ДА ПОДКРЕПИМ ЦСКА СРЕЩУ ТНС

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
BIG RED
Мнения: 51
Регистриран на: 20 ное 2009 09:09
Контакти:

ДА ПОДКРЕПИМ ЦСКА СРЕЩУ ТНС

Мнениеот BIG RED » 17 авг 2010 16:27

Здравейте приятели и фенове на ЦСКА :idea:

Колкото и да ми е мъчно за случващото се в момента със ЦСКА, искам да ви призова да подкрепим любимия клуб на стадиона срещу ТНС. Момента за футболистите е много труден, и нашата подкрепа ще им вдъхне вяра за победа.
Елате на стадиона, аз ще бъда там и ще подкрепям ЦСКА.

Потребителски аватар
mon1nho
Мнения: 279
Регистриран на: 05 авг 2010 06:13
Контакти:

Re: ДА ПОДКРЕПИМ ЦСКА СРЕЩУ ТНС

Мнениеот mon1nho » 17 авг 2010 16:36

К'во да подкрепяме бе бате? Сега пък се разбра че САШО БОРИСОВ щял да ни води с/у ТНС?! С/у черно море сигурно Милен Радуканов?! А Реванша с ТНС от Тошко Янчев? ПРОСТО ТЕЗИ (ТИТАНИТЕ И ЕМИЛ) НАПРАВИХА ТАКИВА ГЛУПОСТИ ЗА 8 МЕСЕЦА (От изгонването на Пенев), че ще съжаляват за това цял живот.Майка им жална...

skarab
Мнения: 390
Регистриран на: 13 авг 2009 22:36
Контакти:

Re: ДА ПОДКРЕПИМ ЦСКА СРЕЩУ ТНС

Мнениеот skarab » 17 авг 2010 16:39

Има вече някаква подобна тема. А и честно казано не виждам смисъл от подобни. Който иска - ходи, който не иска - не ходи.

mon1nho написа: С/у черно море сигурно Милен Радуканов?! А Реванша с ТНС от Тошко Янчев?


Ще ме извиняваш но срещу Черно море аз ще ги водя. А за реванша с ТНС , съседа от горния етай изявява желание. И чаааак след това е Тодор Янчев. :lol:

Потребителски аватар
TPAKTOP
Мнения: 4335
Регистриран на: 29 авг 2008 17:35
Skype: TPAKTOP_gong
Местоположение: гр. София
Контакти:

Re: ДА ПОДКРЕПИМ ЦСКА СРЕЩУ ТНС

Мнениеот TPAKTOP » 17 авг 2010 16:40

BIG RED написа:Здравейте приятели и фенове на ЦСКА :idea:

Колкото и да ми е мъчно за случващото се в момента със ЦСКА, искам да ви призова да подкрепим любимия клуб на стадиона срещу ТНС. Момента за футболистите е много труден, и нашата подкрепа ще им вдъхне вяра за победа.
Елате на стадиона, аз ще бъда там и ще подкрепям ЦСКА.

Подкрепям те но вече има тема ТУК
helemong написа:Най-хубавото е че феновете и футболистите на цска явно не разбраха нищо от лекцията на доктор Ст.Генов след две седмици когато им се изнесе лекция номер две в София и бъдат отстранени за купата да усетят,че е замърсен въздуха в столицата

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6765
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: ДА ПОДКРЕПИМ ЦСКА СРЕЩУ ТНС

Мнениеот soilwork » 17 авг 2010 16:42

Всеки има право на избор! Аз няма да ходя-сега в момента мисля че подкрепата ми е излишна ,докато начело на клуба е Титан,а червените фланелки разхождат смешници и лекета,които по никакъв начин не мога да ги отъждествя с клуба и марката ЦСКА! P.S-Ако има някакъв протест срещу управлението на тия от Перник ще се присъединя!

Потребителски аватар
bufara
Мнения: 299
Регистриран на: 04 сеп 2009 11:19
Контакти:

Re: ДА ПОДКРЕПИМ ЦСКА СРЕЩУ ТНС

Мнениеот bufara » 17 авг 2010 16:44

mon1nho написа:К'во да подкрепяме бе бате? Сега пък се разбра че САШО БОРИСОВ щял да ни води с/у ТНС?! С/у черно море сигурно Милен Радуканов?! А Реванша с ТНС от Тошко Янчев? ПРОСТО ТЕЗИ (ТИТАНИТЕ И ЕМИЛ) НАПРАВИХА ТАКИВА ГЛУПОСТИ ЗА 8 МЕСЕЦА (От изгонването на Пенев), че ще съжаляват за това цял живот.Майка им жална...



Taka e ! Костадинов и собствениците не заслужават никакво уважение, тотална неграмотност и безхаберие. Новите попълнение( куците коне от Италия), както и голяма част от старите също не заслужават никаква подкрепа( К.Стоянов, Янев, Караджов, Виданов, Руй Мигел и т.н.). Ходете си, приятна мъка на стадиона!

Потребителски аватар
TPAKTOP
Мнения: 4335
Регистриран на: 29 авг 2008 17:35
Skype: TPAKTOP_gong
Местоположение: гр. София
Контакти:

Re: ДА ПОДКРЕПИМ ЦСКА СРЕЩУ ТНС

Мнениеот TPAKTOP » 17 авг 2010 16:46

soilwork написа:Всеки има право на избор! Аз няма да ходя-сега в момента мисля че подкрепата ми е излишна ,докато начело на клуба е Титан,а червените фланелки разхождат смешници и лекета,които по никакъв начин не мога да ги отъждествя с клуба и марката ЦСКА! P.S-Ако има някакъв протест срещу управлението на тия от Перник ще се присъединя!

АЗ също ще протестирам ама на стадиона! Мъчно ми е за ЦСКА и не мога да остана безмълвен! Ако има протест пред Армията пак ще отида. Но Титан не са ЦСКА! Титан са просто поредните...
helemong написа:Най-хубавото е че феновете и футболистите на цска явно не разбраха нищо от лекцията на доктор Ст.Генов след две седмици когато им се изнесе лекция номер две в София и бъдат отстранени за купата да усетят,че е замърсен въздуха в столицата

Потребителски аватар
MuroCSKA
Мнения: 414
Регистриран на: 05 юни 2009 17:18
Контакти:

Re: ДА ПОДКРЕПИМ ЦСКА СРЕЩУ ТНС

Мнениеот MuroCSKA » 17 авг 2010 16:48

bufara написа:
mon1nho написа:К'во да подкрепяме бе бате? Сега пък се разбра че САШО БОРИСОВ щял да ни води с/у ТНС?! С/у черно море сигурно Милен Радуканов?! А Реванша с ТНС от Тошко Янчев? ПРОСТО ТЕЗИ (ТИТАНИТЕ И ЕМИЛ) НАПРАВИХА ТАКИВА ГЛУПОСТИ ЗА 8 МЕСЕЦА (От изгонването на Пенев), че ще съжаляват за това цял живот.Майка им жална...



Taka e ! Костадинов и собствениците не заслужават никакво уважение, тотална неграмотност и безхаберие. Новите попълнение( куците коне от Италия), както и голяма част от старите също не заслужават никаква подкрепа( К.Стоянов, Янев, Караджов, Виданов, Руй Мигел и т.н.). Ходете си, приятна мъка на стадиона!

Жалко е мнението ти. Ти не подкрепя6 пернишките, коща или играчите. Ти подкрепяш отбора, марката, любовта си ако щеш. Аз лично ще отида.

Потребителски аватар
BIG RED
Мнения: 51
Регистриран на: 20 ное 2009 09:09
Контакти:

Re: ДА ПОДКРЕПИМ ЦСКА СРЕЩУ ТНС

Мнениеот BIG RED » 17 авг 2010 16:53

soilwork написа:Всеки има право на избор! Аз няма да ходя-сега в момента мисля че подкрепата ми е излишна ,докато начело на клуба е Титан,а червените фланелки разхождат смешници и лекета,които по никакъв начин не мога да ги отъждествя с клуба и марката ЦСКА! P.S-Ако има някакъв протест срещу управлението на тия от Перник ще се присъединя!

Съгласен съм че срещу методите на управление трябва да има протести, но не съм съгласен ЦСКА да се излага в Европа, особено срещу отбори които ги чувам за първи път в живота си. ЦСКА е марка която трябва да бъде запазена от посегателствата на невежи собственници и не е нужно да става за посмешиште от Трактористи, Дебарцини,...и др.

Аз съм фен, и ще бъда такъв дори и в трудните моменти като този!

САМО ЦСКА

skarab
Мнения: 390
Регистриран на: 13 авг 2009 22:36
Контакти:

Re: ДА ПОДКРЕПИМ ЦСКА СРЕЩУ ТНС

Мнениеот skarab » 17 авг 2010 16:55

MuroCSKA написа:Жалко е мнението ти. Ти не подкрепя6 пернишките, коща или играчите. Ти подкрепяш отбора, марката, любовта си ако щеш. Аз лично ще отида.


Малко "пресоли манджата" май? :lol: :lol:
По тази логика ако може да те питам(след като не подкрепяш играчите)... Вие въобще гледате ли мача? :lol:


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта