А група > Премиършип ?!?!?!?!?!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Siegfried
Мнения: 7151
Регистриран на: 01 окт 2009 18:56
Местоположение: Челсиландия
Контакти:

А група > Премиършип ?!?!?!?!?!

Мнениеот Siegfried » 30 авг 2014 17:23

Само мен ли ме дразни фактът, че по Диема и Нова Спорт се дават мачове от родната А група за сметка на 1000 пъти по-качествената Английска Висша Лига??? Какъв е смисълът да гледаш Хасково, Марек и други подобни мачлета при положение, че можеш да се насладиш на представянето на отбори като Ман Сити и Стоук Сити, примерно?

Ако ще дават А група, поне да пускат само най-интересните мачове, т.е. тези, в които участват Левски, Литекс, ЦСКА и Лудогорец. Защо българският фен трябва да губи времето си с безинтересни мачове на средняците в А група, когато може да си изплакне очите с интересния сблъсък между по-качествените средняци от Премиършип??? Разликите са колосални. Нашите да си направят платен канал и да оставят Диема и Нова Спорт да си излъчват английското първенство, което е най-гледаното и качественото в цяла Европа, сиреч - в целия свят.
[center][wrapimg=]http://www.fm-base.co.uk/forum/attachments/football-manager-2013-manager-stories/294163d1356366440-my-chelsea-fc-reign-banner-chelsea_1.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: А група > Премиършип ?!?!?!?!?!

Мнениеот modor » 30 авг 2014 17:26

Siegfried написа:Ако ще дават А група, поне да пускат само най-интересните мачове, т.е. тези, в които участват Левски, Литекс, ЦСКА и Лудогорец.

Сега ще дават мач с участието на Литекс ;)
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
Blue Warriors
Мнения: 182
Регистриран на: 30 авг 2014 15:38
Skype: ЛС
Контакти:

Re: А група > Премиършип ?!?!?!?!?!

Мнениеот Blue Warriors » 30 авг 2014 17:28

Това, че няма мачове от 17:00 е заради копелетата от Англия.Нямам идея защо, пълна глупост телевизиите, които предават мачове от 17:00 се броят на пръстите.Даже някой телевизии като Ал Джазира щяха да ги съдят, че им забраняват да излъчват мачове от 17:00 ако не се лъжа.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: А група > Премиършип ?!?!?!?!?!

Мнениеот GOLEADOR » 30 авг 2014 17:29

Аз обичам ЦСКА и искам да гледам мачовете на любимия си отбор.И ако ме питаш , А група трябва да се излъчва по националната телевизия БНТ ХД!Излъчването на всички срещи от групата ще извади на светло какво се случва по терените на републиката.
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
Ботевъ Пловдивски
Мнения: 6156
Регистриран на: 10 юли 2013 21:10
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: А група > Премиършип ?!?!?!?!?!

Мнениеот Ботевъ Пловдивски » 30 авг 2014 17:31

Вероятно и други ги дразни, но аз лично се радвам, че имам възможността да гледам мачове от А-група, и бих се радвал да гледам и отбори като "Хасково" и "Марек". Разликата в класите е ясна, но аз не живея на Острова и честно казано, предпочитам да си гледам нашият висш ешелон. Гледам и Премиършип, когато хвана, но бих гледал българския мач, ако са по едно и също време. Виж, "Ла Лига" също ми е интересна :), Калчото също зяпам, макар че е по-слабо в сравнение с английското и испанското първенство.
Изображение Изображение

ronnie
Мнения: 654
Регистриран на: 22 яну 2014 23:02
Контакти:

Re: А група > Премиършип ?!?!?!?!?!

Мнениеот ronnie » 30 авг 2014 17:35

Siegfried написа:Само мен ли ме дразни фактът, че по Диема и Нова Спорт се дават мачове от родната А група за сметка на 1000 пъти по-качествената Английска Висша Лига??? Какъв е смисълът да гледаш Хасково, Марек и други подобни мачлета при положение, че можеш да се насладиш на представянето на отбори като Ман Сити и Стоук Сити, примерно?

Ако ще дават А група, поне да пускат само най-интересните мачове, т.е. тези, в които участват Левски, Литекс, ЦСКА и Лудогорец. Защо българският фен трябва да губи времето си с безинтересни мачове на средняците в А група, когато може да си изплакне очите с интересния сблъсък между по-качествените средняци от Премиършип??? Разликите са колосални. Нашите да си направят платен канал и да оставят Диема и Нова Спорт да си излъчват английското първенство, което е най-гледаното и качественото в цяла Европа, сиреч - в целия свят.

Още миналия сезон Скай Спорт забрани излъчването на мачовете в 5 часа извън острова за да не се краде сигнал. Всички останали мачове ги излъчват, така че А група не е виновна ;)

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6528
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: А група > Премиършип ?!?!?!?!?!

Мнениеот Alexx » 30 авг 2014 17:37

Диема нямат вина. Причината е ФА, които блокират мачовете от 17:00 в Европа, за да можело уж феновете да не гледат Висшата лига по ТВ-то,а да отидат да гледат местния отбор от ниска дивизия. Което е тъпо, защото повечето стадиони в Англия са пълни.

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: А група > Премиършип ?!?!?!?!?!

Мнениеот trokadero_ » 30 авг 2014 17:40

Абе когато не предават А група - защо не я предават ? Сега като я има ,защо няма други мачове ? Нямате угода ....
А и А група си е интересна ;)

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: А група > Премиършип ?!?!?!?!?!

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 30 авг 2014 17:43

Сега по "Евроспорт 2" върви пряко "Байер" - "Херта"... :)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
caci
Мнения: 1203
Регистриран на: 12 сеп 2009 21:17

Re: А група > Премиършип ?!?!?!?!?!

Мнениеот caci » 30 авг 2014 17:44

Още един разбирач,който нищо не разбира.Какво пък му е интересното на някакъв си английски мач в който ще търчат като коне с капаци и ще се борят по терена по гадно и от тези кеч имитаторите.Всъщност по добре е дори и да гледаме "В"групата.Какво ще го интересува човека от село около Дупница,Хасково или Стара Загора,Марек,Хасково, Берое или някакъв си английски отбор?
Последна промяна от caci на 30 авг 2014 17:46, променено общо 1 път.
Интервю на ген. Джуров:
-Армейският спортен клуб беше и остава носител на социалистическия морал и един от символите на успеха на Народната власт. Затова създадохме нашия ЦСКА.Това не беше грешка!
А аз мразя тази грешка цска!


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта