UFO-или сами ли сме във вселената?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1234
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

UFO-или сами ли сме във вселената?

Мнениеот Veso1913 » 13 фев 2011 12:02

Днес попаднах на една интересна статия публикувана във вестник ,,Позвънете".И понеже това е една тема която ме вълнува от години,реших да я постна тук,където според мен се срещат едни от най интелегентните и начетени съфорумци.Отново се връщаме на следното въпросче.Има или няма извънземни висши форми на живот?Според прочетеното става ясно,че сме на около година от срещата със извънземни посетители.Това е общо взето добра новина.Навярно ще се окаже,че не сме сами във вселената.Но защо точно през 2012г?Точно тази година която според календара на маите е последната за живота на земята.Какво следва след това?Ето ви и самата новина.
НЕ, НЕ СМЕ САМИ ВЪВ ВСЕЛЕНАТА


Учени от сериозен и доста известен проект SETI (Search for Extraterrestrial Intelligence), които се занимават от десетилетия с търсенето на извънземен разум, заявиха, че са открили три летящи към Земята обекта. По всяка вероятност това са космически кораби, които ще доближат нашата планета през следващата година!

Учените твърдят, че тези гигантските летящи обекти като че ли планират да се приземят на Земята в средата на декември 2012 година. Тази дата се превърна в символ, защото в пророчествата на маите се говори за Апокалипсис през същата тази година.

Тези, които се съмняват в истинността на информацията, имат възможност да проверят тезата на учените чрез една интерактивна карта на Космоса. Което е още по- важно: съвсем скоро космическите обекти ще могат да бъдат наблюдавани и през любителски телескоп.

Ето и предоставените от учените координати:

* 19 25 12 -89 46 03 – първи голям обект;

* 16 19 35 -88 43 10 – цилиндричен обект;

* 02 26 39 -89 43 13 – обект с формата на кръг.


Междувременно няколко участници в проекта се дистанцираха от мнението на ръководителите си, които, според тях, търсят внимание и сензации. Те разкритикуваха информацията с обяснението, че положението на трите идващи насам обекта, е такова, че в крайна сметка те не могат да бъдат видени.
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

Потребителски аватар
crap
Мнения: 3989
Регистриран на: 16 сеп 2009 17:21
Местоположение: София
Контакти:

Re: UFO-или сами ли сме във вселената?

Мнениеот crap » 13 фев 2011 12:10

Стига сте се лигавили с тоя календар на Маите... Нашият календар свършва на 31 декември, това означава ли, че всяка година трябва да очакваме апокалипсис?! Пълни глупости!!!

Иначе това с извънземните не ме изненадва, хората съвсем започнаха да изперкват. Може би вече се надяваме да дойде Господ или някакви извънземни, че да ни оттърват от хаоса, който сами сме си създали, чрез нашето невежие...

ПП: Дай да ги видим тея обекти, че като постна координатите в Гугле нищо не ми показва. За жалост нямам телескоп на терасата!
YA GUNNERS YA

Потребителски аватар
mormona
Мнения: 4550
Регистриран на: 18 дек 2008 02:06
Местоположение: Sofia,Bulgaria
Контакти:

Re: UFO-или сами ли сме във вселената?

Мнениеот mormona » 13 фев 2011 12:44

crap написа:Стига сте се лигавили с тоя календар на Маите... Нашият календар свършва на 31 декември, това означава ли, че всяка година трябва да очакваме апокалипсис?! Пълни глупости!!!

Иначе това с извънземните не ме изненадва, хората съвсем започнаха да изперкват. Може би вече се надяваме да дойде Господ или някакви извънземни, че да ни оттърват от хаоса, който сами сме си създали, чрез нашето невежие...

ПП: Дай да ги видим тея обекти, че като постна координатите в Гугле нищо не ми показва. За жалост нямам телескоп на терасата!

Еми то от един саит се четат тия координати.Пишеш там и се показва.SkyMap.ма колко са реални незнам.Иначе - ДА , аз лично не виждам как ще си оправим бъркотията в която сами са натикахме.Затова силно се надявам тия 3 обекта да са истински а не игра на Фотошом - мастър...И за страната и за света са станали такива времена, че оправия трудно има.Вие ако вярвате ,че честен Българин (примерно) може да оправи България...аз не вярвам.А и като гладам българина си е доволен от начина на живот....Освен с Више - невиждам как ще се оправи планетата...па вие си говорете каквото искате.
Едното прилича на ХУ- междо другото и това буди съмнение.
[center]http://forum.gong.bg/barcelona/viewtopic.php?f=19&t=15064[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/6E/6924a8a35c868b6e.jpg[/wrapimg][/center]

bojiTHEmaster
Мнения: 298
Регистриран на: 10 окт 2008 15:58
Контакти:

Re: UFO-или сами ли сме във вселената?

Мнениеот bojiTHEmaster » 13 фев 2011 12:48

mormona написа:
crap написа:Стига сте се лигавили с тоя календар на Маите... Нашият календар свършва на 31 декември, това означава ли, че всяка година трябва да очакваме апокалипсис?! Пълни глупости!!!

Иначе това с извънземните не ме изненадва, хората съвсем започнаха да изперкват. Може би вече се надяваме да дойде Господ или някакви извънземни, че да ни оттърват от хаоса, който сами сме си създали, чрез нашето невежие...

ПП: Дай да ги видим тея обекти, че като постна координатите в Гугле нищо не ми показва. За жалост нямам телескоп на терасата!

Еми то от един саит се четат тия координати.Пишеш там и се показва.SkyMap.ма колко са реални незнам.Иначе - ДА , аз лично не виждам как ще си оправим бъркотията в която сами са натикахме.Затова силно се надявам тия 3 обекта да са истински а не игра на Фотошом - мастър...И за страната и за света са станали такива времена, че оправия трудно има.Вие ако вярвате ,че честен Българин (примерно) може да оправи България...аз не вярвам.А и като гладам българина си е доволен от начина на живот....Освен с Више - невиждам как ще се оправи планетата...па вие си говорете каквото искате.
Едното прилича на ХУ- междо другото и това буди съмнение.

Е дай линк де... На гуугъл скай го няма това. Или скрийшот направи поне да видим и ние, то така всеки може да каже каквото си поиска (какъвто е и случая според мен)

Потребителски аватар
crap
Мнения: 3989
Регистриран на: 16 сеп 2009 17:21
Местоположение: София
Контакти:

Re: UFO-или сами ли сме във вселената?

Мнениеот crap » 13 фев 2011 12:51

mormona написа:Вие ако вярвате ,че честен Българин (примерно) може да оправи България...аз не вярвам.

На честните хора не им се полага власт. В най-добрият случай получават панел в Люлин...
YA GUNNERS YA

funstruction
Мнения: 7
Регистриран на: 20 фев 2010 12:01
Контакти:

Re: UFO-или сами ли сме във вселената?

Мнениеот funstruction » 13 фев 2011 13:09

Информацията ви е стара. Те са вече тук. Ето снимка: http://www.funstruction.net/2009/12/te-sa-vetche-tuk-sred-nas-i-stroyat/

Шегувам се :) Сега да ви светна за истината. Тази информация тръгна от един американски сайт, който е шегаджийски и пуска само шантави информации на които се връзват страшно много хора. Същият този сайт пусна информацията и за затварянето на Фейсбук на 15 март, което се отрази във всички наши медии. Представете си какви журналисти са щом публикуват такива глупости и непроверена информация :)

Потребителски аватар
mormona
Мнения: 4550
Регистриран на: 18 дек 2008 02:06
Местоположение: Sofia,Bulgaria
Контакти:

Re: UFO-или сами ли сме във вселената?

Мнениеот mormona » 13 фев 2011 13:27

funstruction написа:Информацията ви е стара. Те са вече тук. Ето снимка: http://www.funstruction.net/2009/12/te-sa-vetche-tuk-sred-nas-i-stroyat/

Шегувам се :) Сега да ви светна за истината. Тази информация тръгна от един американски сайт, който е шегаджийски и пуска само шантави информации на които се връзват страшно много хора. Същият този сайт пусна информацията и за затварянето на Фейсбук на 15 март, което се отрази във всички наши медии. Представете си какви журналисти са щом публикуват такива глупости и непроверена информация :)

Дотук добре. Кажии кои е саита. Всички сме Адски Мними ии трябва да проверим сичко.има слух , че идват...някои казва,че никои не идва.Тоя някои от къде знае :| :mrgreen:
Кои е тоя саит и какви други глупости правят ?
[center]http://forum.gong.bg/barcelona/viewtopic.php?f=19&t=15064[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/6E/6924a8a35c868b6e.jpg[/wrapimg][/center]

TopCat
Мнения: 436
Регистриран на: 13 сеп 2010 17:29
Контакти:

Re: UFO-или сами ли сме във вселената?

Мнениеот TopCat » 13 фев 2011 13:35

Календари много по-стари от този на маите си продължават и календари много по-стари от техния вече свършиха...явно маите са били избрани да свършат най-добре! :)
Не си губете времето с глупости, това за календара са интерпретации...аз пък чух, че краят на техния календар предрича взрив на луната или серия взривове в земното ядро...няма научна и логична интерпретация на това!

funstruction
Мнения: 7
Регистриран на: 20 фев 2010 12:01
Контакти:

Re: UFO-или сами ли сме във вселената?

Мнениеот funstruction » 13 фев 2011 13:44

Ето едно съобщение от пресата към новината: http://pressboard.info/article/128459
А иначе ето и линка към самия сайт: http://weeklyworldnews.com/ Който разбира английски ще се увери в сатиричната насока на сайта :)

funstruction
Мнения: 7
Регистриран на: 20 фев 2010 12:01
Контакти:

Re: UFO-или сами ли сме във вселената?

Мнениеот funstruction » 13 фев 2011 13:44

Спете спокойно няма да ни похитят :) :) :)


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 151 госта