Спам тема vol.2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43774
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот rhaegar » 13 фев 2018 18:39

Ем има хора, на които им е смешно като кажат, че светът е "световно по футбол" примерно, а гледат Игрите. Всеки според вкуса си.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22352
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот NOMER14 » 13 фев 2018 19:23

Groucho написа:В крайна сметка никой не каза кога започва женския кърлинг на Олимпидата :roll:

Отборът на рускинките е сменен. Отборът на Сидорова няма да участва. На негово място е отборът на някаква Моисеева. Ще припомня, че именно тия рускинчета направиха революция в женския кърлинг - почти всички държави си изчистиха отборите от дебелите и грозни лелки.

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 13 фев 2018 19:25

rhaegar написа:Браво на вас. Стигнахте до гениален извод, констатирайки факти. Може да кандидатствате в БАН.

Благодаря за съвета!
:mrgreen:
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 13 фев 2018 19:32

Thsmith написа:Ква олимпиада бре? :lol: Тва гледали ли го някой? :lol:

Докато не направят женска борба в сняг (ама не на добичета с квадратни глави, първо трябва фейс контрол да минават за класиране), аз съм пас! :lol:

И аз не я гледам и питам Мето само кво са направили нашите спортисти, през деня.
:lol:
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43774
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот rhaegar » 13 фев 2018 19:58

NOMER14 написа:
Groucho написа:В крайна сметка никой не каза кога започва женския кърлинг на Олимпидата :roll:

Отборът на рускинките е сменен. Отборът на Сидорова няма да участва. На негово място е отборът на някаква Моисеева. Ще припомня, че именно тия рускинчета направиха революция в женския кърлинг - почти всички държави си изчистиха отборите от дебелите и грозни лелки.


Изобщо не е вярно. Шотландия и Дания имаха добре изглеждащи отбори, години преди Русия.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Groucho » 13 фев 2018 20:10

rhaegar написа:А защо точно тях си избрал? Нищо впечатляващо женско нямат тая година?

Шегувам се, не съм залетял да ги следя толкова, без значение дали са лепотици или не. От това, което мернах ми се струва, че тази Олимпиада е суперневзрачна, поне като ентусиазъм по трибуните. Гледа ми се нещо просто, а кърлингът е игра с мисъл, шах с чайници. От белите спортове само това и биатлон могат да ми задържат вниманието :roll: И скиспускането, ако е в някоя екстремна урва, като "Щрайф" примерно :roll:

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43774
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот rhaegar » 13 фев 2018 20:15

Groucho написа:
rhaegar написа:А защо точно тях си избрал? Нищо впечатляващо женско нямат тая година?

Шегувам се, не съм залетял да ги следя толкова, без значение дали са лепотици или не. От това, което мернах ми се струва, че тази Олимпиада е суперневзрачна, поне като ентусиазъм по трибуните. Гледа ми се нещо просто, а кърлингът е игра с мисъл, шах с чайници. От белите спортове само това и биатлон могат да ми задържат вниманието :roll: И скиспускането, ако е в някоя екстремна урва, като "Щрайф" примерно :roll:


E, ще има и мачове в по-богуугодно време.

Колкото до публиката, днес на спринта в ски бягането, беше обидно малко. Вярно че е студено, ама те какво друго са очаквали? Иначе оная вечер вървяха някакви кънки и местните добре се представяха. Залата беше доста шумна.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот 1982 » 13 фев 2018 22:58

boabbb написа:
1982 написа::lol: Заеби Батковите Астри, това е специална Мопар поръчка, Бат` Бойко преди години като `оди в Щатите, му подариха местните шерифи 2 подаръка ..... една зимна шапка с надпис LAPD (дано я е опрал поне веднъж :mrgreen: ) и този Чарджър ...... той си прибра кепето, а мопара подари на най-доброто районно в София ..... нашето. 8-) 8-) :mrgreen:

Абе, един такъв Чарджър се продаваше в една автокъща тука при нас - направо с надписите LAPD :lol:


Заеби надписите, отвътре беше ли оборудван с полицейска техника ??? :roll:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот 1982 » 13 фев 2018 23:07

Олимпиадата е гола вода, щом ги няма момчетата без зъбите, тоест виртуозите от Ен Ейч Ел ........ друго си е да гледаш Кросби, Малкин, Овечкин, Шарп, Кейн, Селане, Кийт и т.н. ......... затова мощно за Чикаго Блекхоукс (нищо че пометоха пързалките с тях напоследък :lol: :lol: ) и хyй за Пьонгмянг или както там се произнасяше тази кланница за кучета ......
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

На линия
Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23201
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Thsmith » 14 фев 2018 01:32

Някой има ли представа как се лекуват мазоли/грапавина от щанга по ръцете? Преди 10 тина дена си загубих ръкавиците и докато се наканя да купя други... хоп.
За първи път ми се случва такова нещо.

Някакъв опит с нужните мазила да има някой?
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot], Thsmith и 26 госта