Държанието на агитката на Берое

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
М. Стоилов
Мнения: 192
Регистриран на: 13 юли 2013 14:13

Държанието на агитката на Берое

Мнениеот М. Стоилов » 23 сеп 2013 18:05

Беройци разбирам мене да ме псувате, но защо цял мач пяхте обидни квалификации и то навръх празника: Е...хме Ботев, К.р за Ботев и още много. Направо съм отвратен. В цялата ми треньорска кариера не съм бил свидетел на по-гнусна постъпка!


Потребителски аватар
shotgun blues
Мнения: 13524
Регистриран на: 14 фев 2011 21:01
Контакти:

Re: Държанието на агитката на Берое

Мнениеот shotgun blues » 23 сеп 2013 18:14

Не съм гледал мача,но ако са скандирали това на празника,не им прави чест!
Мъри прав си !
[wrapimg=choose left or right to float]http://prikachi.com/images/169/6607169H.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
fena
Мнения: 1180
Регистриран на: 04 яну 2010 16:58
Контакти:

Re: Държанието на агитката на Берое

Мнениеот fena » 23 сеп 2013 18:16

Добре де Мъри, а защо като беше треньор на Левски не се оплакваше когато фенове на сегашния ти отбор скандираха същото за Апостола?
Изображение
[offtopic]ЛОКО ПЛОВДИВ Е ЕДИН!!![/offtopic]

Потребителски аватар
Logical person
Мнения: 3103
Регистриран на: 12 юли 2013 23:20
Контакти:

Re: Държанието на агитката на Берое

Мнениеот Logical person » 23 сеп 2013 18:16

Гнусна е самата идея, частни спортни дружества да носят имена на национални герой. Не се сещам за цивилизована страна в която това да го има. В повечето държава има много строги закони при оскверняване на национални герой и символи.

Какво излиза, че ако си кръстя отбора , да речем "Спортист", спокойно могат да ми викат к*р за Спортист. Но ако съм хитрец и си го кръстя Левски, Ботев или Вазов, веднага получавам имунитет срещу обиди. Голяма кретения е това.

Потребителски аватар
the_blue_fan
Мнения: 934
Регистриран на: 11 юли 2011 10:09
Контакти:

Re: Държанието на агитката на Берое

Мнениеот the_blue_fan » 23 сеп 2013 18:20

М. Стоилов написа:Беройци разбирам мене да ме псувате, но защо цял мач пяхте обидни квалификации и то навръх празника: Е...хме Ботев, К.р за Ботев и още много. Направо съм отвратен. В цялата ми треньорска кариера не съм бил свидетел на по-гнусна постъпка!

:lol: :lol: :lol:
ЛЕВСКИ СОФИЯ


Потребителски аватар
kokic1986
Мнения: 3591
Регистриран на: 11 дек 2009 16:22
Местоположение: София/Смолян
Контакти:

Re: Държанието на агитката на Берое

Мнениеот kokic1986 » 23 сеп 2013 18:24

Logical person написа:Гнусна е самата идея, частни спортни дружества да носят имена на национални герой. Не се сещам за цивилизована страна в която това да го има. В повечето държава има много строги закони при оскверняване на национални герой и символи.

Какво излиза, че ако си кръстя отбора , да речем "Спортист", спокойно могат да ми викат к*р за Спортист. Но ако съм хитрец и си го кръстя Левски, Ботев или Вазов, веднага получавам имунитет срещу обиди. Голяма кретения е това.

Не! Когато са основавали тези отбори са избирали кое име ще носи гордост и какви добродетели ще защитава клуба , а не кое име ще бъде по-малко псувано ;)

Потребителски аватар
Logical person
Мнения: 3103
Регистриран на: 12 юли 2013 23:20
Контакти:

Re: Държанието на агитката на Берое

Мнениеот Logical person » 23 сеп 2013 18:27

kokic1986 написа:
Logical person написа:Гнусна е самата идея, частни спортни дружества да носят имена на национални герой. Не се сещам за цивилизована страна в която това да го има. В повечето държава има много строги закони при оскверняване на национални герой и символи.

Какво излиза, че ако си кръстя отбора , да речем "Спортист", спокойно могат да ми викат к*р за Спортист. Но ако съм хитрец и си го кръстя Левски, Ботев или Вазов, веднага получавам имунитет срещу обиди. Голяма кретения е това.

Не! Когато са основавали тези отбори са избирали кое име ще носи гордост и какви добродетели ще защитава клуба , а не кое име ще бъде по-малко псувано ;)

По тази логика, утре може 20 етнически турци от Кърджали да си регистрират клуб по мазна борба и да си го кръстят "Левски", как ще го приемеш ? И как ще ги спреш със законни средства ?

pomiqr3
Мнения: 15
Регистриран на: 23 сеп 2013 16:49

Re: Държанието на агитката на Берое

Мнениеот pomiqr3 » 23 сеп 2013 18:29

Тия са някакви пълни селяци. на всяко отсъждане на съдията против тях и почва едно ууууууу, мууууууу, освирквания.

Кога сините и канарчетата ще се светнат, че носят имена синоними на български личности.


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта