Протест на феновете на ЦСКА в неделя

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
mironi88
Мнения: 1802
Регистриран на: 23 дек 2008 17:17
Местоположение: навсякъде с ЦСКА
Контакти:

Протест на феновете на ЦСКА в неделя

Мнениеот mironi88 » 07 мар 2012 22:32

Фракцията "Офанзива" обяви начина си на действие по време на неделния мач от А група между ЦСКА и Калиакра на стадион "Българска армия". Ето и официалния текст:

В неделя от 13.30ч. на "Армията" посрещаме Калиакра. "Офанзива" ще протестира срещу целия цирк в нашия клуб като 40 минути няма да се пее, скандира или пък отразява ситуацията на терена. След това ще изразим нашата позиция с няколко скандирания против случващото се и в 45-тата минута ще напуснем Сектор "Г".
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
mironi88
Мнения: 1802
Регистриран на: 23 дек 2008 17:17
Местоположение: навсякъде с ЦСКА
Контакти:

Re: Протест на феновете в неделя

Мнениеот mironi88 » 07 мар 2012 22:36

Връщаме се точно около година назад и виждаме повторение на цялата тази работа. Не знам за вас, но аз презирам "Титан" и съм съгласен да се протестира срещу тях до дупка. Но, както и миналата година се впуснах месеци наред в спор с cska_90 така и днес ще кажа, че протест според мен се прави на стадиона. Миналата есен всеки мач поркаха из градинките и в момента в който решиха да изнесат протеста НА СТАДИОНА на мача с Рапид сякаш най-много им се жегна на "боклуджиите" и уж се помъчиха да се поправят. Но и сега както само преди 14 месеца "Офанзива" изоставят отбора, което разбира си е техен избор.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
emarkon
Мнения: 2081
Регистриран на: 02 юни 2008 18:07
Skype: floyd_money_mayweather
Контакти:

Re: Протест на феновете в неделя

Мнениеот emarkon » 07 мар 2012 22:50

Ако изцяло се ометат и повече не стъпват на стадиона,най-добре ще направят!

Потребителски аватар
Червени_шампиони
Мнения: 4530
Регистриран на: 26 юни 2010 23:48
Местоположение: София
Контакти:

Re: Протест на феновете в неделя

Мнениеот Червени_шампиони » 07 мар 2012 22:51

Професоре, преди 14 месеца все още нямаше "Офанзива". ;) Иначе аз съм ЗА протеста...преди мача ще се събираме ли някъде?

ВЪН БОКЛУЦИТЕ!
СЕКТОР Г - ТОВА СИ ТИ!
[wrapimg=]http://i.imgur.com/O0kE0WP.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
mertezaker
Мнения: 1554
Регистриран на: 16 юли 2008 20:08
Контакти:

Re: Протест на феновете в неделя

Мнениеот mertezaker » 07 мар 2012 23:06

В неделя от 13.30ч. на "Армията" посрещаме Калиакра. "Офанзива" ще протестира срещу целия цирк в нашия клуб като 40 минути няма да се пее, скандира или пък отразява ситуацията на терена. След това ще изразим нашата позиция с няколко скандирания против случващото се и в 45-тата минута ще напуснем Сектор "Г".


Идеален протест да не се подкрепя отбора... нямам думи

peliforewer
Мнения: 9786
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Протест на феновете в неделя

Мнениеот peliforewer » 07 мар 2012 23:18

Момчета ,Вие по-големи цесекари ли сте от Стойчо Младенов и Димитър Пенев че да ги бойкотирате.Като изгоните титаните Вие ли ще давате пари за отбора.Каквито и глупости да правят Титан намират начини да оправят лицензи и да погасят натрупани задължения.Опомнете се и не се правете на велики,защото сте 800 фена и представлявате само себе си и наливате вода в мелницата на Батков.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

svobodni
Мнения: 622
Регистриран на: 26 сеп 2011 21:56
Контакти:

Re: Протест на феновете в неделя

Мнениеот svobodni » 07 мар 2012 23:28

Червени_шампиони написа:Лижете задниците на пернишките боклуци, то затова сме на това дередже, заради такива като вас, които са вечните оптимисти.

И какво ви е дереджето?На 3 точки сте от първите Лудогорец...игреате за Купата...и тази година бяхте в Лига Европа...
Ама нали вашата вярност е вашата чест :) :) :) :) :)

Потребителски аватар
baerba1995
Мнения: 487
Регистриран на: 16 окт 2010 00:17
Skype: man.und.forever
Контакти:

Re: Протест на феновете в неделя

Мнениеот baerba1995 » 07 мар 2012 23:43

mironi88 написа:Фракцията "Офанзива" обяви начина си на действие по време на неделния мач от А група между ЦСКА и Калиакра на стадион "Българска армия". Ето и официалния текст:

В неделя от 13.30ч. на "Армията" посрещаме Калиакра. "Офанзива" ще протестира срещу целия цирк в нашия клуб като 40 минути няма да се пее, скандира или пък отразява ситуацията на терена. След това ще изразим нашата позиция с няколко скандирания против случващото се и в 45-тата минута ще напуснем Сектор "Г".

ПО-голяма простотия за протест не можахте ли да измислите???? ПО-добре въобще не идвайте....като ще сте в парка...и на Титан определено ще се замислят...направо взимайте по една бира и пред телевизора...Вън Боклуците....Не знам кой титан на мисълта ги мисли тези простотии.... :twisted:

Потребителски аватар
CSKA ME
Мнения: 889
Регистриран на: 10 сеп 2009 10:14
Контакти:

Re: Протест на феновете в неделя

Мнениеот CSKA ME » 07 мар 2012 23:44

Вие сте 2 000 души, егати фактора, и освен тва сектора е разцепен заради вас все още ... Протестирайте си, квото искате правете.
''Глупакът има голямо предимство пред образования човек, той винаги е доволен от себе си'': Наполеон Бонапарт

''Зная защо има толкова много хора, които обичат да цепят дърва. В тази дейност те незабавно виждат резултатите'': Айнщайн

danko_lud
Мнения: 82
Регистриран на: 06 мар 2012 19:24
Контакти:

Re: Протест на феновете в неделя

Мнениеот danko_lud » 07 мар 2012 23:45

mironi88 написа:Връщаме се точно около година назад и виждаме повторение на цялата тази работа. Не знам за вас, но аз презирам "Титан" и съм съгласен да се протестира срещу тях до дупка. Но, както и миналата година се впуснах месеци наред в спор с cska_90 така и днес ще кажа, че протест според мен се прави на стадиона. Миналата есен всеки мач поркаха из градинките и в момента в който решиха да изнесат протеста НА СТАДИОНА на мача с Рапид сякаш най-много им се жегна на "боклуджиите" и уж се помъчиха да се поправят. Но и сега както само преди 14 месеца "Офанзива" изоставят отбора, което разбира си е техен избор.


Точно така, протест се прави на стадиона. Излизаш и дириктно заявяваш своя протест пред чорбаджиите- прямо и директно. Какъв е тоя протест извън стадиона или пък протест да се бойкотират мачовете на отбора и никой да не ходи на стадиона. Тва не е начинът да се протестира, по този начин се показва, че феновете са вдигнали ръце от отбора и от ръководството и са се предали пред Титан. Поне аз така мисля, защото Титан отдавна са казали, че и с парите от билетите и без парите от билетите- кьор файда. Те си изкарват парите на гърба на клуба по друг начин и изкарват много повече пари от парите за билетите. И не им дреме дали идват фенове на стадиона или не


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта