Ботев-Левски или Ботев-Локо

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
костенурк
Мнения: 2597
Регистриран на: 14 юли 2011 11:26
Контакти:

Ботев-Левски или Ботев-Локо

Мнениеот костенурк » 07 юни 2012 17:55

След класирането за А група се завръщат мачовете срещу старите дразнители за нас феновете на Ботев.По възрастните си спомнят поредните победи над Левски.Тва беше най-чакания мач в Пловдив за годината.Атмосферата на Голямата Къща на този мач не може да се сравни с никой друг мач.След като отбора попадна в ръцете на селския и нямаше как да се сравняваме вече с Левски започнаха големите загуби от тях и тва дерби загуби блясъка и интригата си.В дерби за нас се превърна мача с Локо,не че преди тва не беше.За по малките фенове тоя мач е дербито щото не са виждали играта на големия Ботев и как мачкаше всичко в Пловдив ;) И така след дълга пауза големи мачове се завръщат,кой мач очаквате повече?Тва е и един вид тест за възраста на феновете на Ботев в гонг.бг Темата е само за феновете на Ботев,надявам се на интересна дискусия.Ще помоля другите фенове да не пишат и да не я развалят.А ако има такива опити модераторите да се намесят.И така Ботев-Левски или Ботев-Локо 8-)
Феновете на Локо (Пд) и кандидатът за собственик Левент Назифоглу тайно се срещнаха вчера сутринта в пловдивския хотел "Кендрос".От фенклуба заявиха, че е тяхна инициативата за визитата под тепетата на турския бизнесмен.

Потребителски аватар
rump_shaker
Мнения: 2120
Регистриран на: 14 окт 2008 16:03
Контакти:

Re: Ботев-Левски или Ботев-Локо

Мнениеот rump_shaker » 07 юни 2012 18:05

Според мен истината е че колкото Левски, толкова и Локомотив толкова и ЦСКА са ни дразнители. Просто на времето имаше няколко периода в които градските ни бяха в Б група и тогава наиситна най-голямото дерби беше срещу Левски. Но Локомотив никога не ние отстъпвал в тези дербита, дори резултата е в тяхна полза и затова този мач също е голямо дерби за нас. Нека си признаем, че властта за Пловдив е достатъчен стимул. В крайна сметка точно срещу Локото си правим най-мощните хореографии и прочие. И това е така, поради факта който колегата по-горе изказа. Просто Ботев последните 14 години отстъпва сериозно на Левски и не ни остана нищо друго освен да мерим пишки с Локото.

За мен лично има 3 отбора които ги чувствам като най-големите ни съперници. Това са Левски, Локомотив и ЦСКА. Дори Берое не мога да ги приема въпреки че с тях играем в "Дербито на Тракия"
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Giallorossi
Мнения: 44
Регистриран на: 05 апр 2012 18:43
Skype: NE
Контакти:

Re: Ботев-Левски или Ботев-Локо

Мнениеот Giallorossi » 07 юни 2012 18:14

Ботев-Левски беше големия мач преди селския да разсипе отбора !Ботев-Локомотив преди сельо не беше интрига защото канарите ги мачкаха !Ботев-ЦСКА също беше с голям заряд!

Потребителски аватар
green&white
Мнения: 84
Регистриран на: 24 май 2012 01:54
Контакти:

Re: Ботев-Левски или Ботев-Локо

Мнениеот green&white » 07 юни 2012 18:15

Ботев - Локо е най големия мач в БГ :!:
Любовта на хората прави един отбор голям !

Потребителски аватар
rstein
Мнения: 256
Регистриран на: 05 мар 2010 20:21

Re: Ботев-Левски или Ботев-Локо

Мнениеот rstein » 07 юни 2012 18:18

Пожелавам на ботевистите през новото първенство две победи над левскарите, както направи Локо! А в градското дерби да победи по-добрият, важна е атмосферата по трибуните!

Потребителски аватар
костенурк
Мнения: 2597
Регистриран на: 14 юли 2011 11:26
Контакти:

Re: Ботев-Левски или Ботев-Локо

Мнениеот костенурк » 07 юни 2012 18:20

green&white написа:Ботев - Локо е най големия мач в БГ :!:

Не мисля че е по голям мач от Левски-Цска.И тва стана така след като селския пое отбора.Преди тва за ботевистите мача на сезона беше срещу Левски ;)
Феновете на Локо (Пд) и кандидатът за собственик Левент Назифоглу тайно се срещнаха вчера сутринта в пловдивския хотел "Кендрос".От фенклуба заявиха, че е тяхна инициативата за визитата под тепетата на турския бизнесмен.

Потребителски аватар
baigeorgi
Мнения: 189
Регистриран на: 13 яну 2009 17:13
Контакти:

Re: Ботев-Левски или Ботев-Локо

Мнениеот baigeorgi » 07 юни 2012 18:25

Определено Ботев-Левски,за мен този мач е над всички други,емоцията,тръпката преди и след мача не може да се опише.За това се радвам,че отново ще играем с тях и отново ще изпитам тази тръпка.

Потребителски аватар
turbogena
Мнения: 13431
Регистриран на: 18 яну 2009 16:52
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ботев-Левски или Ботев-Локо

Мнениеот turbogena » 07 юни 2012 18:26

Ботев - Левски е исторически най-голямото дерби! ;)
[center]"Левски" София - една вековна, истинска, неподражаема и неповторима емоция.[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/AB/67/7390d557afe6ab67.png[/wrapimg][/center]
http://www.youtube.com/watch?v=N4MXFWcW7cE#at=64

Потребителски аватар
bixxol
Мнения: 455
Регистриран на: 16 юни 2009 17:50
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Ботев-Левски или Ботев-Локо

Мнениеот bixxol » 07 юни 2012 18:28

За мен най - силните емоции до днес съм изпитвал на мачове с/у Левски . От тук на татък ще видим !
Кой Български отбор,е победил сам себе си... в официален футболен двубой?

група съветски учени
Мнения: 331
Регистриран на: 27 окт 2010 17:07

Re: Ботев-Левски или Ботев-Локо

Мнениеот група съветски учени » 07 юни 2012 18:34

Темата е абсолютно безмислена към момента. Щото рибата в морето ние тиганЯ вече сложихме.
Ами в момента нямаме един читав играч, имахме един и той стана директор. Нека първо направим добра селекция(в което съм умерен писимист съдейки от предните две селекции) нека обиграем отбора и тогава да говорим за дербита, щото в момента и Монтана да ни хване ще ни отупа.

Но така и така е пусната темата ще си кажа мнението.
От както се помня до преди 15 години дербито на сезона за Ботев беше срещу Левски и ЦСКА.
Даже помня една година, беше средата на 80-те. След мач на Ботев на нашия стадион, цялата агитка се изнесохме на 9-ти септември, там играеха Левски и Локото и всички отидохме да подкрепяме жепейците, лично аз съм скандирал локо-локо, както и другите разбира се. Така че смятайте колко сме ги брояли за дразнители жепейците, за нас дразнителя си беше Левски. Те локото тогава нито публика имаха нито отбор.
За съжаление нещата за нас тръгнаха надолу през последните 15-17 години, първо брокерите, после Васко Нинов и накрая селския ни съсипаха. Години ще минат преди да върнем публиката, красивия стил на игра и отново всички да треперят от нас.


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта