Истински запалянковци, или глорихънтъри?

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Истински запалянковци, или глорихънтъри?

Мнениеот Red Warrior » 11 мар 2014 20:28

Чета, че целия национален стадион е продаден за мача Лудогорец - Валенсия. На този мач, ще има хора, които не са ходили на мач 10 години. Такива, които плюят, но не си вдигат задника да подкрепят любимия си отбор, ако няма успехи. Аз лично ще стискам палци пред телевизора за Лудогорец, но ми се струва супер смешно да се пишеш запалянко, а да ходиш на мач само когато има успехи, дори на отбор, който не подкрепяш по принцип. Глорихънтърите са същите като "великденските християни", които пълнят черквите само по Великден.

Може ли тези хора да се наричат истински запалянковци?
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Истински запалянковци, или глорихънтъри?

Мнениеот Балкански Орел » 11 мар 2014 20:31

Повечето от зрителите не ходят на мачове от "А" група и нямат любими отбори, казват че са фенове на някой, но не са ходили на мач на този някой сигурно от последните му Евро-подвизи.А и са си прави, ако си фен на Славия или Локо СФ кво да ходиш да гледаш п*рно ?

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Истински запалянковци, или глорихънтъри?

Мнениеот CTAHKO » 11 мар 2014 20:35

Хората искат да гледат истински футбол, а не пародии :!: Примирете се 8-)
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Истински запалянковци, или глорихънтъри?

Мнениеот ЕМИЛ » 11 мар 2014 20:35

С изключение на ултрасите от Разград останалите отиват да гледат Валенсия .

Самият факт ,че не си пълнят малкия стадион в Разград и съответно не напълниха малкия сектор за гостуваща агитка в Ловеч е отговор на въпроса ти .
Последна промяна от ЕМИЛ на 11 мар 2014 20:37, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Истински запалянковци, или глорихънтъри?

Мнениеот tsonpen » 11 мар 2014 20:36

Не може да се съди някой, защото нещо харесвал или подкрепял. Това е личен избор на всеки. В четвъртък се пише част от футболната история на България. Някои ще отидат за да станат част от нея и няма да останат безмълвни на стадиона, защото са българи.
Аз ще заведа двама чужденци, родени и отрасли отвъд океана. Единият беше на мача с Лацио и беше крайно впечатлен. Каза, че в никакъв случай не иска да пропуска следващия мач. Вече е фен на Лудогорец.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Истински запалянковци, или глорихънтъри?

Мнениеот Балкански Орел » 11 мар 2014 20:37

CTAHKO написа:Хората искат да гледат истински футбол, а не пародии :!: Примирете се 8-)


Така е !

scot
Мнения: 348
Регистриран на: 07 мар 2014 14:57

Re: Истински запалянковци, или глорихънтъри?

Мнениеот scot » 11 мар 2014 20:39

Аз лично ще стискам палци пред телевизора за Лудогорец, но ми се струва супер смешно да се пишеш запалянко, а да ходиш на мач само когато има успехи, дори на отбор, който не подкрепяш по принцип. Глорихънтърите са същите като "великденските християни", които пълнят черквите само по Великден.


Смех!
Треее се ходи САМО ПРИ УСПЕХИ! Щот иначе не гуедаш ФУТБОЛ! Твоя отбор е излизнал на терена по-слаб от муха и освен да ти скъса нервите и да те направи мазохист - друго нема кво да се случи. А, пардон, мое да се сбиеш, да пофърляш седалки за разтуха и да запалиш некой пожар с бобмбички. Или па, да пребиеш некой до смърт! КАТ НЕМА ФУТБОЛ ИМА НАСИЛИЕ, ТРЕЕ ДА СТАВА ВЕСЕЛБА.
И ОЩЕ: кога огбора ти не играе и нема шефчета и пари, го наказваш най-ефикасно с отцъствието от стадиона. Ако може да намери коректив и да заиграе доообре - може. Ако не може: У ДОЛНАТА ГРУПА И КРАЙ.

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Истински запалянковци, или глорихънтъри?

Мнениеот Red Warrior » 11 мар 2014 20:40

Аз съм се примирил, но не мисля, че това са истински футболни запалянковци. Понеже слушам насам-натам, че това били истинските любители на футбола. :roll:
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

Потребителски аватар
Синьо сърце
Мнения: 6571
Регистриран на: 21 дек 2009 21:46
Контакти:

Re: Истински запалянковци, или глорихънтъри?

Мнениеот Синьо сърце » 11 мар 2014 20:43

Red Warrior написа:Аз съм се примирил, но не мисля, че това са истински футболни запалянковци. Понеже слушам насам-натам, че това били истинските любители на футбола. :roll:

Лошо няма, всеки е различен. Аз бях за Лацио, щото са ми любим клуб, Валенсия са ми безразлични и ще гледам мача с интерес. Желая успех на Лудогорец, но според мен ще отпаднат.
Няма попътен вятър за този, който не знае къде отива!
[rimg]http://www.bghelp.co.uk/bgembassy_header/flag.gif[/rimg] БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Истински запалянковци, или глорихънтъри?

Мнениеот CTAHKO » 11 мар 2014 20:44

Запалянковците са там, където има футбол 8-)Отборът играе добре, привлича привърженици. Не виждам нищо странно в това. Естествено, далеч съм от мисълта, че всички на стадиона са фенове на Лудогорец :)Просто на хората им се гледа качествен футбол, който е дефицит в България.
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта