Черно Море - Сливен - 3:0

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

DanielGeorgiev
Мнения: 635
Регистриран на: 02 юли 2010 09:05
Контакти:

Черно Море - Сливен - 3:0

Мнениеот DanielGeorgiev » 21 сеп 2010 12:28

Предстои ни мач със Сливен. Задължителна победа, няма съмнение. Нека всички отидем на стадиона заради мъжката игра срещу Левски ;) Те го заслужават, всички до един !

И един въпрос извън темата, искам да чуя Вашето мнение !
Имаме ли шанс за 3тото място ?
Последна промяна от DanielGeorgiev на 28 сеп 2010 00:47, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Samoyl
Мнения: 488
Регистриран на: 27 ное 2009 11:46
Skype: sofiamilk_obelja
Контакти:

Re: 26.09, 16:00 Черно Море - Сливен / Всички на стадиона !

Мнениеот Samoyl » 21 сеп 2010 12:37

Лично моето мнение за вашата ситуация е че ви трябва промяна, дали треньор дали нещо друго незнам, но от миналата година не вървите на горе, а тъпчете на едно и също място.А е факт че футболистите ви не са зле, играят нахъсано.Според мен с този треньор макс 5-6 място !

chelseabg
Мнения: 1167
Регистриран на: 19 юли 2009 14:03
Контакти:

Re: 26.09, 16:00 Черно Море - Сливен / Всички на стадиона !

Мнениеот chelseabg » 21 сеп 2010 12:39

С Велизар по скоро 13то .. не се заблуждавай- нямаме идея как да вкараме гол няма положения(второто пуловреме ни залъга)..
За мен Марио трябва да е на терена ако ще и на мястото на Божилов(за мен не е за Черно море)..иначе с играта и тактиката от второто пуловреме срещу Левски ако ги повториме ще отнесем Сливен но не е това проблема..трябват доста промени

Потребителски аватар
mastika100cc
Мнения: 13
Регистриран на: 27 апр 2010 10:51
Контакти:

Re: 26.09, 16:00 Черно Море - Сливен / Всички на стадиона !

Мнениеот mastika100cc » 21 сеп 2010 12:57

не се самозалъгвайте момчета с такава игра каквато показахте срещу Левски нищо добро не ви чака !
добре че гошо петков не знае на кои свят се намира , защото си падахте с 3:0 като стои та гледаи . никаква идея в нападение (тоя жардел е за параолимпииските игри - едвам ходи вече) , играете толкова грубо че спокойно можеше да свършите мача с 8 човека , защитата ви като се защитавате е за двоика , а като тръгнете да атакувате е кръгла нула . не знам на тоя вашия треньор дали му хареса как играхте вчера , но аз като ви гледах съм сигурен че всички софииски отбори (без академик) плюс литекс и черноморец ще ви напълнят кошницата...........

irko_petkov
Мнения: 106
Регистриран на: 30 сеп 2009 17:14
Контакти:

Re: 26.09, 16:00 Черно Море - Сливен / Всички на стадиона !

Мнениеот irko_petkov » 21 сеп 2010 13:20

DanielGeorgiev написа:Предстои ни мач със Сливен. Задължителна победа, няма съмнение. Нека всички отидем на стадиона заради мъжката игра срещу Левски ;) Те го заслужават, всички до един !

И един въпрос извън темата, искам да чуя Вашето мнение !
Имаме ли шанс за 3тото място ?

Братле Морето има футболисти за трето място но няма тренер, срещу черномирец сбърка състава срещу Левски не пусна Данчо титуляр и т.н. До колкото знам е говорено с Илиян от зимата да ни поема ,че вече не се издържа с този Велизар ,нямам нищо против него,но не става за тренер става за клоун като Жарделчо ,на който моментално трябва да му сепокаже пътя извън Тича.

kalo
Мнения: 1627
Регистриран на: 29 авг 2008 15:49
Контакти:

Re: 26.09, 16:00 Черно Море - Сливен / Всички на стадиона !

Мнениеот kalo » 21 сеп 2010 13:30

sinia написа:
DanielGeorgiev написа:
И един въпрос извън темата, искам да чуя Вашето мнение !
Имаме ли шанс за 3тото място ?

Имате шанс разбира се, но в първенството по ръгби, там и първи може да сте.

И за там не стават!!!
Ръгби е игра за мъже,пък във Варна школата по този спорт е патент на Спартак!

djikata
Мнения: 38
Регистриран на: 08 апр 2010 11:13
Контакти:

Re: 26.09, 16:00 Черно Море - Сливен / Всички на стадиона !

Мнениеот djikata » 21 сеп 2010 13:45

И заради, това, че сме подлоги на ЦСКА, ви направихме шампиони преди 2 години. Толкова ли ви е къс акъла.

Потребителски аватар
lucio
Мнения: 410
Регистриран на: 10 май 2009 09:36
Контакти:

Re: 26.09, 16:00 Черно Море - Сливен / Всички на стадиона !

Мнениеот lucio » 21 сеп 2010 14:11

По темата мисля, че в момента нямате място в тройката. Както и повечето хора преди мен са писали, трябва да се почне от треньора май.

SKV
Мнения: 8
Регистриран на: 15 апр 2010 08:17
Контакти:

Re: 26.09, 16:00 Черно Море - Сливен / Всички на стадиона !

Мнениеот SKV » 21 сеп 2010 15:28

Сливен ще ги бием... най-вероятно и с разлика. Интересно е защо "сините венци" толкова обичат отбора от града на сините камъни, та половината мнения са техни.

Потребителски аватар
SLAVMASTER
Мнения: 156
Регистриран на: 06 сеп 2008 12:49
Контакти:

Re: 26.09, 16:00 Черно Море - Сливен / Всички на стадиона !

Мнениеот SLAVMASTER » 21 сеп 2010 21:51

относно това че сте черна котка за Сливен от две години насам си прав.........не подценявайте толкова много Сливен,вярно е сега отбора ни е много млад,но можем да ви изненадаме.
Относно мача ви с Левски,наистина играете много,ама много грубо,това беше най-грубия мач от началото на сезона който съм гледал......
За тройката,мисля че не сте за там,а и няма да ви пуснат......виждате какво става с съдиите,тука беше същото с ЦСКА тази година и с Локо пд..........
По уместен въпрос е "ако ние сме в тройката на кой ще изядем хляба? " Левски,Литекс,Славия,Черноморец,ЦСКА,Локо Пд,Локо Сф. ?

ПС. : Антон Генов ви е пратен за реверанс....... поне така смятаме ние в Сливен!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта