Трансферите в ЦСКА-лято 2011

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Артилериста
Мнения: 1092
Регистриран на: 02 ное 2010 13:54
Контакти:

Трансферите в ЦСКА-лято 2011

Мнениеот Артилериста » 09 апр 2011 12:00

Добър ден на всички.Реших да пусна темата,въпреки,че още е доста твърде рано,но по медиите все повече и повече се пише за това кой ще пристига и кой ще напуска любимият ни ЦСКА.
И ако още е рано да говорим за сериозен интерес на отбора към даден играч,то поне напускащите си ги знаем и те според мен сса:
[center]Напускащи[/center]
1.Здравко Чавдаров-дойде с големи очаквания в ЦСКА,като един от най-добрите вратари в България,но така и не можа да се наложи при нас.Липса на късмет или качества за ЦСКА незнам,но той определено няма с какво да помогне.
2.Фабрициоо Грило-в малките случаи,когато се появяваше в игра ми направи впечатление,че се старае и играе с хъс,но само с желание просто не става.Истински чудо е ако му земем някакви пари,макар и символични :lol:
3.Акуаро-направи ми страшно впечатление в началото-игаеше със съмочувствие,без излишни фалуве,изнасяше добре топката и вкарваше голове.През този сезон прави точно обратното
4.Лукас ТрекаричиПод наемспоред мен ще е най добре,защото има много футбол в това момче и ако се развие добре ще ни помогне в бъдеще.
5.Петър Стоянов и Четин Садула-за тях най-малко мога да кажа,особено за Стоянов,който не сме го видели нито 1 път в игра.Според мен ще им се дава все повече шанс и трябва да покажат,че стават за ЦСКА-иначе ВЪН!
6КОСТА ЯНЕН-ВЪН!ВЪН!ВЪН-лигльо с талант,който играе когато си иска
7Шеридън-най-противоречивият играч.Понякога ме радва като хваща първите топки,бори се и задържа добре топката,но като цяло имам чувството,че изобщо не го вълнува за кой отбор играе-достатъчна причина за да се маха :!:

[center]Новите в ЦСКА[/center]
1.Божилов от Черно Море-незнам защо,но още от 1 мач във Варна имаш предчуствие,че този играч ще попадне в подезрението на Милен Радуканов.Ще е перфектен конкурент на Костов и Платини,защото играе с невероятен хъс и желание,освен това е висок,почели сблъсъците на 2рия етаж и има завидна техника.Става за ЦСКА
2Дуото от Перник-Илиев и Василев-за първият нямам много наблюдение,но за Милен Василев съм на 100 % съгласен,че е точният човек за ЦСКА,още от както счупи кръста на Павката Виданов :)
3Светослав Дяков-един от малкото добри универсални халфове с перфектен поглед към играта,техника и удар.Играч,който според мен трябва да го вземем,не само защото е добър,а и заради това,че ще ни коства малко пари(или николко)
Това за сега са само спекулации,за нас ще е много добре да ги имаме тези играчи или поне някои от тях
ПЛЮС задължително ВРАТАР,ЛЯВ БЕК И ЦЕНТРАЛЕН ЗАЩИТНИК


Вашите мнения
[offtopic]При евентуален трансфер на някой от водещите ни играчи като Марки,Делев,Галчев,Стоянов или Бандата,който и ще да вземем,все ми се струва,че всичко ще почне от начало :x[/offtopic]
"ЦСКА-всичко започва и свършва така.Тези 4 букви са моят живот"

salama
Мнения: 92
Регистриран на: 10 фев 2009 17:39
Контакти:

Re: Трансферите в ЦСКА-лято 2011

Мнениеот salama » 09 апр 2011 13:03

Милен Василев,Николай Божов и Енис Хайри(ако го продадат от Черноморец)

Потребителски аватар
Dani
Мнения: 7113
Регистриран на: 09 авг 2008 18:01
Контакти:

Re: Трансферите в ЦСКА-лято 2011

Мнениеот Dani » 09 апр 2011 13:08

salama написа:Милен Василев,Николай Божов и Енис Хайри(ако го продадат от Черноморец)

За какво ни е Николай Божов? Той вече е на 34 мисля. По-добре да вземем Георги Божилов, Старокин, Хайри, един плеймейкър от чужбина и едно крило.

Потребителски аватар
Joni_
Мнения: 1700
Регистриран на: 19 ное 2008 20:37
Местоположение: София
Контакти:

Re: Трансферите в ЦСКА-лято 2011

Мнениеот Joni_ » 09 апр 2011 13:12

Артилериста написа:
3Светослав Дяков-един от малкото добри универсални халфове с перфектен поглед към играта,техника и удар.Играч,който според мен трябва да го вземем,не само защото е добър,а и заради това,че ще ни коства малко пари(или николко)


Съгласен съм за Дяков, но защо няма да даваме пари за него ? Договора ли му свършва? Защото ако не е така Гигов няма да ни го даде !
[wrapimg=]http://img.imghosting.biz/251/b65659a3f92478e6adca70b977ab7063.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
stannn
Мнения: 2808
Регистриран на: 22 окт 2008 09:51
Контакти:

Re: Трансферите в ЦСКА-лято 2011

Мнениеот stannn » 09 апр 2011 13:15

Joni_ написа:
Артилериста написа:
3Светослав Дяков-един от малкото добри универсални халфове с перфектен поглед към играта,техника и удар.Играч,който според мен трябва да го вземем,не само защото е добър,а и заради това,че ще ни коства малко пари(или николко)


Съгласен съм за Дяков, но защо няма да даваме пари за него ? Договора ли му свършва? Защото ако не е така Гигов няма да ни го даде !


Договора му е до юни, но още нищо не е ясно за него. Иначе не правете сметки още защото ще има доста напуснали през лятото. Делев, Маркиньос, Костадин Стоянов, Платини са вероятните напуснали. Все пак това е ядрото на отбора. Така, че ще трябват доста нови играчи и дано с идването на Майкъла да се спре с дърварите които вземаме всяка година.

Да не отписваме и Галин Иванов. В момента май не се справя много добре в Германия и ще се връща, но не се знае дали Лудогорец няма да го лапнат преди нас. Все пак там парите не са проблем и това се видя с трансфера на Димо Атанасов.
[center]ИзображениеИзображение[/center]

Потребителски аватар
cska - maina
Мнения: 1340
Регистриран на: 28 сеп 2010 21:49
Местоположение: Пловдив

Re: Трансферите в ЦСКА-лято 2011

Мнениеот cska - maina » 09 апр 2011 14:09

Димо Бакалов, Тодор Неделев и Иван Вълчанов искам аз ;)
Ако Бог не съществува, животът би бил абсурден. Той не би имал нито смисъл, нито ценност, нито цел. У. Крейг

zac
Мнения: 12
Регистриран на: 16 окт 2008 09:55
Контакти:

Re: Трансферите в ЦСКА-лято 2011

Мнениеот zac » 09 апр 2011 14:30

Божилов и Танка от Черно море задължително,Дяков от Лок.Сф,Галин Иванов и да дойде не му вярвам, Мартин Дечев е по добре от Румен, от Перник и двете момчета са добри стига да ги пуснат, Макенджиев е много добър вратар само да му се даде шанс.

kiko75
Мнения: 1901
Регистриран на: 01 ное 2008 23:25
Контакти:

Re: Трансферите в ЦСКА-лято 2011

Мнениеот kiko75 » 09 апр 2011 15:02

НАПАДАТЕЛ- Б.Пасков ляв бек -от чужбина разиграващ халф-от чужбина 2 бр
в американски форум питаш и ти отговарят, в руски - питаш и те питат ти кой си и защо питаш, в български - питаш и ти обясняват колко си тъп.

Потребителски аватар
mon1nho
Мнения: 279
Регистриран на: 05 авг 2010 06:13
Контакти:

Re: Трансферите в ЦСКА-лято 2011

Мнениеот mon1nho » 09 апр 2011 15:32

защо отново искате да купуваме на килограм? какъв е тоя божилов? какво е направил че да заслужи да играе в ЦСКА? според мен трябва да се продължи договора на бадема с 1 година или 2 както прецени ръководството и да се купи ляв бек задължително. може би и 1 вътрешен халф по точно дефанзивен които да може да изнася добре топката но не съм много сигурен че ни трябва. павката виданов ще се върне по всяка вероятност от динамо защото не играе там т.е. не ни трябват централни защитници. нападатели си имаме достатачно. крила също. значи ако не продаваме никой от основните трябва да се подсилиме само на левия бек.. други трансфери не ни трябват. а четката според мен има не по-лоши качества от спас. а и още не сме видяли костов. от шеридън пък според мен тепърва ще видиме най-доброто. и ако другия сезон не покаже качества тогава вече трябва да му се търси друг отбор.. все пак платини заигра след сезон и половина лутане...

PR_CSKA
Мнения: 669
Регистриран на: 09 фев 2011 16:31
Контакти:

Re: Трансферите в ЦСКА-лято 2011

Мнениеот PR_CSKA » 09 апр 2011 18:51

Старокин, Дяков, Божилов, Галин Иванов, Вальо Илиев, и двете момчета от Миньор


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта