"Ботев" (Враца)

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
david_villa
Мнения: 2625
Регистриран на: 29 юли 2008 14:23
Контакти:

"Ботев" (Враца)

Мнениеот david_villa » 28 юни 2009 11:55

Пуснах тази тема, защото знам, че няма форум на този тим.
Самият аз не съм почитател на клуба, но ми е много интересно случващото се във Враца.
Не съм запознат много добре с отбора, но съм приятел с едно от момчетата. Влязоха по категоричен начин в "Б" група и вече се заговори, че имат мераци отдогодина да последват съдбата на "Локо" (Мз), "Спортист" и "Монтана", и да станат поредният клуб от региона в "А" група.
Общината се е отнесла сериозно с бъдещето на тима, а има слухове, че се чакали и нови инвеститори.
Някой знае ли нещо по въпорса и имат ли шанс, според Вас, да атакуват елитната група?

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: "Ботев" (Враца)

Мнениеот ЕМИЛ » 28 юни 2009 12:07

много ще им е трудно за атака на Агрупа още първият сезон.Но със силен спонсор кой знае?Но първо нека се задържат в Б пък после да го мислят

ss_killer
Мнения: 723
Регистриран на: 22 юли 2008 16:12
Skype: rooney391
Местоположение: сектор Б
Контакти:

Re: "Ботев" (Враца)

Мнениеот ss_killer » 28 юни 2009 12:30

мне няма да имат шанс защото гранда в този регион се казва БДИН ВИДИН и той е отбора с големи традиции,но с малшанса да няма спонсори които да се задържат повече от година без да фалират
Завинаги оставам аз Левскар, Левскар дори и след смъртта

Потребителски аватар
milen.hrisrov
Мнения: 252
Регистриран на: 11 апр 2008 12:13
Skype: milen_hr.
Местоположение: гр.София
Контакти:

Re: "Ботев" (Враца)

Мнениеот milen.hrisrov » 28 юни 2009 12:40

Базата на отбора непрекъснато се подобрява.Доколкото знам ще се прави в скоро време и основна реконструкция на спортната зала.А като си помисля,че до преди няколко години имаше предложение,стадиона да се запечати и да се зариби.Основна роля в опита за възраждане на врачанският спорт има общината в лицето на кмета Тотю Младенов(от ГЕРБ).
п.п.Смятам да отида на мача им с Академик и да ги гледам като му дойде времето.
http://www.botev.vratza.com/
http://www.botev-inside.hit.bg/
Този профил вече не съществува.

Потребителски аватар
zlostar
Мнения: 616
Регистриран на: 07 фев 2009 01:14
Контакти:

Re: "Ботев" (Враца)

Мнениеот zlostar » 28 юни 2009 13:02

Тоя филм сме го гледали вече 2 пъти. Първия след отпадането от А група- "Ботев е име, не е отбор за Б група, догодина пак сме в А". След няколко сезона вместо в А- във В.
Втория път след още няколко сезона във В група. Следва влизане, ентусиазъм,тоя ще е спонсор, оня ще е спонсор, дори се заговори и за Гриша Ганчев. На практика пари няма- силна есен (на 1-2 точки от 3 място и шанс за атака на А група) и продажба на мачове пролетта за да има пари да се издържа клуба(спасение от изпадане 2-3 кръга преди края). И пак изпадане.
Сега е същото.Слухове бол- пари няма, а ОФК без пари може да влезе само със лоби (Сливен). Така че отново мисля че след 2-3 сезона ще се тръгне по добре отъпкания път надолу.
Пък и както каза ss_killer бдин :lol: е "гранда на северозапада" :lol: :lol: :lol: , нищо че са във В група, просто немат момчетата шанс със спонсор. Опа тва последното звучи познато :mrgreen:

Потребителски аватар
milen.hrisrov
Мнения: 252
Регистриран на: 11 апр 2008 12:13
Skype: milen_hr.
Местоположение: гр.София
Контакти:

Re: "Ботев" (Враца)

Мнениеот milen.hrisrov » 28 юни 2009 13:13

zlostar написа:Тоя филм сме го гледали вече 2 пъти. Първия след отпадането от А група- "Ботев е име, не е отбор за Б група, догодина пак сме в А". След няколко сезона вместо в А- във В.
Втория път след още няколко сезона във В група. Следва влизане, ентусиазъм,тоя ще е спонсор, оня ще е спонсор, дори се заговори и за Гриша Ганчев. На практика пари няма- силна есен (на 1-2 точки от 3 място и шанс за атака на А група) и продажба на мачове пролетта за да има пари да се издържа клуба(спасение от изпадане 2-3 кръга преди края). И пак изпадане.
Сега е същото.Слухове бол- пари няма, а ОФК без пари може да влезе само със лоби (Сливен). Така че отново мисля че след 2-3 сезона ще се тръгне по добре отъпкания път надолу.
Пък и както каза ss_killer бдин :lol: е "гранда на северозапада" :lol: :lol: :lol: , нищо че са във В група, просто немат момчетата шанс със спонсор. Опа тва последното звучи познато :mrgreen:

Своге и Монтана да не би да имат сериозен спонсор.Надин се вижда,че се задъхват с Мездра.Радващото в случая е,че на някой в северозапада почна да му пука за спорта.
Този профил вече не съществува.

ss_killer
Мнения: 723
Регистриран на: 22 юли 2008 16:12
Skype: rooney391
Местоположение: сектор Б
Контакти:

Re: "Ботев" (Враца)

Мнениеот ss_killer » 28 юни 2009 13:16

zlostar написа:Тоя филм сме го гледали вече 2 пъти. Първия след отпадането от А група- "Ботев е име, не е отбор за Б група, догодина пак сме в А". След няколко сезона вместо в А- във В.
Втория път след още няколко сезона във В група. Следва влизане, ентусиазъм,тоя ще е спонсор, оня ще е спонсор, дори се заговори и за Гриша Ганчев. На практика пари няма- силна есен (на 1-2 точки от 3 място и шанс за атака на А група) и продажба на мачове пролетта за да има пари да се издържа клуба(спасение от изпадане 2-3 кръга преди края). И пак изпадане.
Сега е същото.Слухове бол- пари няма, а ОФК без пари може да влезе само със лоби (Сливен). Така че отново мисля че след 2-3 сезона ще се тръгне по добре отъпкания път надолу.
Пък и както каза ss_killer бдин :lol: е "гранда на северозапада" :lol: :lol: :lol: , нищо че са във В група, просто немат момчетата шанс със спонсор. Опа тва последното звучи познато :mrgreen:


спомням си един мач във Видин през 1998 година когато БДИН биха "Ботев" Враца с 9:1
та това ми било "гранд"
Завинаги оставам аз Левскар, Левскар дори и след смъртта

ss_killer
Мнения: 723
Регистриран на: 22 юли 2008 16:12
Skype: rooney391
Местоположение: сектор Б
Контакти:

Re: "Ботев" (Враца)

Мнениеот ss_killer » 28 юни 2009 13:22

да не забравяме че в края на 90-те години на миналия век почти всяка подготовка ЛЕВСКИ играеха контроли във Видин което също е доказателство за класата на отбора
пс а и момчето което привлякоха цска от Литекс е юноша на БДИН Видин
Завинаги оставам аз Левскар, Левскар дори и след смъртта

petre_inzaghi
Мнения: 50
Регистриран на: 02 яну 2009 15:59
Контакти:

Re: "Ботев" (Враца)

Мнениеот petre_inzaghi » 28 юни 2009 13:26

pi4ove ne se kosete za gluposti, ako se zapazi sega6noto polozenie BOTEV nqma 6ans za A grupa,prosto 6te se bori za spasenie..... sluhove za investitori ima no 6te vidim ,mai vsi4ko e prah v o4ite. toq vlaha ot vidin da hodi da se kype v onaq tinq i da ne govori tolko koi kyv grad bil.. v momenta v BOTEV VRACA ima 3 novi popylneniq- nekav rezak ot LOKO mezdra( 6enol galip- iunu6a na poduene), VLADISLAV ROMANOV iunu6a na CSKA pro4ul se s duspata pobedna otbelqzana sre6tu Levski na finala za iunu6i pred 1-2 godini.. i ,zvezdata na belene, . sami si pravete izvodite s takiva futbolisti moje li da se atakuva A grupa, no pyk pozarnikarq si napravi dobyr PR predi izborite. Zalko pak 6te e myka ,no nai hubavoto e 4e nie pak 6te sme tam i 6te pove4e otpredi BOTEV VRACA 6te podkrepqme do krai dori kogato doide kraqt .... ;) ;)

Потребителски аватар
zlostar
Мнения: 616
Регистриран на: 07 фев 2009 01:14
Контакти:

Re: "Ботев" (Враца)

Мнениеот zlostar » 28 юни 2009 13:28

milen.hrisrov написа:
zlostar написа:Тоя филм сме го гледали вече 2 пъти. Първия след отпадането от А група- "Ботев е име, не е отбор за Б група, догодина пак сме в А". След няколко сезона вместо в А- във В.
Втория път след още няколко сезона във В група. Следва влизане, ентусиазъм,тоя ще е спонсор, оня ще е спонсор, дори се заговори и за Гриша Ганчев. На практика пари няма- силна есен (на 1-2 точки от 3 място и шанс за атака на А група) и продажба на мачове пролетта за да има пари да се издържа клуба(спасение от изпадане 2-3 кръга преди края). И пак изпадане.
Сега е същото.Слухове бол- пари няма, а ОФК без пари може да влезе само със лоби (Сливен). Така че отново мисля че след 2-3 сезона ще се тръгне по добре отъпкания път надолу.
Пък и както каза ss_killer бдин :lol: е "гранда на северозапада" :lol: :lol: :lol: , нищо че са във В група, просто немат момчетата шанс със спонсор. Опа тва последното звучи познато :mrgreen:

Своге и Монтана да не би да имат сериозен спонсор.Надин се вижда,че се задъхват с Мездра.Радващото в случая е,че на някой в северозапада почна да му пука за спорта.

Не знам, баце. Не съм оптимист. На прима виста се сещам за Берое и Лидер. Отбора не е получавал заплати, отказва да тренира, кметски избори, всичко изглежда да се оправи, минават избори, Берое изпада.
Последно бях оптимист сезона когато завършиха втори след Янтра и после загубиха плейофа срещу Етрополе в Своге. Тогава есента яко мачкане и после се продаде Румен Рангелов на Локо Сф за 50-60к лева и пролетта сичко си еба мамата.


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта