УНИБИТ или НовБългарски

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
infallible
Мнения: 153
Регистриран на: 03 юни 2009 20:23
Контакти:

УНИБИТ или НовБългарски

Мнениеот infallible » 07 юни 2011 16:46

Здравейте, искам да кандидатствам с IT в един от 2та,(защото само за тяХ знам че в София имат тази специалност) университети, но не знам къде да се пробвам. Ако някой е завършил или има познати или просто знае предимства или недостатъци на единия университет пред другия ще му бъда благодарен да ми сподели, защото ми е малко каша в главата..
Мерси предварително.
ЕДНА ЛЮБОВ!

Потребителски аватар
varnafen
Мнения: 669
Регистриран на: 24 мар 2008 17:01
Местоположение: Varna, Bulgaria
Контакти:

Re: УНИБИТ или НовБългарски

Мнениеот varnafen » 07 юни 2011 16:49

какво е унибит?

Потребителски аватар
infallible
Мнения: 153
Регистриран на: 03 юни 2009 20:23
Контакти:

Re: УНИБИТ или НовБългарски

Мнениеот infallible » 07 юни 2011 16:51

varnafen написа:какво е унибит?


УНИВЕРСИТЕТ ПО БИБЛИОТЕКОЗНАНИЕ И ИНФОРМАЦИОННИ ТЕХНОЛОГИИ
http://unibit.bg/
ЕДНА ЛЮБОВ!

Потребителски аватар
varnafen
Мнения: 669
Регистриран на: 24 мар 2008 17:01
Местоположение: Varna, Bulgaria
Контакти:

Re: УНИБИТ или НовБългарски

Мнениеот varnafen » 07 юни 2011 16:57

аз лично не бих учил и на двете места, но ако това ти е изборът - нбу.

Потребителски аватар
SAMP
Мнения: 1293
Регистриран на: 08 сеп 2008 18:21
Контакти:

Re: УНИБИТ или НовБългарски

Мнениеот SAMP » 07 юни 2011 17:01

НБУ ;)
Обаче 1300 лева си приготви, някъде толкова е семестъра.В Другия нз, колко е на семестър, но ако имаш възможност да даваш парите, според мен НБУ е по-доброто място ;)
"681-а - от тук започва България, 1878-а - от тук започва свободата, 1914 - от тук започва животът ни!"

Потребителски аватар
BoB0
Мнения: 303
Регистриран на: 10 юли 2009 15:34
Контакти:

Re: УНИБИТ или НовБългарски

Мнениеот BoB0 » 07 юни 2011 17:03

Не знам с какви финанси разполагаш. Принципно НБУ е най-добрият университет в България, няма нужда да обяснявам защо. Аз лично съм завършил СВУБИТ, от тая година УНИБИТ именно със специалност ИТ и сега уча магистратура пак там. Кво да ти кажа, лекторите са доста добри, самата сграда на университета не е нищо особено, но през годините малко по малко се ремонтира. Държавен университет е и таксата ти е 200 лева редовно, 100 задочно. Ако разполагаш с повечко парички ти препоръчвам НБУ, но иначе за държавен университет моя си е перфектен.

Потребителски аватар
Cesc Fabregas
Мнения: 12417
Регистриран на: 28 мар 2008 12:17
Контакти:

Re: УНИБИТ или НовБългарски

Мнениеот Cesc Fabregas » 07 юни 2011 17:04

Нов Български е най-уникално малоумният университет. Абсолютна среда на платежоспособни деграданти и чалгаджийки без 2 грама мозък в главата си. Просто като видиш кво е обществото там, ще ти стане ясно и какъв е самият университет. разбира се, както навсяко друго място, при добро желание от твоя страна може да научиш и там, но аз не те съветвам да се записваш в НБУ. Мислех да ми е като резервен вариант на Софийския(ако нещо там се обърка и не ме вземат), ходих на 2 теста без да съм отварял изобщо нито за една минута учебник, и и двата пъти изкарах по 55 точки от 100 възможни, като имам с 94% ПОВЕЧЕ ОТ ВСИЧКИ ЯВИЛИ СЕ?! Смятай за какви идиоти говорим там, сигурно изкарват по 10-20 точки на тоя изпит... :roll: отказах се вече, изобщо не ми се ходи там... :roll: :?
Последна промяна от Cesc Fabregas на 07 юни 2011 17:05, променено общо 1 път.
Amala!
Pazza Inter amala !
E'una gioia infinita
che dura una vita !
PАZZA INTER AMALA !

Потребителски аватар
bigbonusprize
Мнения: 4396
Регистриран на: 07 авг 2008 14:31
Контакти:

Re: УНИБИТ или НовБългарски

Мнениеот bigbonusprize » 07 юни 2011 17:05

infallible написа:Здравейте, искам да кандидатствам с IT в един от 2та,(защото само за тяХ знам че в София имат тази специалност) университети, но не знам къде да се пробвам. Ако някой е завършил или има познати или просто знае предимства или недостатъци на единия университет пред другия ще му бъда благодарен да ми сподели, защото ми е малко каша в главата..
Мерси предварително.


Софийския... :) Какво имаш предвид под
искам да кандидатствам с IT
Левскар да си, братко, е дума голяма, Левскар да си, братко, е чест!

Потребителски аватар
infallible
Мнения: 153
Регистриран на: 03 юни 2009 20:23
Контакти:

Re: УНИБИТ или НовБългарски

Мнениеот infallible » 07 юни 2011 17:05

varnafen написа:аз лично не бих учил и на двете места, но ако това ти е изборът - нбу.


Като не би учил там какво ще ми препоръчаш за тази специалност? Или просто да напишеш нещо?

SAMP мерси за мнението..
ЕДНА ЛЮБОВ!

Потребителски аватар
infallible
Мнения: 153
Регистриран на: 03 юни 2009 20:23
Контакти:

Re: УНИБИТ или НовБългарски

Мнениеот infallible » 07 юни 2011 17:08

bigbonusprize написа:
infallible написа:Здравейте, искам да кандидатствам с IT в един от 2та,(защото само за тяХ знам че в София имат тази специалност) университети, но не знам къде да се пробвам. Ако някой е завършил или има познати или просто знае предимства или недостатъци на единия университет пред другия ще му бъда благодарен да ми сподели, защото ми е малко каша в главата..
Мерси предварително.


Софийския... :) Какво имаш предвид под
искам да кандидатствам с IT


Ами да уча тази специалност в университетеа? :D ..
Като казваш Софийския има ли там тази специалност?
ЕДНА ЛЮБОВ!


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта