Господ нека стане тренер на Англия.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Cukyens
Мнения: 235
Регистриран на: 21 мар 2010 03:59
Контакти:

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот Cukyens » 19 юни 2010 00:03

Просто Меси е по-добър играч от Рууни , а Игуаин е същия смешник ! трябва да го изведат поне 10 пъти сам с/у вратаря , за да вкара поне 1 гол . Така играе в Реал , така играе и за Аржентина . Непонятно ми е , защо Марадона държи Милито на пейката , заради този професионален бездарник ??? Едва ли ще се съгласиш с мен като ти гледам аватара , но си спомни мача с Лион и още много други и ще рабереш , че съм прав .

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34868
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот MuFc1878 » 19 юни 2010 00:05

Ама въобще не им се играе на това Световно. Както каза един от гостите в студиото да си събират багажа и да ходят на Слънчев Бряг.....
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот Madridist » 19 юни 2010 00:07

Cukyens написа:Просто Меси е по-добър играч от Рууни , а Игуаин е същия смешник ! трябва да го изведат поне 10 пъти сам с/у вратаря , за да вкара поне 1 гол . Така играе в Реал , така играе и за Аржентина . Непонятно ми е , защо Марадона държи Милито на пейката , заради този професионален бездарник ??? Едва ли ще се съгласиш с мен като ти гледам аватара , но си спомни мача с Лион и още много други и ще рабереш , че съм прав .


Да кажеш на някой,който е вкарал 60 гола за две години в Примера дивизион професионален бездарник ми е малко странно. Все пак,всеки човек има право на мнение, на един харесва на друг не. За Милито съм съгласен,че има място в титулярния отбор, много ми харесва като играч, един от най-добрите нападатели в света е и според мен трябва да играе на мястото на Тевез 8-)
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот zlatan » 19 юни 2010 00:07

Е не бе човек как така говориш за Игуаин да аз също си спомням мачовете с Лион,да аз също съм фен на Милито и на Интернационале ама много тежки са тези думи за млад играч като Игуаин.
LEVSKI_FOREVER

Потребителски аватар
Mourinio
Мнения: 3234
Регистриран на: 01 апр 2010 14:34
Контакти:

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот Mourinio » 19 юни 2010 00:08

Cukyens написа:Просто Меси е по-добър играч от Рууни , а Игуаин е същия смешник ! трябва да го изведат поне 10 пъти сам с/у вратаря , за да вкара поне 1 гол . Така играе в Реал , така играе и за Аржентина . Непонятно ми е , защо Марадона държи Милито на пейката , заради този професионален бездарник ??? Едва ли ще се съгласиш с мен като ти гледам аватара , но си спомни мача с Лион и още много други и ще рабереш , че съм прав .

Прав си за Игуин, Милито е много по-добър, спечели всички трофеи и вкара решаващи голове в тях, а Марадона го държи резерва за сметка на някакъв Игуин, който може да вкара само ако му я дадат на празна врата
Последна промяна от Mourinio на 19 юни 2010 00:08, променено общо 1 път.
---------------------------------------
ПФК ЧЕРНО МОРЕ ВАРНА 1913


Пловдивският мишок - Чечито Генов - ВЪН ОТ ''ТИЧА''

Потребителски аватар
kacho1914
Мнения: 1106
Регистриран на: 09 апр 2009 19:12
Местоположение: Перник
Контакти:

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот kacho1914 » 19 юни 2010 00:08

jembajemba написа:Споко, Англия излиза от групата.

излиза,но само толкова.Днес алжирците бяха равностойни,даже на моменти и по добри,ако беше някой по класен отбор,англичаните щяха да паднат с 2,3 гола разлика
Футболът е проста игра, но не е за прости хора!
[wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/BB/FE/581c27154902bbfe.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот Madridist » 19 юни 2010 00:11

Mourinio написа:
Cukyens написа:Просто Меси е по-добър играч от Рууни , а Игуаин е същия смешник ! трябва да го изведат поне 10 пъти сам с/у вратаря , за да вкара поне 1 гол . Така играе в Реал , така играе и за Аржентина . Непонятно ми е , защо Марадона държи Милито на пейката , заради този професионален бездарник ??? Едва ли ще се съгласиш с мен като ти гледам аватара , но си спомни мача с Лион и още много други и ще рабереш , че съм прав .

Прав си за Игуин, Милито е много по-добър, спечели всички трофеи и вкара решаващи голове в тях, а Марадона го държи резерва за сметка на някакъв Игуин, който може да вкара само ако му я дадат на празна врата


Специален поздрав за всички хейтъри на "някаквия Игуаин",който вкарвал на празна врата:

[center][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=YA0XC-O6BoQ[/youtube][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=B--BU42dlQM[/youtube][/center]
Последна промяна от Madridist на 19 юни 2010 00:14, променено общо 1 път.
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот acmilan » 19 юни 2010 00:12

Добре,не мога да разбера какво толкова се учудвате?Дейвид Джеймс,Робърт Грийн,Глен Джонсън,Джейми Карагър,Аарън Ленън,Шон Райт-Филипс,Емил Хески,Гарет Бари сериозно ли ви звучат като футболисти,които да спечелят световното?Англия няма силно поколение,има две застаряващи звезди в халфовата линия,в лицето на Джерард и Лампард,които винаги са играли слабо за националния и един Рууни в атака,който се мъчи като грешен дявол.За отборна игра и смисъл в действията на терена и дума не може да става.И това не е от днес,а от десетки години.
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Cabron
Мнения: 7
Регистриран на: 01 авг 2008 18:41
Контакти:

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот Cabron » 19 юни 2010 00:15

Капело е най-големия смешник в случая!!Англичаните ,че са наивници и надути нещастници си е факт,но Капело уби всичко футболно в тоя отбор.Вижте му състава?!Застаряващи и изчерпани футболисти без грам дух и морал.Къде са Уолкът ,Агбонлахор ,Бент ,Хъдълстоун,Адам Джонсън,Лейтън Бейнс и много много други.Англия ми бяха симпатичен отбор -за тия два мача успяха да ме отвратят с бездарната си игра.Направо душевен оргазъм ще е Словения да ги прецака и да си ходят по живо по здраво.Но както казах голяма част от вината е на набедения специалист Капело.
Последна промяна от Cabron на 19 юни 2010 00:17, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
komi
Мнения: 148
Регистриран на: 23 окт 2008 22:04
Контакти:

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот komi » 19 юни 2010 00:16

Джерард, Лампард, Рууни, Тери са добри футболисти, ама те не играят в националния от вчера. И след като досега нищо не са направили не разбирам защо някои очакват, че сега ще стане? Още повече с футболни недоразумения като Хески. А при вратарите проблема винаги си е един и същ: не може да очакваш вратаря на Уест Хям (Съндърланд, Болтън или който си пожелаете средняшки отбор) да има психика за Световно първенство. Да, той е много добър вратар, но не играе мачове, в които има някакво кой знае какво напрежение. Като минат 10 кръга е ясно, че отборът му нито ще изпадне, нито има за какво да се бори и той си пази без никакво напрежение. В големите отбори не е така. Всеки мач е финал.


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост