Къде е футболът ???

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
PFCB
Мнения: 2430
Регистриран на: 15 апр 2010 19:21
Контакти:

Къде е футболът ???

Мнениеот PFCB » 24 юли 2010 22:07

Това привърженици ли са ? Зъболекари и доктори със заплати над 5 000 евро. Какво разбират те за неща като съдба, чест и страст. Те си купуват шалове адидас и фланелки на официални курви като Фиго, Виери, Бекъм и тн…

Докато тези клоуни се показват по телевизията и се снимат от журналистите, нашите усилия ще са безполезни. Каква наслада ни носят журналистите като показват глупави снимки нон стоп. Мъже с колеми шкембета и шапки с формата на кашкавал и дебели жени с боядисани лица. Глупави клоуни с маски и криле които стават за да ги види семейството им в къщи когато топката достигне тъча или корнера. Повръща ми са от това. Иска ти се да изключиш телевизора. Меркантилизма е достигнал всяка част на футболния феномен. Например топките. Те се превърнаха в нещо ужасно. Като че ли идват от някой от онези лоши филми с извънземни. Те са сребристи или бронзови, със странни дизайни. Сякаш всичко се играе на някой Плейстейшън, а не на истинска трева за истински мъже.

Какво повече мога да кажа за ФИФА и УЕФА ? Всяка година те се борят за повече власт и да завземат повече източници на приходи. Последната им творба: световно първенство за клубове. Още един турнир създаден специално за големите отбори. Тези ужасни машини произвеждат само медали и пари. Каква чест, каква традиция има клуб като Реал Мадрид ? Каде е местният патриотизъм ? Героите родени и израстнали в духа на района от който са. Те всички са готови да продадът душите си за надница от 4 до 5 милиона евро. Професионален футбол !!! Какво значи наистина това ? Официалната трансформация на страстта в меркантилизъм! В ПАРИ.

Има организирани кампании целящи да махнат ултра движението от спорта. Много високи цени, невъзможност да си купиш билет, особено за гостуванията. Специални закони(синоним на противоконституционни закони), прикритие за отнемане на човешките права. Това се случва със съдействието на пресата която е жадна за инциденти. Снимането и раздуването на малки инциденти. Разбира се големите неща остават неразказани. Доказателство за техния “професионализъм”. Но тези хора са напълно луди. Те не разбират че като изтласкват организираната подкрепа в спорта, губиш всякаква форма на контрол. Най добрия пример за това разбира се е хулиганският свят. Англичани, Холандци, германци и от скоро Поляци и руснаци нямат нищо общо със самия спорт. Те си организират боища по равни бройки и се избиват. Без полиция, на отдаличени места. Ясно е че искат да наложат американския модел в спортовете. На стадиона мир и хотдог, а от вън въоражени банди и пристрастени луди хора.

Не искам и да споменавам големите произволи на органите на реда. Забрана за гостувания, забрана за палене на факли, забрана на 100% законни съобщения…

Ние се чувстваме като мравки смачкани от една дяволска машина. Но пука ли му на някой ? Ние сме считани за пристъпници ??? Изведнъж няма мас медии, няма справедливост, няма закони ???

Източник: ultrasloko.com

Потребителски аватар
cska_90
Мнения: 6837
Регистриран на: 05 юни 2008 19:38
Контакти:

Re: Къде е футболът ???

Мнениеот cska_90 » 24 юли 2010 22:11

Браво-много добра статия!!!!Има много истини в нея!!
Ама и аз съм уж бъдещ зъболекар-я по-леко с тях!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Иначе поздравления!!!
Изображение

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Къде е футболът ???

Мнениеот tprodanov » 24 юли 2010 22:15

Статията започва повече от дебилно, въпреки, че натам е добре. И кво, като взимаш голяма заплата, значи не си фен? Аре у лево! За останалите неща има много истина.

Потребителски аватар
cska_90
Мнения: 6837
Регистриран на: 05 юни 2008 19:38
Контакти:

Re: Къде е футболът ???

Мнениеот cska_90 » 24 юли 2010 22:18

tprodanov написа:Статията започва повече от дебилно, въпреки, че натам е добре. И кво, като взимаш голяма заплата, значи не си фен? Аре у лево! За останалите неща има много истина.



Е не се хващай за най-малкото!!И аз го отбелязах това!!!Но смисъла е съвсем друг и е доста точна!!
Изображение

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17590
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Къде е футболът ???

Мнениеот pomiqrat » 24 юли 2010 22:20

Имам чувството, че това са го писали върли комунисти.
като не им харесва този футбол да станат фенове на някой аматьорски отбор
Последна промяна от pomiqrat на 24 юли 2010 22:21, променено общо 1 път.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
Cesc Fabregas
Мнения: 12417
Регистриран на: 28 мар 2008 12:17
Контакти:

Re: Къде е футболът ???

Мнениеот Cesc Fabregas » 24 юли 2010 22:21

Много е лошо да имаш оригинална тениска, да знаете :roll: това е Божи грях :roll:
Amala!
Pazza Inter amala !
E'una gioia infinita
che dura una vita !
PАZZA INTER AMALA !

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17590
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Къде е футболът ???

Мнениеот pomiqrat » 24 юли 2010 22:22

cska_90 написа:Браво-много добра статия!!!!Има много истини в нея!!
Ама и аз съм уж бъдещ зъболекар-я по-леко с тях!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Иначе поздравления!!!

Представяш ли си Гонзо да ти седне на зъболекарския стол :mrgreen:
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

SHAKOMINATORA
Мнения: 429
Регистриран на: 18 май 2010 19:23
Контакти:

Re: Къде е футболът ???

Мнениеот SHAKOMINATORA » 24 юли 2010 22:38

Поредния болен мозък с поредната помия в кибер пространството. Чобанина който го е изплюл това нещо явно има много нещастен животец. "Ама чакай бе,човека има право в някои неща" Боли ме малкия принц къде има право тоя плужек дето е сменил три тениски докато си завърши смисления анализ. Такива ако не си изкашлят ежедневата порция критика към всичко и всички ЩЕ УМРЕ.

Потребителски аватар
Бижутера
Мнения: 28384
Регистриран на: 16 окт 2008 20:58
Skype: sinishampioni
Местоположение: София
Контакти:

Re: Къде е футболът ???

Мнениеот Бижутера » 24 юли 2010 22:49

Cesc Fabregas написа:Много е лошо да имаш оригинална тениска, да знаете :roll: това е Божи грях :roll:

кой е казал че е ? :mrgreen:
Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
1899 Hoffenheim.
Wir kämpfen, siegen, geben niemals auf,
super Hoffe TSG!

Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
In den Farben Blau und Weiß
1899 Superhoffenheim
Nur damit es jeder weiß!

viroglav
Мнения: 1682
Регистриран на: 24 мар 2009 20:30
Контакти:

Re: Къде е футболът ???

Мнениеот viroglav » 24 юли 2010 22:54

Днес гледах Университатя - ЧФР Клуж ... Нямаше крясъци , нямаше натрапчиви хореографии , нямаше псувни и въобще нямаше хулигански прояви ... Но имаше много футбол и може би около 20 000 истински фена , които се наслаждаваха на играта и ръкопляскаха на добрите изяви на Вальо Илиев и Емо Гъргоров ... Гледах и волейболния мач при жените Турция - България ... Турците по дифулт са фанатици , но не чух някой техен диджей , като тези на мачовете ни в България да кряска и да прави обстановката непоносима дори за самите български волейболистки в случая. Кое по - точно е фенското на феновете в България ? Може би това , че не взимат много пари , като зъболекарите например ... Такива фенове , каквито са нашите в момента бяха английските през 80 - те години. Но и тогава стадионите в Англия бяха пълни до козирката ... Вярно , румънския мач завърши 0:0 , но всички , които си бяха купили със сигурност билети на нормални за футбола в Европейска държава цени останаха доволни , или поне лицата им показваха това ... Гледах и Алания - Томск от руското първенство ... Същата работа ... Без да е вкарал гол , феновете на Алания скандираха около две минути името на Иван Стоянов ... И то целия стадион , не само сектор Г например ... А и защо ли ми се струва , че на мачове по нашите терени никой не скандира имената на проявилите се с добро футболисти. Направо ми се разтуптя сърцето от радост , като слушах руснаците и тяхното "Иван Стоянов" ... Просълзих се ... В следващия момент обаче се сетих какви заглавия и клетви отнесе същия този български футболист от българските медии. За Бербатов дори и не искам да си спомням какво чудо беше и все още е по форумите ... Та , ако това са българските фенове , то няма смисъл въобще от мачове , където те да си показват "уменията", защото всичко се опорочава още преди да е започнало ...


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 151 госта