ШЛ: Реал Мадрид - Пари Сен Жермен - 3:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23636
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Пари Сен Жермен (Сряда)

Мнениеот paceto » 12 фев 2018 21:03

kingofpop написа:
barca4ever написа:Може и да ми се не иска, ама по-сигурна единица от тая няма, Реал колкото и да са зле, няма имат никакви проблеми със тоя цирк под марковото име БДЖ :mrgreen: :mrgreen:



ПСЖ нямат нищо общо с отбора от миналата година, само тоталните лаици биха сравнили този отбор с онзи тогава :roll: :mrgreen: :mrgreen:

за трети път казвам - 0-3 и Зидан по автолинията още в четвъртък сутринта, да видим кой крив кой прав


Не смяташ ли, че 0:3 е доста преувеличено като се има предвид, че мача е в Мадрид и е все пак ШЛ. Малко са отборите, които са си тръгвали от там с подобен резултат в тази фаза на турнира, а точно ПСЖ да го стори е малко неочаквано поне според мен. :roll:

Виж ако говорим за 0:1 или 1:2 бих се съгласил, ама чак 0:3. :roll:

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18006
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Пари Сен Жермен (Сряда)

Мнениеот kingofpop » 12 фев 2018 22:39

paceto написа:
kingofpop написа:
barca4ever написа:Може и да ми се не иска, ама по-сигурна единица от тая няма, Реал колкото и да са зле, няма имат никакви проблеми със тоя цирк под марковото име БДЖ :mrgreen: :mrgreen:



ПСЖ нямат нищо общо с отбора от миналата година, само тоталните лаици биха сравнили този отбор с онзи тогава :roll: :mrgreen: :mrgreen:

за трети път казвам - 0-3 и Зидан по автолинията още в четвъртък сутринта, да видим кой крив кой прав


Не смяташ ли, че 0:3 е доста преувеличено като се има предвид, че мача е в Мадрид и е все пак ШЛ. Малко са отборите, които са си тръгвали от там с подобен резултат в тази фаза на турнира, а точно ПСЖ да го стори е малко неочаквано поне според мен. :roll:

Виж ако говорим за 0:1 или 1:2 бих се съгласил, ама чак 0:3. :roll:



то и никой не е вярвал, че вие ще биете Байерн 0-4 в Мюнхен в онзи прословут полуфинал през 2014-та....просто ми се струва, че това ще е от онези мачове, за които ще се говори доста след това....ПСЖ са много надъхани и ако им тръгне играта бъди сигурен, че няма да спрат....Зидан ми се струва тотално изчерпан и предпотавките за такъв развой/резултат са на лице....даже съм го играл 0-3 и 0-4 точен :mrgreen: разбира се може и да си ги ударите, но не ми се вярва, че тоя път ще се получи...ПСЖ не са отбора от миналите години, имат страшно много класа във всички линии

ще видим след 2 дни, само да сме здрави
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5443
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Пари Сен Жермен (Сряда)

Мнениеот insaneboy1 » 12 фев 2018 23:36

освен в предната тройка (Неймар и Мбапе) къде им по-голямата класа от миналата година в другите линии? Ако халфовата линия пак се на*ере като срещу Барселона във втория мач, то толкова и ще има шансове за тримата отпред. Моята прогноза е 3-1 за Реал

Anulo mufa

Потребителски аватар
barca4ever
Мнения: 4912
Регистриран на: 25 авг 2009 11:29
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Пари Сен Жермен (Сряда)

Мнениеот barca4ever » 13 фев 2018 07:25

ПСЖ никога, ама никога няма бъде отбор, тва че купува звезди на килограм е до време, Шайха като врътне кранчето и са дотам, същото важи за Сити, докато отбори като Барса Реал Байерн Манчестър са си имена от години и без пари на шейхове винаги са имали и ще имат успехи. Това че бият във френското, където 90% от отборите са на нивото на нашата А група бият с по-много не означава абсолютно нищо.

BARCAFOREVER
1992,2006,2009,2011

KellyB
Мнения: 1548
Регистриран на: 14 май 2008 20:32

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Пари Сен Жермен (Сряда)

Мнениеот KellyB » 13 фев 2018 17:42

CSKA69 написа:Все още французите ми изглеждат като сборище от индивидуалности, вместо като добър колектив и въпреки качеството си са далеч от определението ''добре смазана машина''.. Да видим..


Те пък и Реал напоследък са един колектив.... :lol:

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Пари Сен Жермен (Сряда)

Мнениеот Tiberius » 13 фев 2018 19:24

Кели, 2000г. се говореше същото за Реал. Реал завърши 5-ти в Примера. Допусна някои срамни резултати, но триумфира в ШЛ. При това по пътя си до финала победи действащия (тогава) клубен шампион- Мачестър Юнайтед на 1/4 финалите, Байерн Мюнхен на 1/2 финалите (във вторите групи от същия сезон в ШЛ, Реал загуби и двата мача срещу баварците с 2-4 и 1-4). И на финала победи Валенсия с 3-0, при положение, че в същия сезон за първенство загубихме от тях с доста по-голям резултат. Защо това да не се повтори?! Преди две години беше същото. Никой не слагаше Реал сред фаворитите, след първия полусезон на Рафа Бенитез, но отново спечелихме турнира. Та Реал е печелил турнира и в по-трудни ситуации, отколкото е сега. Защо тази година отново да не бъде наша.
Последна промяна от Tiberius на 14 фев 2018 14:51, променено общо 1 път.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.


Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23636
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Пари Сен Жермен (Сряда)

Мнениеот paceto » 14 фев 2018 19:24

Изображение

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Пари Сен Жермен (Сряда)

Мнениеот Tiberius » 14 фев 2018 20:00

Нищо не се вижда, Паце. :?
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23636
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Пари Сен Жермен (Сряда)

Мнениеот paceto » 14 фев 2018 20:04

Странно при мен се виждаше, но смених сайта.
Малко вероятно ми се струва да излязат точните и на другите два. :mrgreen:


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта