Пирин Разлог предлага лиценза си на Пирин Блг?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
FC Pirin - Real
Мнения: 969
Регистриран на: 11 юли 2011 17:39
Местоположение: Благоевград
Контакти:

Пирин Разлог предлага лиценза си на Пирин Блг?

Мнениеот FC Pirin - Real » 04 яну 2014 12:55

Тръгнал е такъв слух в двата града , Разлог искали да прекратят участието си в Б група.
Аз лично съм против такова обединение.
Някои знае ли повече по въпроа , моля разни Санди-та , симитлишки професори и т.н. да прескачат темата.

Потребителски аватар
Santiago Munezz
Мнения: 7990
Регистриран на: 25 окт 2010 22:02
Контакти:

Re: Пирин Разлог предлага лиценза си на Пирин Блг?

Мнениеот Santiago Munezz » 04 яну 2014 13:01

Хохохохо пак ли мутации бе?Не ви ли стигнаха тези с Кресна,Симитли и Банско :mrgreen: :mrgreen:
[center][wrapimg=]http://media3.acmilan.com/uploads/dwh/multimedia/654-6.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcScaR27gCBKUGF931MqeFZLUIPsQ2DeXwEYHZQTrYrlfS4FIrTI6IXvl7ZGeQ[/wrapimg][/center]

urkoto
Мнения: 3894
Регистриран на: 25 апр 2010 11:54

Re: Пирин Разлог предлага лиценза си на Пирин Блг?

Мнениеот urkoto » 04 яну 2014 13:02

И ще дойдат утре пак тия макета и ще тръгнат да ми говорят за благоевградската школа, за великия отбор на Пирин и как другите били измислени отбори. Гнусни мутанти :evil:
Краен костовист за сведение на всички герберастки псета.

http://vbox7.com/play:9c1d258e8b - най-великия 3-секунден клип в историята на човечеството

Потребителски аватар
FC Pirin - Real
Мнения: 969
Регистриран на: 11 юли 2011 17:39
Местоположение: Благоевград
Контакти:

Re: Пирин Разлог предлага лиценза си на Пирин Блг?

Мнениеот FC Pirin - Real » 04 яну 2014 13:04

Santiago Munezz написа:Хохохохо пак ли мутации бе?Не ви ли стигнаха тези с Кресна,Симитли и Банско :mrgreen: :mrgreen:

Помак ! Разложани са поискали от нашето ръководство да им купим лиценза , а не ние на тях . Ти си гледай гоце делчевското недоразумение ;)

Потребителски аватар
FC Pirin - Real
Мнения: 969
Регистриран на: 11 юли 2011 17:39
Местоположение: Благоевград
Контакти:

Re: Пирин Разлог предлага лиценза си на Пирин Блг?

Мнениеот FC Pirin - Real » 04 яну 2014 13:06

urkoto написа:И ще дойдат утре пак тия макета и ще тръгнат да ми говорят за благоевградската школа, за великия отбор на Пирин и как другите били измислени отбори. Гнусни мутанти :evil:

потУРКОТО , от Разлог са решили,че не могат да издържат отбора в Б група и искат да изкарат някой лев , но няма да е от нас :) :lol:

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Пирин Разлог предлага лиценза си на Пирин Блг?

Мнениеот sandi74 » 04 яну 2014 13:21

За много години мутанти.Какво чакате,хвърляйте се като куче на кокал. :mrgreen: Голям смях ще сте за пореден път и забавата ще е повече от гарантирана.Ще бъдете както обикновенно най-бързо изпадащото отборче по селските дивизии.Там е мястото ви и си го знаете.Факт.Само Емил Наков-чудотвореца ще ви оправи. :lol:

haha
Мнения: 5002
Регистриран на: 07 дек 2009 22:24

Re: Пирин Разлог предлага лиценза си на Пирин Блг?

Мнениеот haha » 04 яну 2014 13:29

Бахти гнусните мутанти. Не могат на футболния терен и затова купуват лиценз след лиценз и правят обединение след обединение, за да се изкачват по групите. Смешен "клуб".
dunavfc написа:ББ е достатъчно богат за да си позволи да отпраши където си поиска,той обаче,не се е отказал и му се занимава с политика,защото му пука за народа.

Потребителски аватар
FC Pirin - Real
Мнения: 969
Регистриран на: 11 юли 2011 17:39
Местоположение: Благоевград
Контакти:

Re: Пирин Разлог предлага лиценза си на Пирин Блг?

Мнениеот FC Pirin - Real » 04 яну 2014 13:30

sandi74 написа:За много години мутанти.Какво чакате,хвърляйте се като куче на кокал. :mrgreen: Голям смях ще сте за пореден път и забавата ще е повече от гарантирана.Ще бъдете както обикновенно най-бързо изпадащото отборче по селските дивизии.Там е мястото ви и си го знаете.Факт.Само Емил Наков-чудотвореца ще ви оправи. :lol:

Сандрааа :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
counterstrike
Мнения: 310
Регистриран на: 18 дек 2011 17:51
Местоположение: Под Мадарския конник
Контакти:

Re: Пирин Разлог предлага лиценза си на Пирин Блг?

Мнениеот counterstrike » 04 яну 2014 13:31

А, всъщност има ли някакво значение!?! Вашият клуб отдавна не е ПИРИН! ПИРИН го търси по черно-белите снимки от времето на соца. Днес вашият клуб не съществува, той както и моят отбор, отдавна спря да съществува. Има някакви модерни формирования, юридически лица, които исторически нямат нищо общо с ИСТИНСКИТЕ, СТАРИТЕ отбори.

Така, че...какво ти пука?
Всички пътища водят в Рим. Само един път води в Рая: Пътят на СВОБОДАТА!
Гео Милев, 1 май 1924 година, списание "Пламък".

Потребителски аватар
Виктор 1914
Мнения: 284
Регистриран на: 09 яну 2013 10:39
Контакти:

Re: Пирин Разлог предлага лиценза си на Пирин Блг?

Мнениеот Виктор 1914 » 04 яну 2014 13:34

Аз съм твърдо против обединенията, купуване/продаване на лицензи. За разлика от отборчета като Светкавица Търговище, Любимец, Видима Раковски, Пирин Гоце Делчев и отбори от този калибъ, които играха в последно време в А група и бяха боксови круши - Пирин Благоевград има място в А група!

Който, каквото иска да ми говори!
[rimg]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/292522_10200395667711842_1360105554_n.jpg[/rimg]


Върни се в “Пирин”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта