Селекцията в Юве 2011.Желания,спекулации,нежелани и взети.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
forzajuve
Мнения: 2296
Регистриран на: 28 май 2008 23:42
Контакти:

Селекцията в Юве 2011.Желания,спекулации,нежелани и взети.

Мнениеот forzajuve » 16 ное 2010 12:36

Тази тема е важна за възраждането на любимия тим.Постоянно се спрягат нови лица и едно е ясно,че Юве няма да спре да купува,докато не си върне старите позиции.По-последни информации най-голям интерес имаме към Касани,Джуджак,Беk,Руис,Тасчи и естествено подмяна на нападението,кадето се спрягат доста имена.най-желаните са Джеко,Пацини,Бензема и Суарес.Засега сигурно ново попълнение е Милан Миланович от Локо Москва.

Сигурен:

Изображение

Спекулации:
Изображение


Изображение


Изображение


Изображение


Изображение


Изображение


Изображение


Изображение


Изображение


Изображение


Според мен напускащи трябва да са:


Изображение


Изображение


Изображение


Изображение




Изображение


Изображение


Изображение

Изображение

Последно също се говори,че Недвед лобира да се привлече Хамшик.


Изображение

Изображение
Изображение

Изображение



Giampiero Boniperti : " Победата не е най - важното , това е единственото , което има значение . "

alk0x0l1ka
Мнения: 204
Регистриран на: 07 дек 2009 15:42
Skype: rumbata_k3
Контакти:

Re: Селекцията в Юве 2011.Желания,спекулации,нежелани и взети.

Мнениеот alk0x0l1ka » 16 ное 2010 13:08

вашата селекция трябва да бьде сьс ка4ествен треньор

Потребителски аватар
da12
Мнения: 393
Регистриран на: 14 юли 2009 01:54
Skype: dhg
Контакти:

Re: Селекцията в Юве 2011.Желания,спекулации,нежелани и взети.

Мнениеот da12 » 16 ное 2010 14:03

Не съм съгласен, че трябва да си ходят Сисоко и Якуинта първо Момо си е готов титуляр и не виждам защо се пуска Мело вместо него. Яки може да избухне във всеки един момент да понякога си е пълно дръвце, но един Джеко няма да е нещо по-различно. Най-добре ще е да вземем Джуджак, Бек, Тасчи и Пацини определено ще раздвижат играта ни, а и определено ни трябват такъв тип футболисти.

Потребителски аватар
bekono
Мнения: 3386
Регистриран на: 20 юли 2008 10:34
Skype: tatqnko_1
Местоположение: Димитровград, България
Контакти:

Re: Селекцията в Юве 2011.Желания,спекулации,нежелани и взети.

Мнениеот bekono » 16 ное 2010 14:44

da12 написа:Не съм съгласен, че трябва да си ходят Сисоко и Якуинта първо Момо си е готов титуляр и не виждам защо се пуска Мело вместо него. Яки може да избухне във всеки един момент да понякога си е пълно дръвце, но един Джеко няма да е нещо по-различно. Най-добре ще е да вземем Джуджак, Бек, Тасчи и Пацини определено ще раздвижат играта ни, а и определено ни трябват такъв тип футболисти.

+1 и аз мисля така, но предпочитам Суарес пред Пацни за нападател.
[wrapimg=]http://i45.tinypic.com/2yywn10.gif[/wrapimg] Изображение Изображение Изображение

Потребителски аватар
forzajuve
Мнения: 2296
Регистриран на: 28 май 2008 23:42
Контакти:

Re: Селекцията в Юве 2011.Желания,спекулации,нежелани и взети.

Мнениеот forzajuve » 16 ное 2010 15:18

Проблемът е,че Юве се опитва да се изчисти от по- старите играчи.И няма как след като всички искаме Дел Пиеро да продължи и Якуинта да остане.Юве трябва да изгради своето бъдеще и затова ще наблягат на подмладяване.А и ако някой незнаят ние сме най-младия отбор в Сериа А.Ако вземем на предвид,че засега сигурни оставащи са Дел Пиеро и КУАЛЯРЕЛА.За Амаури се говори,че е пътник и да кажем,че на негово място дойде някой от горе споменатите нападатели,стават 3.В медиите в Италия се говори.че Юве ще купи и изгряваща млада звезда от типа Лукаку и Неймар.Тогава Якуинта отпада със сигурност.А за Сисоко отдавна е сигурно,че ще напусне,акто ще бъде ползван за размяна с играч и най-много за Джеко.Тази тема не е само за зимния трансферен прозорец,а като цяло 2011 и особено лятото при откриването на стадиона.Всеки ден излизат нови спекулации и на нас ни остава само да си чешаме езиците.Марота работи правилно и трябва да му се даде шанс да изгради постепенно силен Ювентус.Само Юве
Изображение

Изображение



Giampiero Boniperti : " Победата не е най - важното , това е единственото , което има значение . "

Потребителски аватар
forzajuve
Мнения: 2296
Регистриран на: 28 май 2008 23:42
Контакти:

Re: Селекцията в Юве 2011.Желания,спекулации,нежелани и взети.

Мнениеот forzajuve » 16 ное 2010 15:22

А и аз лично предпочитам Хамшик пред Сисоко и Мело.Недвед все едно му е баща и само за него говори за точния човек за Юве.
Изображение

Изображение



Giampiero Boniperti : " Победата не е най - важното , това е единственото , което има значение . "

Потребителски аватар
buffon
Мнения: 886
Регистриран на: 07 май 2008 13:19
Контакти:

Re: Селекцията в Юве 2011.Желания,спекулации,нежелани и взети.

Мнениеот buffon » 16 ное 2010 16:07

Аз искам да видя в Юве на първо място Касано,но явно няма да ми се сбъдне тази мечта.Като че ли в момента най много изпъква Пасторе.Прави запомнящи се неща от началото на сезона и дано е хванал окото на клуба.Джеко си мисля че няма да го вземен,много отбори се точат за него и нищо чудно накрая да се озове в Ман Сити.Хамшик,Пацини и Касани ми звучи добре понякакъв начин са доказани играчи в калчото и бързо ще се сработят и останалите.

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Селекцията в Юве 2011.Желания,спекулации,нежелани и взети.

Мнениеот Middlesbrough » 16 ное 2010 16:09

като цяло ни трябва ляв бек , десен бек , халф (Хамшик би бил доста полезен ни Наполи ще искат доста пари) , определено трябва да се махнат Якуинта и Амаури аз лично и Куалиарела не го харесвам ... Пацини , Касно Джеко един от тримата и някоя млада звезда като Лукаку и Неймар няма да е лошо Роси също е вариант ... Гросо , Салихамиджич , Григера , МЕЛО също ми се иска да напуснат , Легроталие също няма смисъл от него ...
за Пасторе по скоро ще отиде в Реал или в Барса :С ...
[center][wrapimg=]https://thenypost.files.wordpress.com/2019/03/james-harden.jpg?quality=90&strip=all&w=618&h=410&crop=1[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQO8_lGo8nA8_IcLIXLWf5EmOZJm1Aswij5Lxnwz3sLgZHlc3r-[/wrapimg][/center]
[offtopic][wrapimg=]https://pre00.deviantart.net/a68c/th/pre/f/2017/035/5/1/the_king___leo_messi__lockscreen_wallpaper__by_jazzyjaber-daxtpdo.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
buffon
Мнения: 886
Регистриран на: 07 май 2008 13:19
Контакти:

Re: Селекцията в Юве 2011.Желания,спекулации,нежелани и взети.

Мнениеот buffon » 16 ное 2010 16:19

Middlesbrough написа:като цяло ни трябва ляв бек , десен бек , халф (Хамшик би бил доста полезен ни Наполи ще искат доста пари) , определено трябва да се махнат Якуинта и Амаури аз лично и Куалиарела не го харесвам ... Пацини , Касно Джеко един от тримата и някоя млада звезда като Лукаку и Неймар няма да е лошо Роси също е вариант ... Гросо , Салихамиджич , Григера , МЕЛО също ми се иска да напуснат , Легроталие също няма смисъл от него ...
за Пасторе по скоро ще отиде в Реал или в Барса :С ...

Пасторе що пък точно тябва да отиде в Барса или Реал.Към този момент трудно може да се впише към тях.Голяма глупост ще е ако италианските грандове го изтървът.

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Селекцията в Юве 2011.Желания,спекулации,нежелани и взети.

Мнениеот Middlesbrough » 16 ное 2010 16:23

buffon написа:
Middlesbrough написа:като цяло ни трябва ляв бек , десен бек , халф (Хамшик би бил доста полезен ни Наполи ще искат доста пари) , определено трябва да се махнат Якуинта и Амаури аз лично и Куалиарела не го харесвам ... Пацини , Касно Джеко един от тримата и някоя млада звезда като Лукаку и Неймар няма да е лошо Роси също е вариант ... Гросо , Салихамиджич , Григера , МЕЛО също ми се иска да напуснат , Легроталие също няма смисъл от него ...
за Пасторе по скоро ще отиде в Реал или в Барса :С ...

Пасторе що пък точно тябва да отиде в Барса или Реал.Към този момент трудно може да се впише към тях.Голяма глупост ще е ако италианските грандове го изтървът.

ем такова предчувствие имам много е добър пича , ще се радвам да го видя с фанелката на Юве
[center][wrapimg=]https://thenypost.files.wordpress.com/2019/03/james-harden.jpg?quality=90&strip=all&w=618&h=410&crop=1[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQO8_lGo8nA8_IcLIXLWf5EmOZJm1Aswij5Lxnwz3sLgZHlc3r-[/wrapimg][/center]
[offtopic][wrapimg=]https://pre00.deviantart.net/a68c/th/pre/f/2017/035/5/1/the_king___leo_messi__lockscreen_wallpaper__by_jazzyjaber-daxtpdo.jpg[/wrapimg][/offtopic]


Върни се в “Ювентус”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта