Защо няма допинг в зимните спортове?

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

rkk
Мнения: 160
Регистриран на: 24 мар 2008 17:49
Контакти:

Re: Защо няма допинг в зимните спортове?

Мнениеот rkk » 23 фев 2010 03:06

Dobri написа:А момата на аватара ми дали взима допинг? :roll:


Пич, ако слушаш много, може да ти снимам нейн автограф :mrgreen: Съвсем сериозно 8-)

tigar72
Мнения: 7
Регистриран на: 02 окт 2009 11:05
Контакти:

Re: Защо няма допинг в зимните спортове?

Мнениеот tigar72 » 23 фев 2010 11:39

Да дам и аз едно некомпетентно мнение , допинг вземат всички които са от по богатите страни , защото взимат хормон на растежа , въобще не е евтин този хормон, справка може да се прочете на всякъде за него , и не може да се хване на допинг пробата :lol: надявам се че съм бил полезен !

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Защо няма допинг в зимните спортове?

Мнениеот защо » 02 мар 2010 16:05

След като свърши олимпиадата хванаха един допингиран все пак - хокеист от Словакия. Ама не ми стана ясно къде се е изпарил този на останалите. Както не ми е ясно защо във футбола уж всички взимат, а ги ловят само като се надрусат с кокаин - явно ако за Муту и Рио Фърдинанд, които бяха най-скъпите на своя пост в света, когато ги хванаха, няма чадър, значи за никой няма. Както и на олимпиадата не хванаха някой казахстански скачач, а хокеист-полуфиналист. Ама май няма смисъл да обяснявам какво мисля по въпроса, темата явно няма да я бъде.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.


Върни се в “Ванкувър 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта