В очакване на новият треньор! Кой ли ще е?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
milen.hristov
Мнения: 9044
Регистриран на: 05 апр 2008 15:09
Контакти:

Анкета: Вашите варианти за треньор на Левски

Мнениеот milen.hristov » 12 юли 2013 16:16

„Едно е сигурно - Митов няма да е треньор на Левски. Проведох разговор с него, постигнахме единодушно решение. Трябва да търсим друго решение за отбора. Желая му успех, но Левски ще има нов треньор“, заяви Сираков.

"Аз идеи за нов треньор имам, но доколко ще се осъществят – ще видим. Утре на Аерогара София ще мога да ви кажа повече по този въпрос. Имаме вариант и за българин, и за чужденец.''


Потребителски аватар
milen.hristov
Мнения: 9044
Регистриран на: 05 апр 2008 15:09
Контакти:

Re: Вашите варианти за треньор на Левски

Мнениеот milen.hristov » 12 юли 2013 16:17

milen.hristov написа:„Едно е сигурно - Митов няма да е треньор на Левски. Проведох разговор с него, постигнахме единодушно решение. Трябва да търсим друго решение за отбора. Желая му успех, но Левски ще има нов треньор“, заяви Сираков.

"Аз идеи за нов треньор имам, но доколко ще се осъществят – ще видим. Утре на Аерогара София ще мога да ви кажа повече по този въпрос. Имаме вариант и за българин, и за чужденец.''

Анкетата ще я пусна като се посъберат мнения, и ще се съобразя с тях

Потребителски аватар
hellyeah
Мнения: 771
Регистриран на: 17 юни 2010 16:00
Skype: hellyeah
Контакти:

Re: Вашите варианти за треньор на Левски

Мнениеот hellyeah » 12 юли 2013 16:19

Петър Хубчев .
“Не купувам от Lafka”

Потребителски аватар
milen.hristov
Мнения: 9044
Регистриран на: 05 апр 2008 15:09
Контакти:

Re: Вашите варианти за треньор на Левски

Мнениеот milen.hristov » 12 юли 2013 16:20

bobmarli написа:Гочето.

Бившият треньор на "Левски" Георги Василев заяви пред БЛИЦ, че е наясно с проблеми на тима и би могъл да вдигне нивото. 66-годишният специалист има вече два периода начело на "сините" и е готов да застане на кормилото за трети път.

"Левски" загуби с 0:2 от Иртиш с Казахстан и отпадна още в първи кръг на Лига Европа без дори да отбележи гол. Очаква се в близките часове Николай Митов да бъде освободен, а няколко имена се спрягат за негови заместници. Едно от тях е на Георги Василев - Гочето.

"Наясно съм какво се случва в "Левски". В момента напрежението е огромно, няма как да бъде по друг начин. Ако някой ме покани, съм готов да поема отбора. Знам какво трябва да се промени в спортно технически план. Вече два пъти съм водил тима, познавам обстановката, мога да се справя. Аз съм човек, който се е доказал и имам самочувствие. Ако нямаш увереност, няма как да си треньор на "Левски", а мен не ме страх. Никой обаче не ме е търсил. Нито съм разговарял с някого в "Левски", нито някой ми е звънял. Ако го направят, съм готов", заяви Василев пред БЛИЦ.

"Не искам да коментирам Николай Митов, нито самата игра на тима. Не е колегиално от моя страна да го правя, не е и уместно. Митов го помня от времето, когато играеше под мое ръководство. Получи контузия и го продадохме на Спартак (Варна). От тогава не знам какво става с него. Напоследък пак се появи в медийното пространство. Първо помощник, сега и треньор", допълни Гочето.

"С Наско Сираков последно се видяхме преди няколко месеца. Бяхме заедно в едно телевизионно предаване. От тогава не сме се чували и виждали"", завърши опитният специалист, който има 2 титли и една купа като наставник на "сините".

milka
Мнения: 1070
Регистриран на: 18 сеп 2010 11:30

Re: Вашите варианти за треньор на Левски

Мнениеот milka » 12 юли 2013 16:21

Илиян Илиев ?

Оп той вече беше там и го провалихте и него .
Херо , Хубчев ?

Едва ли знаят какво ги чака и едва ли ще си зареждат хубавите работи във Бургас и Стара Загора .

Така ,че ..... Топчо :lol:

Потребителски аватар
hellyeah
Мнения: 771
Регистриран на: 17 юни 2010 16:00
Skype: hellyeah
Контакти:

Re: Вашите варианти за треньор на Левски

Мнениеот hellyeah » 12 юли 2013 16:22

Гочето изповядва футбол отпреди 20 години , Гочето и Люпко са смешни кандидатури ,сигурно искат да се пенсионират в клуба .
“Не купувам от Lafka”

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Вашите варианти за треньор на Левски

Мнениеот CTAHKO » 12 юли 2013 16:22

hellyeah написа:Петър Хубчев .

+1 :!:
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34878
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Вашите варианти за треньор на Левски

Мнениеот MuFc1878 » 12 юли 2013 16:23

hellyeah написа:Петър Хубчев .

-1 :!:
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Мистри
Мнения: 3620
Регистриран на: 19 май 2012 16:48

Re: Вашите варианти за треньор на Левски

Мнениеот Мистри » 12 юли 2013 16:23

Хубчев
Изображение


Изображение


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта