Анкета: Доволни ли сте от управлението на ГЕРБ?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Анкета: Доволни ли сте от управлението на ГЕРБ?

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17589
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Всичко за управлението на ГЕРБ

Мнениеот pomiqrat » 06 юли 2010 16:16

Бойко Борисов - 4. Има желание, но постоянно си сменя позицията. Вдига-сваля оставя на също ниво ДДС, одържавява-неодържавява и той не знае какво прави. Все някой му виновен друг и тотална липса на координация между него и министрите му.

Цветам Цветанов - за старанието му 5, но за да ловиш престъпници трябва да имаш доказателства за съда, а не само медийни арести.

Симеон Дянков - 2. Ужасно дразнеш и некомпетентен. Помните ли като каза, че България ще излезе напълно от кризата през май месец и дори си позвол;и да каже ден и, час и минута, а какво стана? Бюджета нямало да се нуждае от актуализация и вдигането на акцизите на цигарите ще доведе до по-големи приходи. Дрънки базънки

Николай Младенов министър на външните работи - 3. От медийните му изяви си личи, че интелегентен, но любовта му към Израел е дразнеща, а и не с есещам да е направил нещо значимо.

Сергей Игнатов - министър на образованието, младежта и културата - 2. Интерисчия и ужасен лобист на частното образование. Все пак, който иска да ходи в частно училище, университет и детска градина и респективно родителите му да го пращат там да си плаща, а не държавата да спонсорира частното образование, а законопроекта му, с който иска да унищожи държавните университети е смешен и жалък

Маргарита Попова - министър на правосъдието - 3. Да Сте чули за някакво успешно правосъдие. Осъдиха източващия еврофондове.

Аню Ангелов - министър на отбраната - 4. Как пък успява да се намъкне във всяко правителство? Някакво развитие да има по скандала за скрабта и българските оръжия? Опитва се да м одернизира армията и поне заслужава 4

Трайчо Трайков - енергхетика - 2. Един голям хикс, игрек и икратко. Поне да излезе и да каже, че обича всички енергийни частни дружества и е готов да умре за тях.

Тотю Младенов - социалния министър - 2. Човек без мнение и възгледи. единственото, което говореше в първите месеци на управлението си, беше, че ще трябва да се увеличи пенсионната възраст, което действие той явно беше припознал като първа и последна стъпка към реформирането на системата и голямата му глупост, че пенсиите на работещите пенсионери трябва да бъде обложено с данъци

Мирослав Найденов - министър на земеделието и храните - 5. Не е 6 само заради липсващата стратегия за спасяване на земеделието в страната, но въвеждането на отдавна чакащото стандартизиране на храните ми го издигна в очите

Росен Плевненлиев министър на регионалното развитие и благоустройство - 2. Кога най-накрая ще се направи нещо с въпроса с наводненията и почистването на реките и изграждане на подпорни стени. Пътищата ни са супер Ако е истина и връзката му с Масларова супер греда за Бойко

Александър Цветков министъра на транспорта, информацията и съобщенията - 2. Ако не ви е известно той е от хората, които страшно много искат интернет да бъде следен.

Нона Караджова - министъра на околната среда и водите. Не я знам дори как изглежда :lol:. Може и да е за добро - 4. Само не мога д аразбера защо има рзлични контейнери за отпадъци след като като дойде камиона ги сипва на едно място.

Анна-Мария Борисова - министър на здравеоопазването. Тъй като няма по ниска оценка от 2 заслужено получава 2. Царят слънце и темерут, а за да работиш в сфера която има нужда от обновяване с еизискват комукативни умения.

Свилен Нейков спортния министър - 2. Нещо да сте го чули да върши. Какво стана със спортната зала в София, а със стадионите и възнагражденията на боксьорите, а какво прави с проблема с щангите и базите.

Божидар Димитров министъра без портфейл - 6. Много ме дразни колко много знае :lol: . Най-накрая някоя министър какъвто и да е бил той се усмели гласно да каже, че Турция трябва най-накрая да ни върне дължимото. Тихата дипломация не е успяла да ни върне 10 милиарда и ме кефи колко пренебрежително и с чувство за хумор говори за Македония, з акоето незнайно защо платената журналистика закупена от ДПС скочи срщу него.

Томислав Дончев - министър на уоправление на средствата от ЕС - 4. Щото е от скоро.

Средната оценка ми излиза 3.
Последна промяна от pomiqrat на 06 юли 2010 16:31, променено общо 2 пъти.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
jivkovisz
Мнения: 161
Регистриран на: 23 сеп 2008 16:26
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Оценка за министрите на ГЕРБ и Бойко Борисов

Мнениеот jivkovisz » 06 юли 2010 16:25

абсолютно на всички двойка само на цветан четворка, за мен тези са най големи смешници от всички които са ни управлявали а за бойко може и 0.

Потребителски аватар
ЦСКА-83
Мнения: 576
Регистриран на: 03 дек 2009 10:09
Skype: bosss
Контакти:

Re: Оценка за министрите на ГЕРБ и Бойко Борисов

Мнениеот ЦСКА-83 » 06 юли 2010 16:29

Оценката ми е за всички-(3=).Бойчо и да се старае,не му се получава.Просто всичко мисля че е оставено на произвола на съдбата,поради липса на мислещи.Не става само с" бивши" ченгета,трябва и акъл.
Дано всичко се нареди и да дойде малко светлинка и над нашата България!

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Оценка за министрите на ГЕРБ и Бойко Борисов

Мнениеот W84me » 06 юли 2010 16:35

На цялото правителство,около -2.5...
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
kokic1986
Мнения: 3591
Регистриран на: 11 дек 2009 16:22
Местоположение: София/Смолян
Контакти:

Re: Оценка за министрите на ГЕРБ и Бойко Борисов

Мнениеот kokic1986 » 06 юли 2010 16:39

Добре , че бяха Станишев , Доган и царя да оглозгат държавата и да я оставят с бюджетен дефицит и неизгодни договори ощетяващи страната с милиарди евро ! Според мен правителството се спаравя до момента - очаквах да е доста по-зле положението . Сега остана да бутнем и първанката и нещата ще започнат да се нареждат .
Ако на това правителство му пишете двойка - на предишното тогава трябва да се пише -20 :x

Потребителски аватар
Гуу
Мнения: 1624
Регистриран на: 11 дек 2009 21:43
Контакти:

Re: Оценка за министрите на ГЕРБ и Бойко Борисов

Мнениеот Гуу » 06 юли 2010 16:42

Аз съм сравнително доволен от управлението на ГЕРБ, определено има воля за промяна. Ще е необходимо време за да се видят резултатите от работата им. С изключение на Свилен Нейков и Маргарита Попова, другите се справят добре.

Потребителски аватар
baltimore
Мнения: 1933
Регистриран на: 29 юли 2009 16:40

Re: Оценка за министрите на ГЕРБ и Бойко Борисов

Мнениеот baltimore » 06 юли 2010 16:43

kokic1986 написа:Добре , че бяха Станишев , Доган и царя да оглозгат държавата и да я оставят с бюджетен дефицит и неизгодни договори ощетяващи страната с милиарди евро ! Според мен правителството се спаравя до момента - очаквах да е доста по-зле положението . Сега остана да бутнем и първанката и нещата ще започнат да се нареждат .
Ако на това правителство му пишете двойка - на предишното тогава трябва да се пише -20 :x


+1 И аз това исках да напиша ама щяха да ми скочат форумните капацитети.

Потребителски аватар
shumnaliq
Мнения: 1869
Регистриран на: 29 юни 2009 17:43
Контакти:

Re: Оценка за министрите на ГЕРБ и Бойко Борисов

Мнениеот shumnaliq » 06 юли 2010 16:44

Рялно погледнато те дойдоха като 1 вид " спасители ". С големи обещания. Вече се минаха 10 месеца и нищо не са направили. Но данеби Станишев за 4 години да беше направил нещо ?А Царя ? Оставете ги хората имат още 3 . Пък може и да направят нещо. Наскоро четах как от 89 на сам толкова "злини" са направени , че трябва ще им трябват ( на бойковия кабинет ) само 20 години да вкара в ред нещата
Re: "българин" "журналист" от 7дниСПОРТ плюе по ЦСКА в Румъния!!

Хан Крум написа:Хомо Гереникус ... 8-)

Потребителски аватар
kroyf
Мнения: 22
Регистриран на: 05 юли 2010 18:30
Контакти:

Re: Оценка за министрите на ГЕРБ и Бойко Борисов

Мнениеот kroyf » 06 юли 2010 16:45

6 на всички.поне разровиха лаината на всички преди тях.а всички Вие които само критикувате и се яжяжате специалисти по всичко,не знам колко години сте,но явно не си спомняте за 1997г.И по добре в ръцете на сътбата от колкото в ръцете на алчни и нагли крадливи копелета!

Потребителски аватар
amoros
Мнения: 1704
Регистриран на: 15 мар 2010 14:03
Контакти:

Re: Оценка за министрите на ГЕРБ и Бойко Борисов

Мнениеот amoros » 06 юли 2010 16:48

Хубавото при Дянков е че ограничи разходите на всички държавни учреждения.Но толкова нищо друго.Или положението е много зле или той не знае какво да прави.Истината винаги е някъде по средата.Предлагам на шоумена Каролев да му се преложи шоу предаване по телевизията ,по добър е от повечето професионални комици.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: goshev и 37 госта