулации,червени картони,бой със съдия,поздрави за майката,край със футбола :twisted: :twisted: :twisted:

P.S.А колко приятен е бил футбола преди век... :?
Изображение Съмтаймс уин,съмтаймс люн!

Потребителски аватар
Visca_El_Barca
Мнения: 52
Регистриран на: 08 май 2009 16:45
Контакти:

Re: Прокълната реклама

Мнениеот Visca_El_Barca » 28 юни 2010 04:28

Червени_шампиони написа:Е то и без това Испания сигурно ще отстранят Португалия на осминафиналите, макар и да не ми се иска.

То и Испания присъства на тая реклама (в частта с Уейн Рууни)-Пике, Фабрегас и Иниеста (мисля, че единият беше той) четът вестници и се ядосват. Този фрагмент от рекламата е толкова кратък, че ако мигне човек, няма въобще да ги забалежи :lol: . Дано да не им донесе нещастие, а щастие :) .

Потребителски аватар
merdanski
Мнения: 620
Регистриран на: 11 юни 2010 19:38
Skype: merdanski
Местоположение: Сливен
Контакти:

Re: Прокълната реклама

Мнениеот merdanski » 28 юни 2010 10:41

Visca_El_Barca написа:
Червени_шампиони написа:Е то и без това Испания сигурно ще отстранят Португалия на осминафиналите, макар и да не ми се иска.

То и Испания присъства на тая реклама (в частта с Уейн Рууни)-Пике, Фабрегас и Иниеста (мисля, че единият беше той) четът вестници и се ядосват. Този фрагмент от рекламата е толкова кратък, че ако мигне човек, няма въобще да ги забалежи :lol: . Дано да не им донесе нещастие, а щастие :) .

Забелязва се,че в действителност става обратното,предопределено в рекламата =>Руни ще чете за успеха на Ла Фурия ;)
Изображение Съмтаймс уин,съмтаймс люн!

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Прокълната реклама

Мнениеот megan fox » 28 юни 2010 15:41

MQplaya написа:За разлика от тази на Адидас,където Меси и Вия се представят добре :)


+1 :)

Очевидно рекламните мениджъри на Адидас разбират много повече от футбол като са заложили на далеч по-добрите играчи и отбори!

Парадоксалното е, че клубният отбор на двамата (Барселона) играе с Найк. ;)
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта