Лятна селекция и подготовка /2012/ - "Лудогорец"

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
D.Georgiev
Мнения: 2025
Регистриран на: 05 авг 2011 17:20
Контакти:

Лятна селекция и подготовка /2012/ - "Лудогорец"

Мнениеот D.Georgiev » 24 май 2012 20:00

В повечето форуми подобни теми отдавна има, но при нас имаше по-належащи събития и затова тази я пускам чак сега. Нека тук да се обсъжда лятната подготовка на отбора, както трансферите и слуховете свързани с него.

Мичел Бургзорг
Изображение
24 годишният Мичел Бургзорг стана първото ново попълнение в състава на „Лудогорец“.
Той идва от тима на „Алмере Сити“, който заърши на 13-то място във втора холандска дивизия. Там играе през последните два сезона и записва 37 мача и 7 отбелязани гола.
Преди това носи фланелката на първодивизионния „НЕК“ Наймеген където е е изиграл 23 мача.
Професионалната му кариера започва в отбора на „Хаарлем“ през 2006 година. Митчел Бургзорг е роден на 25 юли 1987 година в холандския град Заандам и е юноша на Аякс.


Иван Чворович
Изображение
Чворович бе второто ново попълнение на „Лудогорец“. Той вече е национал на България, а дебютът му беше при победата с 2:1 над Холандия в края на миналия месец. Отличните му игри през пролетния дял от шампионата направиха впечатление на Любо Пенев и той го взе в състава на “трикольорите”.
Роденият на 21 септември 1985 г в Белград футболист е на Партизан. В България е защитавал екипите на Нефтохимик, Черноморец и Миньор.


Жуниор Кайсара
Изображение
23-годишния бразилец Уилсон Де Соуза Паула Жуниор-Кайсара стана третото ново попълнение на „Лудогорец“.
Левият краен бранител идва с трансфер от "Санто Андре", но в последните четири години игра под наем в елитния португалски клуб "Жил Висенте".
Договорът на Кайсара е за три години.
Кайсара е продукт на школата на "Санто Андре", а през 2010 г. преминава под наем в "Жил Висенте". Той е бил един от основните играчи на португалския отбор, като записа 56 мача и 1 гол. Бранителят е висок 172 см и тежи 65 кг.


Франк Гела
Изображение
26-годишният Франк Манга Гуела, известен още с прякора си Диди, е висок 179 см и играе като ляво крило.
За последно е играл във Втора Бундеслига за отбора на Арминия. Пропуска целия изминал сезон 2011/12 поради контузия.
Юноша е на южноафриканския Мамелъди Съндаунс, след това е бил футболист на гръцките Анагениси, Верия и Керкира.
Връх на кариерата му е сезон 2007/08, когато печели дубъл в Хърватия с местния гранд Динамо (Загреб) и записва 24 мача с 2 гола.
През следващата кампания се връща в Гърция, където облича екипа на Лариса.
Има 3 мача и 1 гол за националния отбор на Кот д'Ивоар.


Козмин Моци
Изображение
27-годишният бранител подписа договор за 3 г. с шампионите на България.
Козмин Моци е сочен за един от най-добрите футболисти през последния сезон в румънското първенство. Освен, че е един от основните футболисти на Динамо - Букурещ , бранителят има и един сезон за италианския Сиена. Моци има мачове и за румънския национален отбор.
Привличането на Моци е част от стратегията на Ивайло Петев за успешно представяне в евротурнирите и предстоящия сезон в българското първенство.


Роман Безяк
Изображение
23-годишният Роман Безяк беше закупен от първодивизионния словенски клуб НК Целе /NK CM Celja/ и днес подписа договор с шампиона на България. Нападателят, който е и бивш младежки национал на родината си. През миналия сезона има изиграни 34 мача, в които е отбелязал 16 гола. През изиграните 6 мача през този сезон словенецът е отбелязал 4 попадения.
Футболистът е роден на 21.02.1989 г. Висок е 1.79 м. Отличава се с бързина и техника. В кариерата му има участие в националния отбор на Словения – U21 в мач срещу Англия.
Последна промяна от D.Georgiev на 23 авг 2012 10:11, променено общо 3 пъти.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Обичам Левски
Мнения: 2317
Регистриран на: 13 фев 2012 15:01
Контакти:

Re: Лятна селекция и подготовка /2012/ - Лудогорец

Мнениеот Обичам Левски » 24 май 2012 20:09

Откъде е информацията за Мболи,той напусна Цска,но не съм видял никаде подобна информация.

Потребителски аватар
D.Georgiev
Мнения: 2025
Регистриран на: 05 авг 2011 17:20
Контакти:

Re: Лятна селекция и подготовка /2012/ - Лудогорец

Мнениеот D.Georgiev » 24 май 2012 20:12

Обичам Левски написа:Откъде е информацията за Мболи,той напусна Цска,но не съм видял никаде подобна информация.


Някакви жълти сайтове, но в темата влизат и слуховете, затова го написах. За мен е някаква измислица, но все пак...
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
C'mon Chelsea
Мнения: 157
Регистриран на: 23 апр 2012 23:20
Контакти:

Re: Лятна селекция и подготовка /2012/ - Лудогорец

Мнениеот C'mon Chelsea » 24 май 2012 20:20

Нищо чудно М'Боли да отиде в Лудогорец, стабилен вратар е и може да помогне на отбора в ШЛ.
[wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/45/7C/001378937744457c.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Обичам Левски
Мнения: 2317
Регистриран на: 13 фев 2012 15:01
Контакти:

Re: Лятна селекция и подготовка /2012/ - Лудогорец

Мнениеот Обичам Левски » 24 май 2012 20:25

М'Боли е много добър вратар,на вас ви трябва,вратар,защитник,крило и нападател от сериозна класа,ако искате да влезете във ШЛ !

Потребителски аватар
D.Georgiev
Мнения: 2025
Регистриран на: 05 авг 2011 17:20
Контакти:

Re: Лятна селекция и подготовка /2012/ - Лудогорец

Мнениеот D.Georgiev » 24 май 2012 20:29

Обичам Левски написа:М'Боли е много добър вратар,на вас ви трябва,вратар,защитник,крило и нападател от сериозна класа,ако искате да влезете във ШЛ !


Съгласен съм, Данчо Минев направи много добри мачове, но си личи че към края на мачовете вече започва да се поизморява. Не знам само како ще решат да правят с централните защитници. На мен ми харесват много, но трябва още доста работа с тях. Ако сега сменят някой от тях ще имаме много проблеми. Лично аз се надявам Барт и Гулдан да останат :)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Обичам Левски
Мнения: 2317
Регистриран на: 13 фев 2012 15:01
Контакти:

Re: Лятна селекция и подготовка /2012/ - Лудогорец

Мнениеот Обичам Левски » 24 май 2012 20:36

D.Georgiev написа:
Обичам Левски написа:М'Боли е много добър вратар,на вас ви трябва,вратар,защитник,крило и нападател от сериозна класа,ако искате да влезете във ШЛ !


Съгласен съм, Данчо Минев направи много добри мачове, но си личи че към края на мачовете вече започва да се поизморява. Не знам само како ще решат да правят с централните защитници. На мен ми харесват много, но трябва още доста работа с тях. Ако сега сменят някой от тях ще имаме много проблеми. Лично аз се надявам Барт и Гулдан да останат :)



Барт и Гулдан са добри,обаче нямат качествена конкуренция,трябва ви някой нов.Имате си скаути,100 процента съм сигурен,че те знаят кои ще са новите.Някаде бях чел едно интервю на Домусчиев,където беше казал,че ще вземат 5-ма опитни състезатели.

Exclusive
Мнения: 681
Регистриран на: 19 авг 2010 21:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лятна селекция и подготовка /2012/ - Лудогорец

Мнениеот Exclusive » 24 май 2012 20:41

Обичам Левски написа:М'Боли е много добър вратар,на вас ви трябва,вратар,защитник,крило и нападател от сериозна класа,ако искате да влезете във ШЛ !

To, значи цял нов отбор им трябва? :roll:

Потребителски аватар
Обичам Левски
Мнения: 2317
Регистриран на: 13 фев 2012 15:01
Контакти:

Re: Лятна селекция и подготовка /2012/ - Лудогорец

Мнениеот Обичам Левски » 24 май 2012 20:42

Забравих да допълня,че без нападател тип Дембеле,трудно ще вкарвате голове във Европа !

CHE
Мнения: 1166
Регистриран на: 22 дек 2011 11:28
Контакти:

Re: Лятна селекция и подготовка /2012/ - Лудогорец

Мнениеот CHE » 24 май 2012 21:04

стига стези защитници футболът е игра на голове трябват нападатели


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта