Една не сбъдната мечта....

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Kalofereca
Мнения: 35
Регистриран на: 24 мар 2008 17:14
Skype: kalofereca
Местоположение: Калофер
Контакти:

Една не сбъдната мечта....

Мнениеот Kalofereca » 21 май 2010 20:37

Здравейте казвам се Николай от град Калофер.Слушаш предаването днес и някак си ме провокирахте да се замисля за мойта мечта да отида на мач на ЦСКА.Проблема е че съм болен от прогресивна мускулна дистрофия за която няма лечение все още и карам докато мога.Преди 5 години се влоших и се наложе да премина на изкуствено дишане и един апарат поддържа живота ми и така си останах в къщи и единствения начин да не губя връзка с света е интернет и откривам доста приятели.Не че се оплаквам а просто исках да споделя с някой с надеждата да видя поне един мач на ЦСКА но се чудя как би могло да стане това.Да се почувствам като фен на ЦСКА си купих голям плюшен лъв и му сложих шал и един приятел случайно ми донесе оригинален екип макар и само използван при тренировки но все пак е нещо а и една топка

Ето и снимка: http://prikachi.com/images.php?files/1598629k.jpg

А това съм аз с мойта племенница...снимката е преди около две години: http://prikachi.com/files/1598652O.jpg

Това е накратко моята изтория и надявам по някакъв начин да отида на мач...Не обичам да искам помощ но ако някой може да ми помогне много бих се радвал!
Тоз,който падне в бой за свобода,той не умира!!!

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: Една не сбъдната мечта....

Мнениеот niki87 » 21 май 2010 20:40

Приятелю,искрено ти пожелавам да отидеш на мач на ЦСКА и не само на един ;)

Потребителски аватар
Sagittarius
Мнения: 1905
Регистриран на: 05 апр 2009 00:47

Re: Една не сбъдната мечта....

Мнениеот Sagittarius » 21 май 2010 20:42

Предполагам,че ако се обърнеш към ръководството на ЦСКА ще ти окажат съдействие,или фенклуба на ЦСКА.Сигурен съм,че ако се обърнеш към тях ще се отзоват на твоята молба.Успех и дано гледаш ЦСКА в групите на ЛЕ
Репортерка на ПРО БГ към Илиан Илиев " Но ти си левскар"....Илиан Илиев: "Нееее,аз съм от Черно Море"

..ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ обичаме теее...

Pro.Daeg
Мнения: 750
Регистриран на: 20 мар 2010 23:43
Контакти:

Re: Една не сбъдната мечта....

Мнениеот Pro.Daeg » 21 май 2010 20:44

Аз също ти пожелавам от сърце........ знам какво е чувството да си привърженик на един клуб и да не си го гледал нито веднъж на живо...... но пък като знаем какви са българските условия ...... та то дори нямаме адекватни условия за феновете...............

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Една не сбъдната мечта....

Мнениеот modor » 21 май 2010 20:49

niki87 написа:Приятелю,искрено ти пожелавам да отидеш на мач на ЦСКА и не само на един ;)

Ми мога само да допълня.........да имаш голям кураж и никога да не се предаваш ;)


УСПЕХ
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

donpacko
Мнения: 1045
Регистриран на: 29 ное 2008 14:05
Контакти:

Re: Една не сбъдната мечта....

Мнениеот donpacko » 21 май 2010 20:52

Дано наистина да можеш да отидеш да гледаш мач на ЦСКА,и не спирай да се надяваш.

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Една не сбъдната мечта....

Мнениеот MORSKI » 21 май 2010 20:54

Имаш ли банкова сметка и има ли лечение изпбщо за болестта?
Ако имаш банкова сметка, сподели я тук- все някой по-заможен ще дари пари... Аз нямам, но ще псуна някой лев, ако дадешп сметка ;)
Иначе ти пожелавам да оздравееш- майната му на футбола, важното е да си здрав.... Когато се случи и отново имаш предишния си живот- и на 200 мача на ЦСКА ще идеш ;)

Потребителски аватар
Модератор ЛокоПД
Мнения: 4572
Регистриран на: 12 фев 2009 20:49
Местоположение: Лаута ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: Една не сбъдната мечта....

Мнениеот Модератор ЛокоПД » 21 май 2010 20:56

Kalofereca написа:Здравейте казвам се Николай от град Калофер.Слушаш предаването днес и някак си ме провокирахте да се замисля за мойта мечта да отида на мач на ЦСКА.Проблема е че съм болен от прогресивна мускулна дистрофия за която няма лечение все още и карам докато мога.Преди 5 години се влоших и се наложе да премина на изкуствено дишане и един апарат поддържа живота ми и така си останах в къщи и единствения начин да не губя връзка с света е интернет и откривам доста приятели.Не че се оплаквам а просто исках да споделя с някой с надеждата да видя поне един мач на ЦСКА но се чудя как би могло да стане това.Да се почувствам като фен на ЦСКА си купих голям плюшен лъв и му сложих шал и един приятел случайно ми донесе оригинален екип макар и само използван при тренировки но все пак е нещо а и една топка

Ето и снимка: http://prikachi.com/images.php?files/1598629k.jpg

А това съм аз с мойта племенница...снимката е преди около две години: http://prikachi.com/files/1598652O.jpg

Това е накратко моята изтория и надявам по някакъв начин да отида на мач...Не обичам да искам помощ но ако някой може да ми помогне много бих се радвал!


Приятел,тази апаратура мобилна ли е ? В смисъл,ако може да се мести и ако не трябва някакво специално обурудване за автомобил,обещавам,ще дойдем и ще те вземем при гостуването на ЦСКА в Пловдив,когато и да е,живот и здраве...Калофер е близо.Говоря сериозно.
Преди създаването на "социалните мрежи" и интернет http://farm8.staticflickr.com/7095/7315 ... a79f_b.jpg

donpacko
Мнения: 1045
Регистриран на: 29 ное 2008 14:05
Контакти:

Re: Една не сбъдната мечта....

Мнениеот donpacko » 21 май 2010 20:57

Морски написал е,че няма лечение.Ама все мисля че ако се обясни на ръководството на клуба ще предприемат мерки за да може човека да гледа мач.

Потребителски аватар
Kalofereca
Мнения: 35
Регистриран на: 24 мар 2008 17:14
Skype: kalofereca
Местоположение: Калофер
Контакти:

Re: Една не сбъдната мечта....

Мнениеот Kalofereca » 21 май 2010 21:00

MORSKI написа:Имаш ли банкова сметка и има ли лечение изпбщо за болестта?
Ако имаш банкова сметка, сподели я тук- все някой по-заможен ще дари пари... Аз нямам, но ще псуна някой лев, ако дадешп сметка ;)
Иначе ти пожелавам да оздравееш- майната му на футбола, важното е да си здрав.... Когато се случи и отново имаш предишния си живот- и на 200 мача на ЦСКА ще идеш ;)

Мерси но няма никакво лечение и съм се примерил с този факт и само искам да си направя колкото е възможно по хубав живота и да сбъдвам някой от многото ми мечти.
Тоз,който падне в бой за свобода,той не умира!!!


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 24 госта