Всичко за протестите срещу Орешарски и властта. АНКЕТА

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Ще се включите ли в протестите?

Да
198
56%
Не
153
44%
 
Общо гласове: 351

Потребителски аватар
milen.hristov
Мнения: 9044
Регистриран на: 05 апр 2008 15:09
Контакти:

Всичко за протестите срещу Орешарски и властта. АНКЕТА

Мнениеот milen.hristov » 02 юни 2013 11:14

Национален протест на недоволни от новото правителство се организира от потребители на социалните мрежи днес. Във фейсбук до момента са обявени демонстрации в 5 града - София, Пловдив, Варна, Бургас и Сливен.

В социалната мрежа има две събития по темата - „Национален протест срещу безобразията в България" и „Оставка на кабинета „Орешарски", които са подкрепени от хиляди потребители.

Протестите се организират само няколко дни, след като кабинетът беше избран от 42-рото Народно събрание.

Протестът в София е обявен за 12.00 ч. пред Парламента. По-рано - в 10 часа, РЗС и НФСБ организираха свои протести. Настояванията са за касиране на избора на депутати от ДПС, избрани в София чрез фалшификация в Турция.

choko77
Мнения: 573
Регистриран на: 03 окт 2009 12:43
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: Протести против правителството на Орешарски

Мнениеот choko77 » 02 юни 2013 11:22

Още не е почнало да работа вие ще протестирате?Тоя Бойко ви е промил мозъците!

Потребителски аватар
tarikat
Мнения: 1895
Регистриран на: 13 ное 2009 08:34
Местоположение: Дойчланд-Мойчланд
Контакти:

Re: Протести против правителството на Орешарски

Мнениеот tarikat » 02 юни 2013 11:23

Прост народ!

urkoto
Мнения: 3894
Регистриран на: 25 апр 2010 11:54

Re: Протести против правителството на Орешарски

Мнениеот urkoto » 02 юни 2013 11:34

Аз съм склонен да се даде шанс на комунетата, бих казал последен шанс в жалката им и изпълнена с терор срещу собствения си народ история, но от друга страна съм и твърдо ЗА да им се дава газ на червените кхмери от народа. Просто защото тия комунета имат неприятния навик да се самозабравят в безобразията си, досущ като простата селска мутра Боце Рапоне. Така че аз лично хем подкрепям протеста, хем им давам 100 дни толеранс. В смисъл такъв че сега няма да изляза ама за 100 дни ако не видя ясни и категорични стъпки в правилната посока и аз ще скачам по площадите
Краен костовист за сведение на всички герберастки псета.

http://vbox7.com/play:9c1d258e8b - най-великия 3-секунден клип в историята на човечеството

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Протести против правителството на Орешарски

Мнениеот k_oleto » 02 юни 2013 11:38

и аз за сега не смятам да протестирам, но съм категорично против да ме управляват турци и бесепари

runnersa
Мнения: 5955
Регистриран на: 09 мар 2009 21:12
Skype: martinrealm
Контакти:

Re: Протести против правителството на Орешарски

Мнениеот runnersa » 02 юни 2013 11:41

И кво Бойко от какво ни избави - от мизерията? От мутризацията и подслушването? От Турците? А Братко?
ЛИДЕРЪТ НА ПАРТИЯТА НА КАСИМ ДАЛ В ПРЕГРЪДКА С ЕРДОГАН. ОБЕЩАВАТ СМЯНА НА ЛИЧНИТЕ КАРТИ, НА КОИТО ДА БЪДАТ ПОСОЧЕНИ – ВЕРОИЗПОВЕДАНИЕ И ЕТНИЧЕСКА ПРИНАДЛЕЖНОСТ
Публикувано на 29.04.2013 / 16:38 ч. от afera
Корман Исмаилов, който е официален лидер на партията на Касим Дал, се рекламира с предизборни листовки, на които е прегърнат с турския премиер Ердоган. Както е известно Ердоган се скъса да хвали Бойко Борисов и Цветан Цветанов, да се целува с тях и да осъществява шумно пиарно прокламирани от ГЕРБ срещи. Легенди се носят в Турция и за едно от екстрените посещения на Борисов при Ердоган, при което разговорът се е въртял около … няколко бензиностанции.

С предизборната фукня на човека на Касим Дал – Корман Исмаилов с Ердоган като „екстри” вървяли и обещания пред избирателите, че след изборите личните карти и паспорти щели да бъдат сменени и в тях щяло до пише „етническа принадлежност” и „вероизповедание”.

Както вече анализира и информира АФЕРА след атентата срещу Доган, турските служби и интереси у нас са със зловещ подтекст. Самият Доган в доклада си пред конференцията на ДПС в прав текст обвини Борисов, че си играе с огъня и че не е чел история за да знае как очевидно се превърща в предател на българските национални интереси, заигравайки се с турските нечисти схеми.

Обществена тайна е, че е партийния проект на Касим Дал е патерица на ГЕРБ.

Afera.bg
http://www.focus-news.net/?id=n1779488

onceMORT
Мнения: 939
Регистриран на: 04 апр 2008 19:21
Контакти:

Re: Протести против правителството на Орешарски

Мнениеот onceMORT » 02 юни 2013 11:41

tarikat написа:Прост народ!

Защото имат мнение, което се различава от твоето?
shotgun blues написа:То беше ясно ,че ГЕРБ ще спечели......аз за тва и не гласувах ,вместо да си изкарам един страхотен спортен ден с Формула,мачове,финала на Тренто,финал Евролига,ще се занимавам с тези,все тая

"Човешки" материал!?

Потребителски аватар
tarikat
Мнения: 1895
Регистриран на: 13 ное 2009 08:34
Местоположение: Дойчланд-Мойчланд
Контакти:

Re: Протести против правителството на Орешарски

Мнениеот tarikat » 02 юни 2013 11:49

onceMORT написа:
tarikat написа:Прост народ!

Защото имат мнение, което се различава от твоето?

Защото тези протести са признак на инфантилност, неулегналост, комплексарщина! Извинявайте ама за какво ще протестираме сега?! Правителство имаме от няколко дена, какво искате да видите за това време? Тези били турци, другите комунисти... бла, бла, бла - едно и също всеки ден! По-голямо зло от ГЕРБ за България няма, всяка партия, разграничаваща се от нея, направо си е истинско цвете! Единствените компетентни хора в НС са от БСП + няколко от ДПС. Другите могат да получат общо название "Гошо", ако ме разбирате... държавата на гошовците и калинките сме ние!
Последна промяна от tarikat на 02 юни 2013 11:51, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Протести против правителството на Орешарски

Мнениеот doktora25 » 02 юни 2013 11:50

Оставете хората да работят! :evil: Към момента те нямат алтернатива! След управлението на мутренското правителство от българофоби най-малкото, което заслужават е 100 дни толеранс.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

brossy
Мнения: 1136
Регистриран на: 11 фев 2009 19:22
Контакти:

Re: Протести против правителството на Орешарски

Мнениеот brossy » 02 юни 2013 11:58

doktora25 написа:Оставете хората да работят! :evil: Към момента те нямат алтернатива! След управлението на мутренското правителство от българофоби най-малкото, което заслужават е 100 дни толеранс.

Каква алтернатива са бе! Все комунистите са ни алтернатива.... до кога. Докато Комунистите са във власта,тая държва няма да тръгне да се оправя.Вие явно сте с доста къса памет.Никой ли не усеща какво става в момента,че Октопода се е развихрил с пълна сила.А.П. в момента диктува всичко и прокуратурата и ДАНС само и само да съсипе ГЕРБ.Я сега ми кажете как живеехте преди 4 години?


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта